Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sıralı Liste

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325

Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 01 - Gizli Uçuş abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 02 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 03 - Kafkas Dağlarında Ölüm abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 04 -Petrol Savaşı ertuğrul
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 05 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 06 - Karanlığın Savaşçısı abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 07 - Yedi Korkusuz Komando abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 08 - Gizli Denizaltı Üssü abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 09 - Gizli Denizaltı Üssü abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 10 - Akrep Yuvası abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 11 - Gizli Ülke abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 12 - Gizli Ülke abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 13 - Hesaplaşma Saati abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 14 - abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 15 - Hayalet Denizaltı
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 16 - Weissmann’ın Sırrı abolardis
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 17 - Ayda Vuruşanlar
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 18 - Ölüm Noktasına Doğru
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 19 - Volkana Suikast
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 20 - Hain
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 21 - Kanun Dışı
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 22 - Vur Emri
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 23 - İz Peşinde murtaza5
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 24 - Kuzeyden Gelen Ölüm
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 25 - Macera Adamı
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 26 - İnsan Avı
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 27 - Büyük Komplo
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 28 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 29 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 30 - İki Yüzlü Oyun murtaza5
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 31 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 32 -
Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 Liralık Seri Sayı 33 - Korkunç Koleksiyoncu

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Yeni başladığımız bu seriye ilişkin liste saygıdeğer yöneticilerimiz tarafından düzenlenip ilgili başlığa taşınabilirse çok iyi olur.
Yeni bir seri yine bir seri.Listeyi macera listesine göre yazdım.Daha anlaşılabilir olması açısından.
Bakalım ne kadar ilerleyebileceğiz.
Selamlarımla.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Paylaşımlar listeye eklenmediği için kırmızı renkler görülmeye devam ediyor.22-23.nolu sayılar ise yanlış yerde ikamet ediyor.Çünkü henüz taranmadılar.Liste düzenleme yetkim olmadığından saygıdeğer yöneticilerimizden istirham ediyorum.Selam ve saygılarımla.Kendime torpil geçiyorum listeyi ben hazırladım ya.:)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Paylaşımlar listeye eklenmediği için kırmızı renkler görülmeye devam ediyor.22-23.nolu sayılar ise yanlış yerde ikamet ediyor.Çünkü henüz taranmadılar.Liste düzenleme yetkim olmadığından saygıdeğer yöneticilerimizden istirham ediyorum.Selam ve saygılarımla.Kendime torpil geçiyorum listeyi ben hazırladım ya.:)

Listeyi siz yaptığınız için sıkıntısız bir şekilde kendi mesajınızı düzenleyebilirsiniz üstadım. Konu açarken listedeki isimlerle aynı düzende açılırsa listeyi yenileyeceklere kolaylık sağlanmış olur. Yoksa benim gibi içeriklerle pek alakası olmayanlar listeleri güncellemekte zorlanır ve bir süre sonra havlu atarlar. :)
Kolay gelsin üstadım. Saygılar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,515
Sanırım 3o liralık seri Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları Haftalık Derginin 15 liralık fasiküllerin CİLTLERİ.

Hakan üstadımız daha iyi bilir gerçi.

Yüzbaşı Volkan külliyatını gösteren bir çalışmamız varmı. Fasikül cilt süper cilt yayınevi vb. gibi.

Son düzenleme:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Sanırım 3o liralık seri Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları Haftalık Derginin 1 liralık fasiküllerin CİLTLERİ.

Hakan üstadımız daha iyi bilir gerçi.

Yüzbaşı Volkan külliyatını gösteren bir çalışmamız varmı. Fasikül cilt süper cilt yayınevi vb. gibi.

Yazdığım Alfa Yayınları kitabında bu yayınevine ait tüm külliyatı netleştirmiş olacağım inşallah. Ama bazen eski bir dergi nüshası ortaya çıkıyor ve on yıllardır bildiğimiz ezberleri bozabiliyor

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bu seriye her türlü katkıyı bekleriz üstadım.
Karşısında ismi yazılı seriler muhtemelen bizde vardır ancak taramaya uzun süredir ara verdik.
Bazı yayınları değerli Petranyus a müsait olursa taramak ve düzenlemek için vermek niyetindeyim.
Bu seriyi tamamlarsak çok iyi olacak.Eksik seriler çok üzüyor bizleri.
Saygılarımla.