Tarkan – Canavar

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,632
Abi çok teşekkürler Tarkan arşivime bir eser daha ilave ettim. Zamanında gazetelerde baya çizgi roman vermişler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Kolibri'den nefis bir paylaşım daha.
Gerçekten nefes kesen cinsten.
Eline sağlık değerli dostum.
Emeklerin için teşekkür ederim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Tarkanın tadını bu şekilde almakta güzel,değerli paylaşımlarınız için teşekkürler büyük üstat emeğinize sağlık.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Harika bir tam macera. Üstelik, bulunması zor cinsten.

Çok teşekkür ederiz üstadım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Günümüzdeki gazetelerin tiraj düşüklüğü sorununu çözmelerinin tek yolu var;
bant halinde ya da promosyon olarak çizgi romana yer verecekler.
Bakın tirajlar nasıl pik yapıyor.
Teşekkürler Sayın "kolibri";
hem bu nadide paylaşım için,
hem emekleriniz için,
hem de güzel gönlünüz için...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
33
33
denizci
Forumda bugüne kadar Tarkan'a rastlamadım, konu başlığı da yok Tarkan diye, belki var da bana denk gelmedi, uzun zamandır da Tarkan hiç okumadım, hemen indiriyorum, eline sağlık üstadım :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
İşte en güzel hediye.:) Teşekkürler Kolibri yine asla bulamayacağımız, göremeyeceğimiz güzellikleri önümüze sermişsiniz.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
bekliyordum acaba sıra ne zaman gelecek diye hatta dedim ki olmazsa yazayım tarkan maceralarından birer tane örnek olsun paylaşım yapın diye ama şimdi görünce çok mutlu oldum yayınlandığı yıllarda elimde 15 kadar vardı.yanlış hatırlamıyorsam tarkanın kurtunu canavar diye istemiyordu köylüler.neyse merak ettiğim bir eseri daha okuyacağım sayenizde.teşekkurler üstad.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
İlginç bir macera. Sürekli bir yerlerde seyahat halinde gördüğümüz Tarkan bu sefer bir köye yerleşmiş bir durumda hatta o köyde kalabilmek için sevgili kurdunu bile gözden çıkartmayı düşünüyor. Ayrıca, Tarkan'ın en sakin seyirli macerası budur herhalde, sadece bir kere döğüşüyor onda da hasmını bağışlıyor. Oldukça humanist bir Tarkan var karşımızda.

Teşekkürler, üstad.

12 Şub 2010
15,006
543,762
Tarkan hakkında bilinmeyenleri, bilmediğimiz maceralarını, çizerlerini öğrenmek için kolibir üstadı izlemek gerekiyor.
Bu ve benzeri konuları kapsayan bir ansikopedimiz yok.
Bu açığı kapatmak sevgili kolibri'ye düşüyor.
Üstadımızın birikimi, arşivi bunu gerçekleştirmeye elverişli.
Teşekkürler, saygılar...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Yağmurla güne uyanmak ve Kolibri klasiğiyle bilinmeyenlere erişmenin keyfini sürmek.Şans diye bir şey varsa, Kolibri ismidir bana göre.
Ellerine sağlık üstadım,çok teşekkür ediyorum...