Tatlı Cadı (Bewitched) Türkçe dublaj bölümleri..

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
"Milyon TV" isimli kanalda her pazartesi günü saat 20:00'de "Tatlı Cadı" var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Yalvarıyorum, elinde Türkçe olan varsa yüklesin. Yalvarırım! :'(

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,652
Bu sene sonunda tüm seriyi vereceğiz.
Ama bizim bir işimiz, ailemiz var.
Ekmeğimizi kazanmak zorundayız.
Sürekli ısrar bıkkınlık yaratıyor inanın.

Abi sende var mı bu dizi? Israrla bu dizi isteniyor. Varsa sana zahmet yükleyin, yoksa da "Yok." diyelim de beklentisi olanlar boşuna bekleyişte olmasın.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Sitede elinde olan başka yok mu? Yalvarıyorum!
Google ve Yandex'te maalesef hiç izlemediğim bölümler çıkmıyor.
Sitedeki üyelere ve yöneticilere sesleniyorum ve yalvarıyorum. ne olur!!.. :'(

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
sitede elinde olan başka yok mu yalvarıyorum
hiç googleda yandexte yok
sitedeki üyelere yöneticilere sesleniyorum ve yalvarıyorum nolur :'(

Bakın bu konudaki ısrarınız iyice baydı.
İnsanlar elindeki arşivi tüm iyi niyeti ile yüklüyor. Onlar yükledikçe siz zorluyorsunuz.
Buna benzer ilk mesajınızda konuyu kilitleyeceğim.
Lütfen daha fazla ısrarcı olup başka önlemler de aldırtmayın.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Bakın bu konudaki ısrarınız iyice baydı.
İnsanlar elindeki arşivi tüm iyi niyeti ile yüklüyor. Onlar yükledikçe siz zorluyorsunuz.
Buna benzer ilk mesajınızda konuyu kilitleyeceğim.
Lütfen daha fazla ısrarcı olup başka önlemler de aldırtmayın.
Haklısınız, bunalttığımın farkındayım ama siz de benim yerime koyun kendinizi. Flash TV'de izledim ve maalesef çok hoşuma gitti. Alt yazı da güzel olmuyor. Neyse bir daha yazmayacağım. Sizleri bunalttığımı bilmiyordum. Şayet istemezseniz siteye de girmem, hiç sorun değil ama Google'da tek bulduğum yer burasıydı. Ne yapalım, sağlık olsun.. :'(
herşey için koyanlara teşekkür ederim sıktıklarımada özür dilerim başta size birdaha girdiğimi görmüceksiniz bile sizi temin ederim

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Zahmet olmazsa elinde kalanları da koyar mısın, sürekli yazmak kötü hissettiriyor da, zaten 5 bölüm kaldı galiba.
Hala çok fazla alt yazılı var, sayende azaldı birazcık. Emeklerine sağlık. :'(
Bu ısrarcı tutumunuz ile insanları rahatsız ettiğinizin farkında değil misiniz?! Sizi daha önce defalarca uyardık, şimdilik bir günlük uzaklaştırma cezası ile olayı geçiştiriyorum lakin bu anlamsız tutumunuza devam ederseniz, emin olun ikincisinde böylesine toleranslı davranmayacağım. Dostça kalın.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
14
Selamlar ben daha önce de istekte bulunmuştum, hatta yorumum da var. Muhakkak birilerin de vardır, ben de çok istiyorum bu diziyi. Çocukken izlemiştim. Kalan bölümleri de rica etsem olur mu?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Selamlar ben daha önce de istekte bulunmuştum, hatta yorumum da var. Muhakkak birilerin de vardır, ben de çok istiyorum bu diziyi. Çocukken izlemiştim. Kalan bölümleri de rica etsem olur mu?
Merhabalar. Burası karşılıksız ve gönülden paylaşımın yapıldığı bir sitedir. Son günlerde bu "Tatlı Cadı" konusu artık o kadar kabak tadı verdi ki, şayet bir daha bu tarz bir yazı daha yazarsanız konuyu tamamen kaldıracağımı bilmenizi isterim. Burada birileri istiyor diye, ne biz üyelerimize yayınlaması için baskı yapabiliriz, ne de sizlerin bunaltıcı bu tarz mesajlarının yayınlanmasına izin verebiliriz. Lütfen artık, bu konu hakkında bir mesaj daha yazmayınız. Zira daha önce böyle bir mesaj yazdığınızı söylüyor ama her nedense biz yöneticilerin bu konu hakkındaki rahatsızlıklarını gösteren mesajları es geçiyorsunuz. Dostça kalın.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
14
Merhabalar. Burası karşılıksız ve gönülden paylaşımın yapıldığı bir sitedir. Son günlerde bu "Tatlı Cadı" konusu artık o kadar kabak tadı verdi ki, şayet bir daha bu tarz bir yazı daha yazarsanız konuyu tamamen kaldıracağımı bilmenizi isterim. Burada birileri istiyor diye, ne biz üyelerimize yayınlaması için baskı yapabiliriz, ne de sizlerin bunaltıcı bu tarz mesajlarının yayınlanmasına izin verebiliriz. Lütfen artık, bu konu hakkında bir mesaj daha yazmayınız. Zira daha önce böyle bir mesaj yazdığınızı söylüyor ama her nedense biz yöneticilerin bu konu hakkındaki rahatsızlıklarını gösteren mesajları es geçiyorsunuz. Dostça kalın.

Kusura bakmayın, ben bayağıdır forumda değildim. Diziyi izliyorum da o yüzden ricada bulanmak istedim, asla es geçmedim. Tamamdır, bölümleri bekleyeceğim. Teşekkürler cevap için.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Kusura bakmayın, ben bayağıdır forumda değildim. Diziyi izliyorum da o yüzden ricada bulanmak istedim, asla es geçmedim. Tamamdır, bölümleri bekleyeceğim. Teşekkürler cevap için.
Est. Ben de anlayışınız için teşekkür ederim. Bu arada Sevgili Furkan25 de yeni bir bölüm yüklemiş zaten. Demek ki yeni bölümlerin eklenmesi için baskının hiç bir önemi yokmuş gördüğünüz gibi. Sizler kurallara riayet ettikçe, ilerleyen zamanlarda diğer bölümlerin de yayınlanması olasıdır. Yeter ki ısrarcı ve irrite edici mesajlar olmasın.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
24
Sizlere müjdem var, çok sevineceksiniz.
Korona testim pozitif çıktı.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,652

Nasıl bir yazı şekli, anlayamadım.

Korona testi pozitif olanlara biz seviniyor muyuz ki!?

Kendiniz yazmışsınız zaten:
"Siz bol bol pozitif çıktığı için sevinin.", bizler de üzülelim e mi?!..

Biraz anlayışlı olmayı öğrenebilseniz ah!!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Bu konuyu kapatıyorum.
Tebrik ederim Selahattin abim. Çok yerinde bir karar, bu konu artık bırak kabak tadı vermeyi, bozuk kabak tadı bile vermez oldu.

İlk olarak geçmiş olsun, lakin bu yazdığınız mesajla hepimize hakaret ettiğinizin farkında mısınız acaba?! Bizi siz ne sandınız Gestapo Subayı filan mı? Hangi vicdanlı insan bir insanın hasta olmasına sevinebilir ki? Kaldı ki sizi tanımıyoruz bile. Bizler sadece burada sitenin belirli bir kalitede yayın yapabilmesi için gönüllü olarak yöneticilik yapan bireyleriz. Bize teşekkür edeceğiniz yerde, sırf istediğiniz kadar "Tatlı Cadı" bölümü yayınlanmadı diye bize hiç de hak etmediğimiz sözler söylüyorsunuz. Bu şekilde başta kendim olmak dahil bizi çok kırdınız, bundan sonra bu sitede çok uzun zaman belki de daima "Tatlı Cadı" başlığı hiç bir zaman aktif olmayacaktır. Tabi ki sizin üstün gayretleriniz sayesinde!!.. Sözlerime son verirken, Allah'tan size acil şifalar diliyorum. Dostça ve sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Konunun kilitlenmesinin üzerinden yaklaşık 1 yıl gibi bir süre geçtiği için; diğer üyelerimizin mağdur olmaması adına konu tekrar aktif hale getirilmiştir. Yalnız şu unutulmasın ki, gene eskisi gibi burada üyelerimize ellerindeki dizileri yayınlamaları için sürekli mesajlar yazılması halinde konu hemen tekrar kilitlenecektir. Lütfen sabrımızı zorlayarak iyi niyetimizi suistimal etmeyiniz.

M

mooncizgi

Bu nasıl bir konuşma tarzı?
Ben sizin memurunuz değilim.
Sevdiğiniz, beğendiğiniz bir şey karşılıksız ortaya konmuş, insan bir teşekkür eder.
Sonraki bölüm küsmüştür, belki de gelmez.
zaten bu samantha denilen şahsı memnun etmek imkansız benden nette olmayan bölümleri buldu şimdide mutlu olmuyormuş kesintisiz bölümleri arıyormuş bende paylaşımdan vazgeçtim.Memnun olmayan birine paylaşımda yasak.Sizde paylaşmayın diyecem ama o kadar insan var tek kişi yüzünden değmez.Değerini bilmeyen bir insan samantha benlede konuşmuştur aynı tarzda.Ben paylaşırsam linki şifreleyip kişiye özel paylaşırım bu sitede beğenmeyen malum şahıs ortada kalır.Değer verdiğim bişey karşılığı olan mutluluğu bulmicaksa ne uğraşcam