Forumda olup da, yeniden taranmasını ve düzenlenmesini beklediğiniz eserler

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Cep fotoromanlarından daha fazla yayınlarsanız sevinirim.. Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

firat0j

Yeni Üye
29 Haz 2012
62
106
Ben özellikle çift sayfa taranan Zagor, Mister No, Teks, Martin Mystere, Dampyr, Dylan Dog'ların tek sayfa olarak taranması görüşündeyim.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
Bu güzel sitede birbirinden güzel çizgi romanları bizlerle paylaştığınız için emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Sizden ricam başta Karaoğlan, Bahadır, Tolga, Malkoçoğlu, Akbulut, Kaan gibi değerli Türk çizgi romanlarımızı sitenizin en güzel eserleri olarak yeniden taranması, gerekenleri tespit edip Tex, Teksas, Tommiks gibi çizgi romanları yeniden kaliteli tarama yaptığınız gibi bu Türk çizgi romanlarını da ham tarama ve tek sayfa olarak değerli ekibinizce (Vefalı kardeşimizin ham taramaları en çok sevdiğim taramalar olup bunun gibi olursa) yeniden tarama yapılabilirse (özellikle Lal, Leman, Tay yayınlarının Karaoğlan çizgi romanları ve Bahadır çizgi romanları) Türk çizgi roman severlerine büyük hizmetiniz ve armağanınız olacağına inanıyor ve bu isteğimi dikkate alacağınızdan emin olduğum için sitenize ve bu siteye emek veren bütün değerli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
İstek hattından ricam, Suat Yalaz'ın KAAN maceralarından 2-4-6-7-8-9 no'lu maceralarının ham taramalarının ve KARAOĞLAN'ın "Buzlu Çöller Tilkisi" macerasının ham taramasının tam macera şeklinde olarak, Karaoğlan'ın ilk 4 macerası ve Kaan'ın,1. macerası gibi düzenlenerek, çizgi diyarına kanulmasını önemle istirham ediyorum. Saygılar.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Sayın yöneticiler Suat Yalaz ın KAAN maceralarının özellikle 2., 4., 6., 7., 8., 9. sayılarının yeniden taranıp beyazlatılıp düzenleme yapılmasını önemle istirham ediyorum. Ayrıca KARAOĞLAN üstadımdan "Asya'yı Titreten Korku" macerasının kapak çalışmasını da yapmasını istirham ediyorum. SAYGILAR

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Ben bu konuyu bugün Zagor altında açmıştım çünkü bu başlığı bilmiyordum.
Bir daha istesem sorun olmaz herhalde. Zagor Lal Yeni seri 8-10 tane çift sayfa tarama var, onlar da tek sayfa olsa süper olur diyorum..

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Zagor Klasik maceralar Lal serisi ve Mister No klasik maceralar Lal serisinin Çift sayfa taranmışlarının tek sayfa olarak ve beyazlatılmış olarak taranmasını çok isterdim.

mehfaus

Kıdemli Üye
5 Ocak 2017
119
196
Merhaba Diyar Kütüphanesinde bulunan serilerin mümkünse tamamlanması Ara da Bulasın Çizgi Romanlar başlığında Tercüman Resimli Klasikler Serisi ve Pembe Beyaz Resimli Mini Roman serilerinin tamamlanması :) Biliyorum çok şey istedim ama inanın bir çok kişinin ilgisini çekecektir.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Sayın yöneticiler Suat Yalaz ın KAAN maceralarının özellikle 2.4.6.7.8.9.sayılarının yeniden taranıp beyazlatılıp düzenleme yapılmasını önemle istirham ediyorum. ayrıca KARAOĞLAN üstadımdan Asya'yı titreten Korku macera'sının kapak çalışmasını yapmasını istirham edıyorum. SAYGILAR

Sırada "Tek Gözlü Albız" ın kapak ve iç düzenlemesi vardı.
21. sayının kapağını bekliyorum.
Ama senin isteğine duyarsız kalamadım.
"Asyayı Titreten Korku" nun 6 sayılık ön ve arka kapakları düzenliyeyim.
3-4 gün içinde hazır olur.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Profesör üstadım Suat Yalaz'ın Kaanlarını yüksek çözünürlüklü olarak yeniden taratırsanız çok çook memnun olacağız. Saygılar üstad.

ongo

Yeni Üye
13 Kas 2016
11
15
Lütfen, Mister No Efsanevi Maceraları ve Martin Mystere Lal Kitap (Bonelli Comics) Özel Serileri tek sayfa ve beyazlatılmış olarak tekrar taranırlarsa süper olur. Teşekkürler.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Kara Muratların yüksek çözünürlüklü olarak tekrardan taranması beni çok mutlu ederdi doğrusu.

jeriko67

Süper Üye
28 Kas 2015
126
384
MisterNo Zagor Tex gibi klasik çizgi roman serilerinin günümüzde daha doğrusu yakın tarihte tekrardan basımı dolayısıyla eksik macera sorunu yok çok şükür.

Ama yakın tarihte düzenli olarak basılamayan yada hatta nerdeyse hiç basılamayan Mandrake, Tom Braks, Zembla gibi çizgi romanların forumdaki çift sayfa taranımlı paylaşımlarının tek sayfa olarak düzenlenmesi ben dahil eminim bir çok kişiyi mutlu eder.:))

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Conanın ezeli düşmanı Borak Sarak ile olan bir mücadelesinin konu edildiği şahane bir kitap alfa yayınları 045 nolu gabar rjinin gözleri lakin bu maceraya yakışmayacak derecede baştan savma taranmış, forumdaki arkadaşlardan dileğim güzel bir şekilde taranıp kalitelisini okuyabilmektir. Ayrıca bütün seriyi indirdim ve keyifle de okuyorum. Emeklerinize sağlık arkadaşlarım. Sağolun..

krunch

Yeni Üye
16 Eyl 2019
1
0
Merhaba. Koca forumda Tarkan'ı aradım bulamadım. Nasıl olmaz? Bu bir şaka olmalı!

beta54

Yeni Üye
12 Eyl 2019
18
10
Merhabalar nereye yazacagımı bilemedim bir cok cizgiromanın mediafıre ve rar linkleri gitmis bu konuda yardımcı olabilirmisiniz hicbiri calısmıyor.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Merhabalar nereye yazacagımı bilemedim bir cok cizgiromanın mediafıre ve rar linkleri gitmis bu konuda yardımcı olabilirmisiniz hicbiri calısmıyor.

Merhaba,

Konuların ilk mesajındaki "Kırık Link Bildir" sekmesine tıklayarak bu tür sorunları iletebilirsiniz.

Şu hususlara dikkat ederseniz iyi olur:

http://www.cizgidiyari.com/forum/forum-duyurulari/135839-kirik-linklerin-yenilenmesi.html.

Ama aşağıdaki konuda kırık link olduğunu belirtmişsiniz. Linkler sağlam. Sizin bilgisayarla ilgili bir sorun var zannedersem. Bir kontrol etmenizde fayda var, yanlış bildirimlerle meşgul olmayalım.

http://www.cizgidiyari.com/forum/to...ay-yayinlari-buyuk-album-01-a.html#post624722

Son düzenleme:

MZAMAN

Aktif Üye
3 May 2019
449
1,742
Sayın Kudret Sabancı'dan Alaska paylaşımları linkini kontrol etmesini rica ediyorum. Mediafire hata veriyor. Teşekkürler tüm paylaşımlarınız için.

ProfDrZihniSinir

Yeni Üye
11 Ağu 2013
4
5
MIster No Tay Yayınları Sayı 26 ilk 20 sayfa bu maceraya ait, geri kalanı başka bir maceradan yanlışlıkla koyulmuş. Bu 26.sayıyı bir şekilde tamamlamak mümkün mü?

Semiz

Yeni Üye
4 Ağu 2020
2
2
Sevgili arkadaşlar, 2009dan beri Abdülcanbaz külliyatı yenilenmemiş. Linkleri çalışmıyor. Yeniden yüklenebilir mi?

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Yayınevinin istediği doğrultusunda Ken Parker paylaşılmamaktadır. Lakin, Tay tarafından basılmış Alaska fasiküllerinin tamamını forumda bulabilirsiniz.

İyi okumalar...

Son düzenleme:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Sayın çizgi-roman diyarı yöneticileri ve üyeleri A Nightmare on Elm Street linki kırık aceba kitaplar türkçe çevirili miydi? diye rapor ediyorum soruyorum kimsede Tık yok sitede yaprak kımıldamıyor evrende yanlız olduğum hissine kapılıyorum Sitem ediyorum nafile buna da cevap yok yine yanlızlık yine sessizlik sanırım 4-5 senedir üye olduğum ve binlerce kitap indirdiğim halde profilimde yeni üye yazdığı için !!!

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir
Sayın çizgi-roman diyarı yöneticileri ve üyeleri A Nightmare on Elm Street linki kırık aceba kitaplar türkçe çevirili miydi? diye rapor ediyorum soruyorum kimsede Tık yok sitede yaprak kımıldamıyor evrende yanlız olduğum hissine kapılıyorum Sitem ediyorum nafile buna da cevap yok yine yanlızlık yine sessizlik sanırım 4-5 senedir üye olduğum ve binlerce kitap indirdiğim halde profilimde yeni üye yazdığı için !!!

Bazen indirilen "binlerce kitap"a yorum yazmak ya da "like" yapmak gerekir ki, orada "yeni üye" yazmasın...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul

Sayın bin1surat, konuyu biraz dikkatle incelerseniz paylaşımların yabancı dilde olduğunu anlayabilirdiniz. Sizin için araştırdım; şuradan İngilizce nüshaları indirebilirsiniz:

Yazdığınız konunun bir dostumuzun ilgisi dahilinde olması gerekli. O dostumuzun motivasyonu olmalı, enerjisi olmalı.

Yıllardır foruma üyesiniz ama maalesef buranın ruhunu hiç anlayamamışsınız. Herkes ne yapıp ediyorsa gönüllülük esasıyla yapıyor. Hiç kimseyi zorlamıyoruz, zorlayamayız.

Forumda yaprak kımıldamıyor demişsiniz. Birkaç yaprak kımıldatmaya ne dersiniz? Enerjiniz, motivasyonunuz var mı buna? Yoksa şimdiye kadar olduğu gibi sadece almaya devam edip, istediğiniz olmayınca da sitem mi edeceksiniz?