Tex Renkli Maceralar Serisi : 104 Yemin

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,603
Tex Renkli Maceralar Serisi : 104 Yemin

103-Color.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.
Yeniden çeviri ve Türkçe yorumlama yapılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Çetin Karakoç Süper Teks olarak 27, 28 ve 29 ncu sayılarda 1970 yılında,

Oğlak Yayınlarınca ise Efsanevi Tex Maceraları -1 'in içinde 2003
ve Altın Tex 104 olarak 2011 yılında

yayınlanmıştır.

"Fort Defiance" macerası bütün sayı boyunca devam eder. Tex'den İntikam almak
isteyen Brennan ve Teller, bu iş için en vahşi yolu, "Biyolojik Savaş"ı, o tarihteki
kitlesel tahrip silahı olan "Çiçek Hastalığını" seçerler. Tex ve o sırada bebek olan oğlu
Kit tesadüfen kurtulur ama eşi Lilyth ölür. Tex eşinin intikamını almaya yemin eder.
Hemen suçluların ve işbirlikçilerinin peşine düşer...

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Tekrar tekrar keyifle okuduğum maceralardan biridir.. eminim renkli okumak bu keyfin zirvesini oluşturacak. Ne denir sevgili daltas ? sağol :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,076
Her'ne kadar siyah beyaz olarak macerayı okumuşta olsam daltas ustanın değerli paylaşımı ile birkez daha okuyabilirim,teşekkürler büyük üstat.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,667
Karagümrük
Zorluklarla dolu olarak geçirmiş olduğum bir haftadan sonra ilaç gibi geldi bu paylaşım.
Teşekkürler Büyük Usta...

Moderatör tarafında düzenlendi:

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Ankara'nın dondurduğu bu ayazında sıcacık bir mutluluk, bunu bizlerle paylaşan herkese gönülden sevgiler......

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Arkadaşların önemli bir kısmının Teks'in siyah beyaz olan maceralarını indirip okuduğu anlaşılıyor. Ama ben renkliyi gördükten sonra hiç bir zaman siyah beyaz olanlarla ilgilenmedim. Bize bu güzellikleri yaşattığınız için sonsuz teşekkürler sayın daltas. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
renkli teks serisine devam ettiğiniz ve bizleri o muhteşem çalışmalarınızdan mahrum bırakmadığınız için çok teşekkür ederim üstat

12 Şub 2010
15,006
543,755
Tüylerimi diken diken eden kimi sahneleriyle en sevdiğim Teks maceraları arasında ilk üç arasında her dereceye layık bir maceradır.

Sürükleyiciliği en heyecanlı, en zevkli filmlerle rahatça boy ölçüşür.

Siyah beyazını kaç kez okudum, saymak aklıma bile gelmez. İlk sayfasına başladığımda hep aynı ilgi ve heyecanla okumaya başlarım. Neredeyse kare kare ezberlemişimdir ama hep ilk okuduğumdaki zevki yaşarım.

Daltas düzenlemesiyle renkli okumanın zevkini sormayacaksınız herhalde.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Merakla beklediğim sayıydi. Sağolun değerli üstad. Sayenizde renkli olarak okuyoruz.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,517
Sevgil daltas bize Renkli Teks okuma ayrıcalığını yaşattığınız için teşekkür ederim.

akayhoca

Yeni Üye
16 Kas 2010
34
25
Azizim çok zorlu zahmetli bir işe soyunmuşsunuz.Kadim bir Teks tiryakisi olarak sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.Bu arada Teks maceralarının bir eksikliğini dile getirmek istiyorum. Teks bir çok kereler Çinliler ile özellikle afyon tekkelerine bağlı olarak mücadeleye girişir.Ama bu Çinlilerin nedense hiç biri Kung-Fu, karete, Judo bilmezler ve Teks ve arkadaşları bunları yumruklarıyla rahatça yere sererler.Oysa zagor ninjaya, mister No Atlantis macerasında bir çelimsize, Martin Mister ve çok eskilerde Çelik Blek bir Çinliye yakın dövüşte mağlup olur
Tekrar teşekkür selam ve sevgilerimle