Tex Renkli Maceralar Serisi : 176 Ölü Şehir

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,662
Tex Renkli Maceralar Serisi : 176 Ölü Şehir

file

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Şu an için hiçbir yerde yayınlanmamış özel PAOLO48-OKAN1964
ortak çalışması olan 400 dpi UHD tarama kullanılmıştır.

"Şahsım" için hazırladığım serinin bir parçası olan bu kitap,
kendi tasarladığım standartlara göre sayfa düzenine sokulmuş, tarafımdan yeniden
tercüme edilmiş ve zevkime uygun bir dille Türkçe'ye uyarlanmıştır. Türkiye'de yayınlanan
kitaplardan gerek tercüme ve gerekse Türkçe yorumlama farklılıkları bulunmaktadır.
Bütün işlemler tek kişi tarafından yapıldığından bazı yazım hataları da bulunabilir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Çetin Karakoç Süper Teks 334-338,

Çizgili Düşler tarafından Klasik Tex 04 olarak yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!

GELECEK BÜTÜN BAYRAMLARINIZI KUTLARIM!

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,628
hiçbiryerde :)
Bugün de her hafta sonu gibi yoğun geçiyor.
Bir yandan çocuklarla ilgilenirken diğer yandan
kendim için geçireceğim zamanları ayarlamaya çalışıyordum her zamanki gibi:rolleyes:. Ayarlamaları hızlıca yapıp Yıldıray Çınar imza günü için kilometrelerce yol yaptıktan sonra, yorulmuş, bir deniz kenarına atmışım kendimi. Daltas üstadımın paylaşımlarını akşam indirip, sindire sindire inceleyip yorum yazmak istiyordum ama bu sayıyı açıp sunuma baktığımda duygulandım..... Böyle çok noktalı bir es verdikten sonra üstada öncelikle teşekkür ediyorum oturduğum yerden bir fotoğrafla birlikte.

Tex'i bu forumda, çetin Karakoç serisinden bir iki macera okuyarak tanımış ve sevmiştim. Renkli Tex'lerin ve bu kalitede paylaşımların ise Daltas üstat sayesinde okuyup müptelası oldum diyebilirim. Bizleri mutlu eden emekleriniz için tekrar gönülden teşekkür ederim üstadım. Sevgi ve saygıyla..

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Teşekkürler üstad, Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sayenizde 101-200 arası Teks'ler de tamamlandı ve bir rüya gerçekleşmiş oldu.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Bayram hediyesi almış çocuklar gibi mutlu oldu bu sevinçleri bize yaşatanlara sonsuz teşekkürler yüreğine sağlık.....

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Daltas üstadım mesajında ;
GELECEK BÜTÜN BAYRAMLARINIZI KUTLARIM!

SON!
bu bir veda mesajı değildir umarım çünkü sizin gibi bir değerin netten uzaklaşması çok büyük kayıp olur.Sağlığınıza dikkat edin ve kendinize iyi bakın sayın daltas tüm emekleriniz için teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Seri ve güzel çalışmalarınız ve paylaşımlarınız, takdire şayan sevgili Daltas... Emekleriniz ve paylaşım ruhunuz için, çok teşekkürler...

meraklıkofte

Aktif Üye
25 Şub 2012
158
415
Texler için çok teşekkürler ben megadan indirme yapamıyorum. mega olanlarda ikinci bir link verilebilirse çok sevinirim. emeklerinize sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Günün son Tex'i olarak kabul ettiğim bu güzel paylaşımınız
ve de yoğun emeğiniz için teşekkür ediyorum.
Sağlıcakla kalınız;
saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
Ne demek SON!..
Teksler bitmedi ki daha...
Yayınlanmış tüm teksleri renkli ve sizin yorumunuzla göreceğiz...
Allah size, bize ve tüm sevdiklerimize ömür versin.
Saygılarımla.
Ben bekleyeceğim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Bize yeniden gönderdiği bu Teks sağanağı ile anlatılmaz, doyumsuz rengarenk güzellikler yaşatan sayın daltas'a en içten teşekkürlerimi sunarım.
Eğer sağlık sorunlarınız var ise, tüm kalbimle sağlığınıza kavuşmanızı yüce Allah'tan dilerim.
Ayrıca mediafire alternatifleri ile indirmede büyük kolaylıklar sağlayan Profesör arkadaşımıza da çok teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
Tex öldü mü?
Ölmediyse "SON" diye bir şey de yoktur.
Devam etmesini ben de can-ı gönülden istiyorum.

Teşekkürler üstadım. Emeği geçen Paolo48 ve Okan1964 dostlarımıza da...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
O son yazısını hiç beğenmedim..Kitap biter amma,daltas ismi diyarda bitmez..Bitmemeli..Dinlenmek diyorsan haklısın..Enkısa zamanda görüşmek ümidiyle,gelecek bayramınızı kutlar,herşey için teşekkür ederim..