Tex Renkli Maceralar Serisi : 282 Kayıp Dünya

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Tex Renkli Maceralar Serisi : 282 Kayıp Dünya

282_Color.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.
Yeniden çeviri ve Türkçe yorumlama yapılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Teks Ceylan yayınları 69'luk seri 27 ve 28 nci sayılarda

yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Sayin daltas, uzun süredir bekliyordum. Sevgi, saygi ve teks serisindeki önderliğinle teşekkürlerimi sunarim.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Teşekkürler sayın Daltas. Bu sayı aynı zamanda Erio Nicolo'nun çizdiği, daha doğrusu tamamlamaya ömrünün yetmediği sayı. Sayının ortasında bir yerlerde E.Nicolo öldüğünden, macerayi tamamlamak başka bir ressama düşüyor.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Sevgili Daltas üstadımız her zaman yazdığım gibi Teks konusunda tam bir Ordinaryüs paylaşımları bir ekol.
Bizim gibi Teks hayranları için büyük bir şans paylaşma nezaketi içinde ayrıca teşekkür ederken yıllar önce bana Teks'i böyle okuyabileceksin deselerdi kesinlikle inanmazdım.
Çeviri yapmak balonlamak paylaşıma hazır hale getirmek çok zaman alan çok emek isteyen bir iş.
Ancak bir süre sonra şunu fark ediyor insan paylaşmazsanız tadı tuzu olmuyor bende olan kitap herkeste de olsun istiyorsunuz herkes mutlu olsun herkes aynı yada benzer duyguları yaşasın.
Yıllarca ulaşamadık çizgi romanlara satışlar bir anda kesilmişti.Çocuk dergilerine olan düşkünlüğüm malum evdeki dergilerin bir kısmını taşınmalar esnasında kaybettiğimde başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü günlerce üzülmüştüm.Dokunmaya kıyamadığınız dergiler bir anda ortadan kayboluyor.Yine itinayla biriktirdiğiniz eserlerin bir kısmı zamana yenik düşüyor.Geldiğimiz noktada Çizgi Roman Okurları Derneğinin kurulması ve forumlar aracılığıyla müthiş bir ivme kazandığımızı düşünüyorum.Paylaşım kalite ve çıtası abartmıyorum yayınevlerini geride bırakmış durumda.Gönüllü olarak bizlere bu eserlerin ulaşmasını sağlayan değerli üstadlarımıza hürmetlerimle.
Saygılar üstadım.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili daltas paylaşımınız için çok teşekkür ederim, Harika bir külliyat ortaya çıkarıyorsunuz. Sağ olun, iyi ki varsınız.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Sayın Mehmet Emin,

Mesajları ben sildim, çünkü burası benim alt forumum ve burada kuralları ben uyguluyorum. Sondan başa gelerek cevap vereyim...

Düzenlemesini yaptığım Galleppini'nin elle çizilmiş kapağında siyah gökyüzü zemininin "magic wand"la seçilerek hafif bulutlu bir gökyüzü fotoğrafı konulması bence bir tasarım değildir. Sanki çok büyük bir tasarımınız ortadan kaldırılmış gibi hesap sormaya kalkmanız bile forumun en temel "saygı" kuralına aykırı...

Önceki açıklamama verdiğiniz iki cevap, size karşı yazdıklarımla alay eder havasında yazılmış, Asıl kural hatası bu, zaten bu yüzden cevaplarınız ve yorumlarınız silinmiştir...

Size bir de tavsiyem olacak, her kuşun eti yenmez, bu alt forum sizin oyun alanınız değil, benim oyun alanım. Siz kendine başka bir saha bulun ve buradan uzak durun!...

Bu tür yaklaşımınız devam ederse, bu alt forumda yazacaklarınız görüldüğü anda tarafımdan silinecektir!

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sayın daltas bu bölümün yöneticisi, düzenleyicisi ve kitap paylaşımları ve diğer konularda tek söz sahibidir.
Forum admini olarak ben bile karışmam.
Lütfen bu kurala uyunuz.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,357
Ustam harikasınız yılın son günlerinde yılbaşı hediyemizi almak bizleri çok memnun ettiniz, elinize kolunuza sağlık......