Tatlı Cadı (Bewitched) Türkçe dublaj bölümleri..

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
14
Selamlar.
Tatlı Cadı dizisinin bölümlerini koyarmısınız rica etsem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Oktay emeğine sağlık, sonunda 47.bölümü indirdim devamını da zevkle bekliyorum. Teşekkürler.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
57. bölümü zaten yüklemiştiniz ve neden son? :(

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Hayır, elinde olanları burada paylaşmasını ben rica etmiştim.
Ve eldekiler bu kadar.
Ama zamanla diğer bölümlerde elimize geçtiğinde yine buradan paylaşılacak.
Konuyu takip ediniz.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir
Sevgili Tatlı Cadı sevenler: Burada paylaştıklarım yıllar önce (2007-2009) internette bulduğum bölümlerdir. Kendime ait değildir. Ne hikmetse, şu sıralarda bu bölümler internette yoktur. "Başka bölümleri de yoktur". İlgililere duyrulur.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Sevgili Tatlı Cadı sevenler: Burada paylaştıklarım yıllar önce (2007-2009) internette bulduğum bölümlerdir. Kendime ait değildir. Ne hikmetse, şu sıralarda bu bölümler internette yoktur. "Başka bölümleri de yoktur". İlgililere duyrulur.
Bu konuda son nokta konmuştur. Bir daha dizi bölümlerinin yayınlanması hakkında istek mesajında bulunan tüm mesajlar silinecektir. Zira hiç bir üyemizin; diğer üyelerimizi ya da yöneticilerimizi rahatsız etme hakkı yoktur.

Son düzenleme:

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Aslında gerçekten de, özellikle çizgi roman ile ilgili bir forumda dizi isteği gelmesi bana da biraz alışılmadık gelse de, foruma yazana kadar arama motoru kullanarak bu konuda dileyenin sonuç almasını sağlayabilecek birkaç yöntem var. En bilindik olanı " ". Google, çeşitli anahtar kelimelerin arama sonucunuzun e-posta adresine dilerseniz haftalık, dilerseniz de günlük olarak gelmesini sağlıyor. Bu şekilde ararsanız sonuç alabilirsiniz, Bunun dışında Youtube'da 80'ler ve 90'lar nostalji grubu diye aratırsanız, birçok eski yabancı dizinin Türkçe videolarını bulabileceğiniz bir kanal da mevcut. Sonuç olarak, kraldan daha kralcıymış gibi olmasın, arama motorlarında paylaşılan forum içeriklerine de sonuçlarda rastlanıyor, başka forumlarda varsa, gidip üye olur, içeriği görür indirirsiniz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Aslında gerçekten de, özellikle çizgi roman ile ilgili bir forumda dizi isteği gelmesi bana da biraz alışılmadık gelse de, foruma yazana kadar arama motoru kullanarak bu konuda dileyenin sonuç almasını sağlayabilecek birkaç yöntem var. En bilindik olanı " ". Google, çeşitli anahtar kelimelerin arama sonucunuzun e-posta adresine dilerseniz haftalık, dilerseniz de günlük olarak gelmesini sağlıyor. Bu şekilde ararsanız sonuç alabilirsiniz, Bunun dışında Youtube'da 80'ler ve 90'lar nostalji grubu diye aratırsanız, birçok eski yabancı dizinin Türkçe videolarını bulabileceğiniz bir kanal da mevcut. Sonuç olarak, kraldan daha kralcıymış gibi olmasın, arama motorlarında paylaşılan forum içeriklerine de sonuçlarda rastlanıyor, başka forumlarda varsa, gidip üye olur, içeriği görür indirirsiniz.
Sevgili Kayıtsız Eleman; aslında burada sorun dizi isteği talebinde bulunulması değil, bu talepte bulunanların konuyla ilgili yöneticilerimize; hem bu site üzerinden hem de Resmi Facebook sayfamızın üzerinden sayısız kez istek mesajı yazmalarıdır ki; kendilerine defaaten bu konuda sabırla ve kibar bir üslupla bilgi verilmiştir. Sonuçta hepimiz insanız ve bir Bipolar hastası olarak bu durum benim de sinirlerimi alt-üst etti. Şunu herkes bilsin ki bize "Tatlı Cadı" hakkında özelden gelen mesajların sayısı, burada açıktan paylaşılan ve sildiğimiz mesajların sayısına oranla kıyas götürmeyecek kadar çoktur. Neyse sanırım bu kadar yazının üstüne artık pek konuşulacak bir şey kalmadı. Bu arada bilgilendirme ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

wolf72

Yeni Üye
25 Eki 2013
104
113
47.bölüm hep farklı yerlere gönderiyor ve olmadık programlar indirtiyor.

wolf72

Yeni Üye
25 Eki 2013
104
113
Yeni yüklediğin 47 ve 57. bölüm webroot virüs uyarısı verdi. Yüklediğin yer trojan atmak isteyebilir, diğer bölümler için teşekkürler.

srt44

Yeni Üye
10 Nis 2018
6
2
Saygıdeğer admin kardeşim, 47 ve 57'ci bölümleri yenileyebilir misin? Maalesef her iki link de uçmuş. :( Şimdiden, ellllerine sağlık..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Tatlı Cadı (Bewitched) 58'nci bölüm eklenmiştir..

Bir arkadaşımda "Tatlı Cadı" bölümleri tamamıyla vardı,
fakat harddisk bozulunca içinden bir kaç bölüm ancak kurtarabildik.
Onları tekrar temize çekip paylaşacağız.
Kalan bölümler artık kimde varsa elbet bir gün paylaşır, izleriz.
İyi seyirler.

e0i7kq5dn16dj9ko2.jpg

esrass

Yeni Üye
4 Ara 2019
1
2
g6gPZnm.jpg

Arkadaşlar, sevgili forumdaşlarım; elimde bulunan Türkçe dublaj eski dizileri
(Tatlı Cadı, Bonanza, Görevimiz Tehlike vb..) paylaşmak istiyorum.

İlk etapta yine Tatlı Cadı ile başlıyorum. Sırasıyla 20 bölümü de paylaşacağım.

İşte ilk bölüm. Orjinalde de ilk bölüm.

Harikasınız! Kaç gündür arıyordum, çok teşekkür ederim ama sadece 1. bölümü izledim. Sonrakileri nasıl indirebilirim acaba yardımcı olur musunuz?

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Harikasınız! Kaç gündür arıyordum, çok teşekkür ederim ama sadece 1. bölümü izledim. Sonrakileri nasıl indirebilirim acaba yardımcı olur musunuz?
Ben de diğer bölümleri istiyorum, inşallah koyulur. :(:'(
Maalesef eski dizi olduğu için bulunmuyor.

Patrioteray

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
1
Harika..
Eline sağlık! Bunun için üye oldum, güzel bir site..

Patrioteray

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
1
Tekrar eline sağlık kardeşim, ancak 47. bölüm bir türlü inmiyor, PDF sayfası çıkıyor.

ragman

Yeni Üye
20 Nis 2019
2
3
Elinize sağlık, çok teşekkürler. 47. ve 57. bölümleri tekrar yükleyebilir misiniz?

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Emeğinize sağlık. Elinizde Türkçe varsa yine koyar mısınız?

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Çok çok teşekkürler. 47. ve 57. bölümleri tekrar yükleyebilir misiniz? Ben de izlemek istiyorum.