Tex Renkli Maceralar Serisi Sıralı Listesi (Çeviri ve Balonlama)

behnar

Yeni Üye
17 Şub 2013
5
9
Merhaba Daltas!
Ben yeni üyeyim.Siteyi yeni yeni tanımaya çalışıyorum.Gördüğüm kadarıyla paylaşım yapan arkadaşların hiç bir maddi menfaate dayanmayan büyük bir emek ve çabası var. Yalnız bur
ada Daltasa ayrı bir başlık açmak gerekir.Yaptığı gerçekten çizgi roman sevenler için paha
biçilmez değerdedir çünkü normal koşullarda asla sahip olunamaz renkli teksleri büyük bir özveriyle paylaşıma sunmuştur.Bu erdem karşısında insan duygulanıyor.Hayran kalıyorsunuz.Sayın daltas
sizin gibi bir insanı birebir tanımak isterdim.Sizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Tex okumaya yeni başlamış biri olarak renkliler daha cazip geliyor :D Müthiş bir çalışma tek kelimeyle harika. Çok teşekkür ederim kardeşim emeklerin için.

teks1963

Kıdemli Üye
20 Haz 2012
130
178
sevgılı daltas butun lıstesını indırdım.okumayada başladım.51 yıllık omrumun en guzel ısını yaptırttın.senı devamlı takıp edıyorum artık.ellerın dert gormesın.sevgıler saygılar.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Ne kadar tebrik etsek, ne kadar teşekkür etsek az gelir biliyorum.
Müthiş bir emek veriyorsunuz. Gerçekten şanslıyız.
Çok teşekkürler Daltas üstat. Elleriniz dert görmesin.
Soluksuz takipteyiz.

selim çetin

Kıdemli Üye
28 Ocak 2010
174
266
Teşekkürler Sayın Daltas, bunu uygulayacağım. Yaptığınız çalışmaları taktir ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

cevat

Yeni Üye
23 Ocak 2015
12
37
Haşlık ve şekerleme almak için bekleyen çocuklar gibiyiz ve beklediğimiz bir tek baba var. oda DALTAS BABA.

halgzl

Yeni Üye
18 Nis 2012
39
94
hepsini indirdim ve tabletime attım,toplam 27 gb tuttu her gece uyumadan önce mutlaka biraz okuyorum .
Tam anlamı ile el emeği göz nuru, çok çok teşekkürler .

virtualman

Yeni Üye
23 Ara 2010
66
215
Çanakkale
Sayın Daltas, Tex paylaşımlarınız çizgi roman sanatına saygı açısından takdire şayan. Kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

umutyucel

Süper Üye
9 Ocak 2011
476
609
Sevgili Daltas,
Gerçekten zor bir işin altına girmişsin. Bu ancak hepimizi burada birleştiren
genelde çizgi roman özelde Teks tutkusu ile açıklanabilir. Bu zor ama çok güzel paylaşımların için sonsuz teşekkürler

umutyucel

Süper Üye
9 Ocak 2011
476
609
Sayın Daltas,
Gördüğüm kadarı ile gelmiş geçmiş en kapsamlı ve en detaylı Teks düzenlemesine girişmisiniz. Ne kadar zor ve emek isteyen bir işin altına girdiğinizin farkındayım. Şaşkınlıkla ve takdirle izliyorum. Tüm Teks severler adına size bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

seneca66

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
189
594
Sağlam olsun

Önceden tebrik etmişimdir.Hatta size bir vesile ile
Süpermen de demişliğim vardır.

Ama Teks in Renkli seri 75 ile 262 arasının dolduğunu görünce
yaz bir tebrik yazısı daha ustaya dedim.

Ohhh.İndir indir oku.Kesintisiz-renkli-Özel ve özenle hazırlanmış-Büyük boyutlu.

Daltas imzalı.Tebrikler ve sağolunuz.

ali964

Yeni Üye
8 Eki 2014
2
5
Çok teşekkür ediyorum.. Emeğinizin ve çabanızın önünde saygıyla eğiliyorum.. Sağolun, varolun...

nunlu1968

Yeni Üye
3 Ocak 2018
6
12
Böyle güzel pir çalışmayı paylaştığınız için teşekkürler.Çok sabır isteyen bir iş Allah kolaylık versin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,652
En sonunda liste ile arşivimin güncellenmesini bitirdim, ne güzel paylaşımlar yapılmış, üstadım azminiz ve kararlılığınız muhteşem, iyi ki varsınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

larende

Süper Üye
23 Tem 2018
17
30
İnanılmaz bir özveri ve fedakarlık göstererek bu emeklerinizi bizimle paylaşmanızı takdir eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Takipçinizim...

Konya'dan selamlar...

ali964

Yeni Üye
8 Eki 2014
2
5
bu çabanız ve emeğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır..alkışlıyor ve susuyorum..sağolun..varolun...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,525
Ankara
Ortam biraz gerilmiş :S
Üstat uzun süredir sorayım diyorum, fakat hep bir şey oluyor unutuyorum. Paylaşımlarınız, renkli maceralar serisi başta, Almanak, Renkli yarı yıllık, grafik roman, maxi ve özel albüm olmak üzere 6 başlıkta toplandı. Renkli maceralar serisini haricindekilerin bir kronolojik sırası var mı? Okuma sırası olarak da öneriniz nedir?