Tex Renkli Maceralar Serisi : 252 Hainin Yüzü

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,662
Tex Renkli Maceralar Serisi : 252 Hainin Yüzü

252_Color.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.
Yeniden çeviri ve Türkçe yorumlama yapılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Teks Ceylan yayınları 186'lık seri 59, 60 ve 61 nci sayılarda

yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Uy anamlar! Bu ne güzel bir paylaşım, bu ne güzelliktir böyle... Nutkum tutuldu... Ne söyleyeceğimi bilemedim vallahi!...

Harikalar ötesi emekleriniz için teşekkür ederim Sayın Daltas...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Müthiş bir hızla mükemmel paylaşımlara devam.
Çok teşekkürler sayın Daltas.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,662
Sayın Mustibey,

Siz o teşekkürünüzü alın ve açıklamalarına yürekten katıldığınız insanlara ve topluluğa edin!!!

Mustibey.jpg

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Beğenenlerden biri ben olunca neden beğendiğimi incelemek istedim... Ve yazıyı buldum... Mustibey bir alıntı yapmış, garip bir alıntı... Ardameriç'in yazısını kopyalayıp aynen yapıştırmış... Yani aynen kabul etmiş... Bende ilk yazıyı beğenmemiş sonraki yazıya beğenme butonuna basmışım...

Fakat yazıyı tam olarak okumadığımı fark ettim... Daltas ile ilgili kısmını onaylamam mümkün değil...

"izleyebildiğim kadarıyla bir tarafta bu serinin kendisinin üretimi olduğunu iddia edip (bonelli editörleri duymasınlar) başkalarının paylaşımını engellemeye çalışacak kadar gözü dönmüş davranan bir arkadaşımız var. yaşa vurgu yapıyor ama topunu vermek istemeyen mahallenin küçük şımarık çocuğu gibi davranmakta. sık sık küsüp paylaştıkları siliyor, internetten kaldırıyor, sonra gerekli baş okşamalarını alınca keyfi yerine geliyor, yine paylaşıyor, sonra yine siliyor falan. 200 küsur sayı paylaşmış olması elbette her türlü takdiri hak etmekte, ama benim arşivimde 450 sayı mevcut. bu da demektir ki, 200 küsur sayı da başka ustaların ellerinden çıkp bizlere ulaşmış. şimdi bu işi tek başına sahiplenmeye çalışmak, yeterince büyük bir haksızlık değil mi?"

Yukarıdaki bölümü okumadan imzalamak gibi bir şeyi nasıl beğenmişim hayret...

Bundan dolayı özür diliyorum...