Tatlı Cadı (Bewitched) Türkçe dublaj bölümleri..

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
g6gPZnm.jpg

Arkadaşlar, sevgili forumdaşlarım; elimde bulunan Türkçe dublaj eski dizileri
(Tatlı Cadı, Bonanza, Görevimiz Tehlike vb..) paylaşmak istiyorum.

İlk etapta yine Tatlı Cadı ile başlıyorum. Sırasıyla 20 bölümü de paylaşacağım.

İşte ilk bölüm. Orjinalde de ilk bölüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu güzel paylaşımlarınız için teşekkürler Oktay bey. Ben "80ler dizileri" bölümüne açtığınız konuyu buraya taşıdım zira burada daha rahat bir şekilde paylaşım yapabileceğinizi düşünüyorum. Orada içerik olarak; dizi bölümlerini paylaşmaktan daha çok yorum yapılıyor çünkü. Fakat oradaki "Tatlı Cadı" konusuna da buranın linkini verdim ki, izlemek isteyenler size kolayca ulaşabilsinler. Bu güzel paylaşımlarınızın hiç bitmemesini temenni ederek sizi merakla takip ediyorum...

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
47. Bölüm elimde varmış. Onu atlamışız. Hemen upload ettim. Sanırım hava şartlarından ötürü (burada çok yağmur var) çok geç yükleme yaptı. Neyse; hemen paylaşalım. Benim gibi eski dizilere gönül vermiş olan, sayın Baltimora için gelsin.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
47. Bölüm elimde varmış. Onu atlamışız. Hemen upload ettim. Sanırım hava şartlarından ötürü (burada çok yağmur var) çok geç yükleme yaptı. Neyse; hemen paylaşalım. Benim gibi eski dizilere gönül vermiş olan, sayın Baltimora için gelsin.

Paylaştığınız birbirinden güzel diziler için teşekkür ederim Oktay bey. Birazdan bu bölümü de izleyeceğim. :) Paylaşımlarınızın hiç bitmemesi dileği ile sizlere kolay gelsin...

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
47. Bölümü indirmek için tıklayınca hata veriyor..

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
386
Eyüp Sultan
Şimdi ilk bölümü izlemeye başladım. Bunları HD kalitesinde indirebileceğim bir site var mı? Bilgilendirseniz sevinirim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Şimdi ilk bölümü izlemeye başladım. Bunları HD kalitesinde indirebileceğim bir site var mı? Bilgilendirseniz sevinirim.

Sevgili forumdaşım, internette aradığım kadarıyla torrent olarak dvd riplerini buldum. Haliyle ingilizce olarak. Zaten Türkçe dublajlı olarak biryerlerde olsaydı benim bu paylaşımı yapmamda pek anlam olmazdı. Saygılarımı sunarken, beni takibe devam edin diyorum...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bir de yukarıdaki linki deneyin. Bende sorun yok. Başka sorun yaşayan arkadaş varsa belirtsin lütfen.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Sevgili dostum, kusura bakmayın sizi uğraştırdım. Değerli emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Sevgili dostum, kusura bakmayın sizi uğraştırdım. Değerli emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Ne demek sevgili dostum?!. Önemli olan paylaşımlarımızı sevenlerine ulaştırabilmek. Sorunu hallettiğimizi düşünüyorum. Sıkıntı olursa lütfen bildiriniz. İyi seyirler, iyi arşivler.

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
386
Eyüp Sultan
Sevgili forumdaşım, internette aradığım kadarıyla torrent olarak dvd riplerini buldum. Haliyle ingilizce olarak. Zaten Türkçe dublajlı olarak biryerlerde olsaydı benim bu paylaşımı yapmamda pek anlam olmazdı. Saygılarımı sunarken, beni takibe devam edin diyorum...

Merhaba.. Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Sizi takibe devam ediyorum. :)

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Oktay elinde bu kadar mı var? En azından Darrın değişene kadar arıyorum, 170 bölüm oynamış. Koyman mümkün mü ya da bulman? Türkçe dublajlı olarak çok izlemek istiyorum bu diziyi..

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Oktay öncelikle teşekkürler bölümler için.
İlk sezon ve diğer sezonlar var mı?

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Elimdeki Tatlı Cadı (Türkçe olarak) bu kadar dostum. Altyazılı olarak çoğu diğer bölümlerini başka yerlerden bulabilirsin.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Emeğine sağlık Oktay. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Yok açılmıyor.. Oktay ben ne yapacağım şimdi!? Bu diziyi çok seviyorum ve izlemek istiyorum ama altyazılı!.. Onu mu okuyacağım yoksa diziye mi bakacağım?! :(

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Yok açılmıyor.. Oktay ben ne yapacağım şimdi!? Bu diziyi çok seviyorum ve izlemek istiyorum ama altyazılı!.. Onu mu okuyacağım yoksa diziye mi bakacağım?! :(
Anladığım kadarı ile PC'nde gerekli kodek olmadığı için izleyemiyorsun; aşağıdaki linkteki vlc playeri kur izleyemediğin bir şey kalmasın.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Sayın oktay_izm;

Ben de bu konu başlığı altında yer alan ve sizin paylaştığınız tüm bölümleri geçen akşam indirdim ve birkaç bölümünü izledim. Gerçekten geçmişe çok güzel bir yolculuk oldu. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin...