Tex Renkli Maceralar Serisi : Özel Albüm 29 Günbatımı Süvarileri

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,655
137,367
Tex Renkli Maceralar Serisi : Özel Albüm 29 Günbatımı Süvarileri

Special_Color_29.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 230 (Tam Macera)

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Şu an için hiçbir yerde yayınlanmamış ve özel olarak OKAN1964 tarafından temin edilen 400 dpi UHD tarama kullanılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Çizgi Düşler tarafından Tex Özel Albüm 29 adı altında yayınlanmıştır.

Çeşitli nedenlerle uğradığım bazı dosya kayıpları üzerine Şubat 2018'den sonra hazırladığım ve
yayınladığım kitaplarda "%3 recovery - kurtarma bilgisi" bulunmaktadır.
Bu nedenle en son sürüm sıkıştırma (winRar - winZip) proğramlarını ve
CDisplay Ex ( ) kullanmanız önerilir.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,507
Sevgili daltas paylaşımlarınız için teşekkür eder, özel albümler için de şükranlarımız sunarım. Çok sağ olunuzu, iyi ki varsınız.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Kucak dolusu teşekkürler.
Yaş oldu 60 fakat halen ilk çizgiroman (Teksas) resimlerine baktığım günkü gibiyim. (Daha okumayı sökmemiştim)
Tek farkla !
Artık "Teksas" ı "Teks" i okuduğum gibi okuyamıyorum. "Teksas"a Daha çok hatıra veya nostalji diyebileceğim bir gözle bakıyorum. Fakat "Teks" i aynı eski doyumsuzluğumla okuyorum.
Tekrar tekrar teşekkürler.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,446
Hiç okumadığım Tex maceralarını sayenizde çok güzel akıcı bir Türkçe ile ve pırıl pırıl renkli biçimde okuyorum. Çok çok teşekkür eder, saygılar sunarım.

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkürler

sayın daltas

böyle sıcak bir günde bunalmışken
teks hem de özel bu serinlik ne ile değiştirilebilir ki.

gününüz ve dahi gönlünüz serin olsun efendim.

selam ile

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
576
Manaus
emegeniz gercekten takdire sayan. Bu seriler 250 er sayfalık çevirmesi düzenlemesi çok emek isteyen seriler ve siz eksiltmeden mükemmel yayınlıyorsunuz

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,871
52,410
Kendi Koltuğunda

Renkli renkli Teksler coşuyor forumda
Sayenizde sebepleniyoruz Hakkınızı helal edin
Yazıyorum yorumumda Okan1964 ve sen kalın sağlıcakla.
Çok teşekkürler Okan1964 ve Daltas sana
okuyoruz renkli teksleri kana kana
Gelmesin canınıza kaza bela...
Saygılar ve selamlarımla..

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Çizgi roman alacakken ilk seçeneğimdir Teks. O kadar severim.Çizgilerine bayıldığım gibi zaman zaman Teks e yakıştıramadıklarımda olur.Bu kitapta bunlardan biri.Siyah beyazını okuduğum zaman pek ısınamamıştım ama renklisini görünce gözlerim kamaştı.Bu kadar mı değişir çizgiler.
Nefis bir iş yapıyorsunuz kıymetli dostlar.Elleriniz dert görmesin.Gönülden teşekkür ediyorum...

saint-A

Yeni Üye
16 Ağu 2010
32
6
Değerli arkadaşımTeks Renkli Maceralar Özel albümlerindeki kitaplar 16 numaralı kitap dahil 29 a kadar açılmıyor. Bilgilerinizi rica ederim. Saygılarım ile.

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
701
29. albüm, winrar 5 ile sıkıştırılmış indirip baktım. sayfaları klasöre açarak winrar 4 (cbr) veya winzip (cbz) ile yeniden sıkıştırmalısınız

bilgi için:
http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-ve-goruntulu-anlatimlar/127409-bazi-cbrlerin-acilamamasi-durumu.html

kolaylıklar dilerim.

Değerli arkadaşımTeks Renkli Maceralar Özel albümlerindeki kitaplar 16 numaralı kitap dahil 29 a kadar açılmıyor. Bilgilerinizi rica ederim. Saygılarım ile.