Tex Renkli Maceralar Serisi : 171 Beyaz Yerli

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,661
Tex Renkli Maceralar Serisi : 171 Beyaz Yerli

file

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Şu an için hiçbir yerde yayınlanmamış özel PAOLO48-OKAN1964
ortak çalışması olan 400 dpi UHD tarama kullanılmıştır.

"Şahsım" için hazırladığım serinin bir parçası olan bu kitap,
kendi tasarladığım standartlara göre sayfa düzenine sokulmuş, tarafımdan yeniden
tercüme edilmiş ve zevkime uygun bir dille Türkçe'ye uyarlanmıştır. Türkiye'de yayınlanan
kitaplardan gerek tercüme ve gerekse Türkçe yorumlama farklılıkları bulunmaktadır.
Bütün işlemler tek kişi tarafından yapıldığından bazı yazım hataları da bulunabilir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Çetin Karakoç Süper Teks 318-321,

Çizgili Düşler tarafından Klasik Tex 02 olarak yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Beyaz yerliyi'de alnımızın akı ile bitirdik..Beyaz yerli bizlere anlamlı bir mesaj vererek bağladı macerayı..Paranın hürriyetten üstün olmadığını..Sevgili daltas,size ve şahsınızda tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Mega linkleriyle ilgili değişik şeyler yaşıyorum. Kimi mega linklerini indiremiyorum. üyelik istiyor. Kiminde ise sorun yaşamadan indirebiliyorum. Bu paylaşımı naz etmeden verdi mega.

Nicolo çizimi macera sona eriyor ve Letteri çizimli Çin Mahallesi başlıyor. Çok sevdiğim iki çizerin arka arkaya maceralarını renkli ve yüksek kalitede sunan daltas dostuma teşekkür ediyorum.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Teşekkürler ve iyi hafta sonları. İnanın sizi çok merak ediyorum. şöyle oturup başbaşa sohbet edip çaylarımızı yudumlasak. Fakat biz gurbetteyiz, siz vatanda. Ne diyelim Kader bu ne gelir elden. Selam ve saygılar . Abdullah Ersoy- Almanya

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Emekleriniz ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum Sayın "daltas";
saygılarımla...
Ayrıca Sayın "Profesör"e de alternatif link için teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Haftasonun sınav yoğunluğundan ancak yazabiliyorum.
İşte ustadan beklenen atraksiyon geldi.
İşini yapan, daha da mükemmel nasıl olur, nasıl yaparım diyen sevgili daltas üstada bu zor günlerinde sevenlerini renkli tekslerle buluşturduğu için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.