Tex Renkli Maceralar Serisi : Renkli Yarı Yıllık 16 Beş Tam Macera

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,013
Tex Renkli Maceralar Serisi : Renkli Yarı Yıllık 16 Beş Tam Macera

Semi-Annual-16.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 166

Tercüme ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili büyük Daltas üstadımız öncelikle bize hakkınızı helal edin, Bunca uğraş bunca çaba gösterip ve bunca emek harcayıp bize bu muhteşem Tex arşivini kazandırdınız, biz ise sadece kuru bir teşekkürle yetiniyoruz. Siz, benim her gün sabah kalktığımda ve o günün sonuna kadar bilgisayar başına geçme sebebimdiniz. Hergün bilgisayar başına geçtiğimde acaba Daltas üstad bu gün ne paylaştı yada ne paylaşacak diyerek büyük bir heyecanla çizgi diyarına girerek bakma sebebimdiniz, sizin paylaşımlarınızı gördüğümde ise adeta benim için bir bayram havası oluşurdu. Fakat şimdi sizin bu veda ve son paylaşım gibi yazılarınızı görünce adeta şok oldum, çok çok üzüldüm. Umarım yanlış anlamışımdır bize temelli veda etmiyorsunuzdur.Bu zamana kadarki tüm paylaşımlarınız için tekrar çok çok teşekkürler ederim. Yeni paylaşımlarınızı görmek için ben yine umutla her gün bilgisyar başında bekliyeceğim degerli büyük üstad DALTAS.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Teşekkürler üstadım.
Her şey hep gönlünüzce
olsun. Bizi tamamen
bırakmayın, arada bir
selamınızı da bekleriz
mutlaka.
Sevgi ve saygılarımla.

mhtkaraca

Kıdemli Üye
14 May 2011
163
432
fatih,istanbul
1960 lı yıllarda cağaloğlu'nda inkilab yayınlarına gider çizgi romanlar içinde kaybolurduk sizin bu güne kadar yaptığınız çalışmalar bizde o yaşadığımız duyguyu aynen devam ettirmiştir. Çok çok teşekkür etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Bütün bu emekleriniz için Allah Razı Olsun.

tenten64

Yeni Üye
21 May 2013
85
321
Emekleriniz,bu harika paylaımlarınız için çok teşekkürler ,size sağlıklı,mutlu daha nice yıllar dilerim sevgi ve saygılarımla

beyli

Yeni Üye
13 Ocak 2015
20
37
BÜYÜK BİR HİZMET. TEŞEKKÜRLER YETMEZ. SAĞLIKLA ESENLİKLE YAŞAYIN.

Son düzenleme:

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
elinize sağlık hem senaryolar hem de çizimler 10 numara olan bir sayıyı bizle buluşturdunuz tesekkerler ederım