Tex Renkli Maceralar Serisi Sıralı Listesi (Çeviri ve Balonlama)

Tex Renkli Maceralar Serisi Sıralı Listesi (Çeviri ve Balonlama)

daltas

Like Tree833Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01.Mayıs.2012, 00:13   #21
Yeni Üye

juliensorel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
juliensorel is on a distinguished road
Hem son derece kaliteli bir tarama hem de büyük emek isteyen balonlama. Üstelik de renkli Tex. Allaaaahhh daha ne isterim ki. Ellerine emeğine gönlüne sağlık.
muratti ve DryKleon bunu beğendi.
juliensorel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mayıs.2012, 12:14   #22
Süper Üye

Soleil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 23156
•Rep Seviyesi :
Soleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond repute
Değerli ustad Daltas emeğiniz için elinize sağlık.
Ben de bu değerli çalışmanıza nacizane katkıda bulunmak istiyorum.
Ustad Daltas ve Teks balonlaması yapan / yapacak arkadaşlar, Teks'in İtalya'da yayınlanan orijinallerindeki kalligrafik yazı fontları oldukça zarif ve şık. Üstelik bu orijinal fontlar, illüstrasyon'un şekil ve görünümü ile de çok uyumlu bir bütünlük oluşturuyor ve gözü de yormuyor. Buna çok benzeyen bir font bende mevcut. Balonlama için gönüllü olarak emek harcayan değerli arkadaşlar için linki aşağıda. Teks balonlaması yapan diğer emektar arkadaşları da haberdar edebilir misiniz..
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu font tamamen Türkçe uyumludur. Biraz ince (Light) bir font olup, dilerseniz bold yaparak biraz kalınlaştırabilirsiniz.

Ayrıca Çizgi roman için başka ve en yaygın kullanılan çok çok özel bir fontu aşağıda gönderiyorum:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Emektar arkadaşlara şimdiden kolay gelsin..
bakunin, daltas, serifengin ve 2 kişi bunu beğendi.
Soleil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mayıs.2012, 14:48   #23
Çeviri Balonlama

daltas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1326487
•Rep Seviyesi :
daltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond repute
Kıymetli dostum, Soleil,

Verdiğiniz fontların linkleri her ne kadar çalışmıyor ise de, birinin Navojo Sans Serif fontu olduğunu kestirmek kolay! Muhtemelen öbür fontlar da ben de mevcuttur.

Böyle bir pojeye kalkışmadan önce 8-10 yılımı fontlarla haşır neşir olarak heba ettim! "Başka" foruma bakarsanız 3 yıl kadar önce kendi hazırladığım Türkçe Karakterler eklenmiş 10 binin üzerinde fontu orada paylaşıma sunmuştum!

Tanıtım yazımda da belirttiğim gibi bu proje tamamen kendi bencil ihtiyacımı tatmin için ortaya çıktı. 30-50 arası değişik çizgiroman fontunu denedim ve ilk yayınladığım kitaplarda Comic Sans MS fontunu kullandım ve sonunda gözlerime en uygun gelenin CC Adam Cubert fontu olduğunda karar kıldım. Şimdilik bunu değiştirmeyi düşünmüyorum. Yine de önerinize teşekkür ederim.
daltas isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mayıs.2012, 20:41   #24
Kıdemli Üye

corner33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4019
•Rep Seviyesi :
corner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond repute
yoğun emek ve paylaşımlarınız sayesinde renkli olarak tex maceralarını okuma sevinç ve mutluluğu yaşattınız için teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.sağolun..
corner33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mayıs.2012, 23:59   #25
Yeni Üye

zagortenay12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
zagortenay12 is on a distinguished road
evet daltas sayende hiç okumadiğim tekslere kavustum hakkin ödenmez
zagortenay12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Mayıs.2012, 10:30   #26
Onursal Üye

sali38tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 197633
•Rep Seviyesi :
sali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond repute
tüm emeklerin için kucak dolusu teşekkürler ellerine sağlık
sali38tr isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Mayıs.2012, 13:49   #27
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1510011
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Büyük emek,büyük çalışma.Hazine değerinde...Teşekkürler ediyorum.
vefalı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Mayıs.2012, 14:29   #28
Yeni Üye

aagris16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
aagris16 is on a distinguished road
Hepsi için toptan teşekkürlerrrr, ellerine sağlıkkk!

Konu daltas tarafından (26.Ağustos.2019 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
aagris16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Mayıs.2012, 12:34   #29
Aktif Üye

Cellatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 23399
•Rep Seviyesi :
Cellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond reputeCellatbey has a reputation beyond repute
Öncelikle yeterli çizgiroman kültürü,
Yüksek düzeyde Teks tutkusu,
Çok büyük bir yüce gönüllülükle paylaşım ruhu,
Bitmek tükenmek bilmeyen sınırsız bir azim,
Müthiş çalışan bir beyin,
Mükemmel bir kabiliyet,
İyi insan olma özelliklerine sahip olmak,
Şahsınızı yüzyüze tanımamış olsamda; Kültür yetersizliğimden dolayı,sıralamayı beceremediğim daha pek çok özelliğinizin hayranıyım. Size canı gönülden kucak dolusu teşekkür ederken yüksek vasıflarınız için tebriklerimi kabul buyurmanızı rica ederim.

Sağlık, sıhhat, neşe ve afiyetler içinde,hatasız, kazasız,belasız, iyilikler dolu uzun ömürler dilerim.

.
Benim imzamı kullanma,farklıdır her kul.
Kendine bir imza yarat,imzanda kendini bul.

.
Cellatbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Temmuz.2012, 15:29   #30
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1360861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Sayın daltas aramıza dönüp Teks paylaşımlarını sürdürmekte..
Bende listeyi eski yerine getirdim..
Ancak Tüm linkler ölü..
Getirmesi benden
gerisi sizden..
Saygılar..
muratti, DryKleon ve nevzat12 bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
harika, tek kelimeyle

Seçenekler
Stil