Tex Renkli Maceralar Serisi : Renkli Yarı Yıllık 02 Sis Haydutları

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,017
Tex Renkli Maceralar Serisi : Renkli Yarı Yıllık 02 - Sis Haydutları

Semi_Annual_02.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 164

Önceki Yayın Durumu:

Benden iki yıl sonra, Özer Sahaf 2014 yılında yayınlamıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
ilk teşekür benden üstadım harikasınız emeğinize sağlık.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Bu zamana kadar yaptıklarınız için çok teşekkürler üstad.
Ben bu kanolarda deriyi nasıl çevresine sardıklarını çözemedim.
Dikiş yerinden su almaması imkansız,Ee tekparçada değil.:)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Belki deriyi sarmadan alta özel bir yapıştırıcı sürüyorlardır, sonuçta yerli de olsalar insanoğlu her durumda çözüm üretir :)

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,780
Tüm çalışmalarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim. Devam etmeniz dileği ile....

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Mükemmel paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.
İnşaallah zaman bulur paylaşımlarınızı devam edersiniz...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
100.000 sayfa tarama.. dile kolay yüzbin.. ne denir valla bilmiyorum.. inşallah gönderdiğimiz teşekkürler yüreğinize ulaşmıştır sevgili daltas.. heyacanınızın kaybolmuyacağını umut ederek,dört gözle sizi ve paylaşımlarınızı bekliycez :)

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Sevgili daltas paylaşımınızı indirmeden önce veda yazısı niteliğinde not'unuzu okudum,kesinlikle üzüntü içindeyim sanki yıllar öncesi kağıt zammından 100 krş bir dergiyi 200 kuruşa çıkarılacağının haberi gibi bana buruk geldi yazdıklarınız.Ama ben ümitliyim bunca çeviri,güzellikleri bizle paylaşan bir insan paylaşımlarına asla gem vuramaz.Ben sizden ve harukulade çevirilerinizden bizleri mahrum bırakmayacağınıza inanıyorum... ve diyorumki iyiki varsın iyiki bizlerlesin...Hep bizimle ol.
Paylaşımlarınız ve yüce gönlünüz için TEŞEKKÜRLER ediyorum.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,282
Siteye kazandırmış olduğunuz tex' lerle bir çok insanın gönlünde taht kurdunuz. Bundan sonra mükemmel paylaşımlarınıza devam edemeseniz bile (umarım böyle olmaz) bu sitenin efsanelerinden birisi olarak gönüllerdeki yerinizi çoktan aldınız... Her şey için içten teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla...

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Daltas kardeşim umarım şahsi durumlarınız paylaşım yapsanız da yapmasanız da istediğiniz gibi sonuçlanır.Bizlere sunduğunuz ve büyük çabalarınızın ürünü olan bu paylaşımlar için teşekkür ediyorum.Bu teşekkür kelimesinde içimdeki en güzel duygular da yüklü.Ellerinize sağlık

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
sevgili daltas; güzel maceralarının bir yenisini
daha çekiyorum.çalışmalarında başarılar.
bizleri yalnız bırakmayacağınızı da biliyorum.
bunca kitabı bizlerle engüzel şekilde paylaştın,
sen yaptıkça mutlaka bizlerle de paylaşırsın.
herşey gönlünce olsun.bizlerde seni yalnız
bırakmayacağız.biraz da istirahat lazım.

asoz

Aktif Üye
25 Ocak 2010
51
760
Mükemmel paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Karşılıksız emekleriniz için ne desek az.. Yaşamınızda sağlık ve başarılar dilerim.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,358
Müthiş bir çalışma eline koluna sağlık, diğer arkadaşların temennilerine gönülden katılıyor ve iyiki varsın diyorum...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
yazdıklarınızı ve yorumları okudum.
çalışmalarınız karşısında duygulanmamak mümkün değil.
arkadaşların çoğunun duygularına katılıyorum,
herkese büyük keyif verdiniz,
umarım siz de her zaman huzurlu,mutlu
keyifli olmaya devam edersiniz....
teşekkürler...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Artık dinlenme vakti gelmiş galiba sayın daltas. Çalışmalarınızı ince detaylarıyla anlatmanız çok iyi bir şey. Hepimiz rahat rahat bir tıkla bu güzel renkli maceraları indirip, okuyoruz. Ama ne zorluklar ve şartlarda yapıldığını tüm paylaşım yapanların bilmesi gerek ki değerinizi anlasınlar.
Şimdiye kadar yaptığınız bütün çalışmalar için gönül dolusu teşekkürler. Ailevi nedenlerinizin hayırlı bir şekilde neticelenmesini dilerim. Sizce uygun olan en güzel bir zamanda tekrar paylaşımlarınıza devam etmenizi beklerim. İyi günler, huzurlu dinlenmeler.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederiz. Umarım daha da katkıda bulunabilirsiniz. Gönülden, karşılıksız katkılarınızın yerinin dolmayacağını biliyorum. Umarım düşük tempoda daolsa devam edersiniz. Herşey için teşekkürler.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Sevgili daltas her zaman aramızda görmek isteriz Emeğine, gayretine herşey için teşekkürler bu veda değil dedin bizleri sevindirdin bizler dinlenme diyoruz..tekrar görüşmek dileği ile...

andone

Yeni Üye
19 Eyl 2012
30
25
Renkli ve okunmamış bir Teks macerası, mükemmel...!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Güzel ve hareketli bir macera, sis içinden gelen oku görünce ahanda Vikingler geliyor dedim ama...

Cossu'nun çizimleri alıştığım Teks çizmlerinden faklı geldi gözüme. Renkli Teks okumak çok zevkli, teşekkürler.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Okuyunca açıklamalarını üzüldüm inan,inşallah şahsi dediğin durumların hayırlara vesile olup düzelir kardeşim. Senin forumumuza verdiğin emekler herkesçe malum. Ellerin dert görmesin.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
709
ellerine sağlık üstadım,akşama sıcak,koyu bir kahveyle okunur bu kitap :) ihtiyar deve'nin sevdiği gibi

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Çok teşekkürler üstad. Kararınızın forumdaki diğer üyelerde burukluğa neden olduğunu tahmin edebiliyorum. Kararınızı saygıyla karşılıyorum, Gelişen şahsi durumların sonu ümit ederim ki hayırla neticelenir. Eksikliğinizi hissedeceğiz, bundan kuşkunuz olmasın. Daha seyrek de olsa çalışmalarınızı büyük bir merakla beklemeye devam edeceğimi belirteyim.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Bu emsalsiz emek karşısında şapka çıkarmaktan başka yapacak bir şey yok... Çok emeğin geçti daltas, yaptıkların teşekkürle ödenemese de gönülden teşekkür ediyorum...
İnşaallah şahsi işlerin gönlünce ve hayırlısıyla neticelenir...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sevgili daltas, forumda paylaştığın Renkli Teks'lerle bizleri mutlu ettiniz.
Teks okumak bir ayrıcalık hele renklisini, daha bir ayrıcalık.
Kolay değıl yaptıklarıın değeri ölçülemez. Ve bizler de hakkını ödeyemeyiz.
Şahsi meselelerini hayırlısıyla en iyi şekilde yoluna koyacağını umuyorum.
Ayrıca bu kadar emek ve yorgunluğun üzerine dinlenmek hakkınız.
Belki bencilce; keşke devam etseydi diye düşünsek te yapılan işin zahmetini düşününce dilim varmıyor söylemeye.
Yine de ümit ve sabırla yeni paylaşımlarını bekleyeceğim.
Her şey için çok teşekkür ederim üstadım. Her şey gönlünüzce olsun.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,154
Çizer Ugalino Cossu'yu ilk defa gördüm.Tex'i biraz farklı çizmiş, saçlar geriye taralı.Kendi yorumu.
Doğa manzaraları müthişti ayrıca kanoları güzel çizmiş. Kötü adam "Ayı Amca" çok karizmaydı.
Gros-Jean diğer Kanada maceralarında olduğu gibi yerini almış. Türkiye'de henüz yayınlanmamış
renkli 2012 yıllık Daltas Üstâdın bizlere hediyesi.Sağolsun.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Amaç Tex macerası okumaksa linki kapalı olan sayılardaki maceralar, Tex'in diğer serilerinde siyah beyaz olarak mevcuttur.
Hayır ben ille de renkli okuyacağım demenin çizgi roman okuyuculuğuyla alakası yoktur.
Çizgi Diyarında paylaşım yapan üyelerin hiç bir mecburiyeti, yükümlülüğü yoktur. Gönüllülük esası vardır. Hiç bir üyeye niye paylaşım yapmıyorsun, niye renkli vermiyorsun, niye beyazlatmıyorsun diye sitemde bulunmak, hele hele hesap sorma hakkı yoktur.

Sevgili cix2005

2012 Tarihli üye olarak görünüyorsunuz. Bu mesajınızla şimdiye kadar toplam 20 mesajınız olmuş.
Daltas'ın bugüne kadar yüzlerce renkli Tex paylaşımı oldu. Bunların onda biri kadar Daltas'a teşekkürünüz olmamış. Şimdi ise Daltas'a madem renkli paylaşım yapmıyorsun o halde konuyu sil demek hakkını nereden buluyorsunuz diye sormak isterim.
Daltas'ın veya başka hiç bir üyenin hiç bir mecburiyeti yok. Tüm paylaşımcılar gönüllüdür. Paylaşım için hiç bir ücret talepleri yok. Teşekkür bile beklemiyorlar. Ama gölge edilmesini de kimse kabul etmez.

Daltas veya bir başka üye ister paylaşır ister paylaşmaz. İster siyah beyaz, ister renkli paylaşır. İstemezse paylaşmaz. Kimsenin de sitem etmeye, akıl vermeye hakkı yoktur.

Amaç çizgi roman okumaksa ömür boyu okumakla bitmeyecek kadar çizgi roman var Çizgi Diyarı'nda.

Ama amaç başka şeyler ise bizim kimseye karşı ön yargımız, saygısızlığımız, husumetimiz, ard niyetimiz yok. İki kuruşluk çizgi roman keyfi yaşamak, aynı keyfi paylaşan dostlarla sohbet etmek istiyoruz.

Lütfen ağzımızın tadını bozmayın, lütfen.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu konu kilitlenmiştir.
Paylaşımcının iradesi ve paylaşma isteğine aykırı ve özellikle de kırıcı mesaj yazanlar tarafımdan hoşgörü ile karşılanmayacaktır.