Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.100 (Ağustos 2019)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,628
hiçbiryerde :)
Ben de şu dile kolay 100 büyük cildi
(yani 266 renkli sayıyı) büyük bir
keyifle takip ettim. Güzel bir tatil,
iyice bir dinlenme sizin de hakkınız.

Renkli Zagorlar denince ölümsüz bir
marka olan "yaşlıkurt" üstada sonsuz
teşekkürler, saygılar. Umarım daha
sonra keyifle, muhabbetle sizi izlemeye
devam ederiz yine hep beraber...

akak

Kıdemli Üye
12 May 2009
147
206
Benden yana helal olsun, böyle helallik vermekle bizleri yükten kurtarmış oldun, aslına bizlerin sana borcu oldu, böyle bir emek harcamak kolay değil, kendi adıma teşekkur ederim, zagor û yeniden renkli temiz baskı ile okumak çok keyifli oldu, inşaallah devamını sürdürmek için içindeki enerji hiç bitmez, emeklilik güzel şey, keyfini sürdürmeniz dileğiyle

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,725
Sayın yaşlıkurt,
hiç bir karşılık beklemeden yapdıgınız fedakarlıklar için teşekkür ederim.
Kabre girerken 3-5 metre kefenden başka ne götürecegiz,
gelecek nesillere eserler bırakabilirsek ne mutlu bize.
üstadım,
yalnız kurt-murtaza5 sizi yalan dünyada görüp tanışmak istiyor.
Türkiyeye gelince telefon ederseniz bulundugunuz yere gelip yarım saat sohbet edip hemen geri dönecegim
Saygılarımla..​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
Asla unutmayacağım bir emek.
Umarım istediğin gibi bir hayat sürersin sevgili dostum.
Seninle aynı çatı altında olmanın gururu ile seni yeniden aramızda görene kadar hoşça kal...

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Muhterem Üstad, arzularınız tümüyle gerçekleşir inşaallah. Size sağlık ve huzur içinde iyi tatiller diliyorum. Görüşmek üzere. Paylaşımınız da elbette her zamanki gibi harika. Ellerinize sağlık.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
362
1,864
Bütün emekleriniz için sonsuz teşekkürler.İnşallah emekliliğinize dair tüm hayelleriniz gerçekleşmesi dileğiyle. ( Not: benimki gerçekleşmedi.)

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Ne diyeceğimi bilemiyorum siyah beyaz yamuk yumuk taranmış zagor tay fasiküllerine bile oooo ne güzel eskilerden bir zagor maceramızda daha oldu diye sevindirik olurduk sonra tek sayfa düzenlenmişler geldi sayenizde ise sıralı şekilde üstün kalitede renkli zağorlargeldi level üstüne level atlamış ciltlere kavuştuk ne diyim allah geri kalan hayatınız da size sağlıklı ve mutlu yaşam versin - ki bizde sizin bu paylaşımcı ruhunuzdan istifade ile daha nice güzel eserler okuyalım -elinize kolunuza sağlık -bizden yana helal olsun -asıl siz bu kadar emeğe bir teşekkür bile yazmadan sadece like tuşuna basıp geçen tembel veya zamanı yetersiz olanları bağışlayın emeğiniz gerçekten çok büyük bir yayın evi gibi çalıştınız ne desek az...bu arada paylaşımlarına üşengeçlik veya zamansızlıktan teşekkür yazamadığım tüm dostlardan da özür dilerim haklarını helal etsinler....

FETHA

Kıdemli Üye
7 Haz 2019
124
636
Güzel ve istikrarlı bir çalışmaya imza attınız. Teşekkürler Üstad... Allah, maddi ve manevi huzur içerisinde hayırlı bir emeklilik geçirmenizi nasip etsin. Dönüşünüzü bekleyeceğim. İyi tatiller.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Bizden yana varsa heşey helal olsun yaptıklarına canı gönülden teşekkür, iyi dinlenmeler derken bir yerden de tekrar görüşmek temennisiyle, ellerine yüreğine sağlık...

kitapsever111

Yeni Üye
5 Haz 2013
54
143
Bugüne kadar yaptıklarınız zaten bir anıt gibi karşımızda duruyor sayın Yaşlıkurt. Asıl siz hakkınızı helal edin ve Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
Şu gözyaşı vadisinde bizi renkli Zagor Külliyatı ile mutlu ettiğin için ne kadar teşekkür etsek az Üstadım....Didim'in keyfini çıkar,bekliyor olacağız

muhibey

Kıdemli Üye
9 Şub 2019
194
546
Aleykümselam sayın Yaşlı Kurt. Efendim bizden yana hakkımız helal olsun fakat sizin hakkınız ödenmez, asıl siz hakkınızı helal edin. Size sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Emekliliğin tadını çıkarmanızı temenni ediyorum. Yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın efendim.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,724
Sn yaşlıkurt üstadım ALLAH size sağlık ve mutluluk dolu uzun yıllar nasip etsin.Emekleriniz için binlerce teşekkürler

dıgılmıgıl

Kıdemli Üye
2 Mar 2016
186
582
Allah sizden razı olsun yaşlıkurt,emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Tatili en çok hakedenlerdensiniz.İyi tatiller dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim,sevgili kurt kardeşim hakkın ödenmez.
Sana tüm hayatın boyunca huzur dilerim,sağlık sıhhat dilerim,mutluluk dilerim.

METİN

Yeni Üye
26 Mar 2017
39
70
Ankara
Sayın Yaşlıkurt yaptığınız çalışmalar için çok teşekkürler. Umarım her şey istediğiniz gibi olur. Tatilinizin iyi geçmesi dileğiyle saygılar sevgiler.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,166

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.100 (Ağustos 2019)

Selamünaleyküm, arkadaşlar.
"Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu" adı altında yaptığım paylaşımlarımı, Zagor'un orijinal ilk sayısından itibaren hiçbir sayı ve sayfa atlamadan paylaşmaya çalıştım sizlerle. 1 cilt yaklaşık 2,6 sayıya denk geliyor. Dile kolay, 100. sayıya geldik. Takdir edersiniz ki çok zamanımı aldı (4 seneden fazla). 100 cilt takriben 260 sayıya denk geliyor. Daha geride 112 cilt var. Bu 112 sayıyı tamamlamam en az 5 senemi alır, tabii ki şimdiki gibi zamanım müsait olursa. Ama on senemi de alsa tamamlamak niyetindeyim. Gönül isterdi ki 103. ciltte ara vereyim, çünkü 103. cildin sonunda "MACERANIN SONU" yazıyor, yani macrayı yarım bırakmamış olurdum. Ama o kadar vaktim yok. Bu yüzüncü cildin sonunda her zaman kullandığım "DEVAM EDİYOR..." değil "DEVAM EDECEK..." ibaresi yer alıyor. 12 senedir Türkiye'ye gelemedim, gerek maddi gerekse manevi durumlardan dolayı. Eylül'de Allah kısmet ederse Türkiye'ye gelmek istiyorum. Malülen emekli oldum. Didim taraflarına gidip uzun bir süre kafamı dinlemek istiyorum. Dönüşte Zagor'lara devam edeceğim, tabii ki Allah kısmet ederse.
Zaman ne getirir bilinmez. Gidip gelememek var, gelip görememek var.
Onun için hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun.

Not: Bu ciltte (100) yarım kalan macerayı siyah beyaz olarak aşağıdaki linke tıklayarak
"Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi Sayı 068
Dehşet Günleri (Orjinal Sayı 261)" adlı paylaşımı indirip okumaya devam edebilirsiniz.

http://www.cizgidiyari.com/forum/za...sik-maceralar-dizisi-serisi-sirali-liste.html

Saygı ve sevgilerimle.
İmza
YAŞLI KURT

z-100-0.jpg

z-100-1.jpg

z-100-2.jpg

z-100-3.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

"DİDİM taraflarında"yım, hatta tam merkezindeyim. Mutlaka beklerim

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,724
Yapmış olduğunuz bu değerli çalışmalar için çok teşekkür ederim üstadım. ALLAH size hayırlı ömürler versin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,652
Girişteki yazıyı okumamıştım üstadım. Ülkemizde güzelce dinlenin ve dinç bir şekilde sağlıklı olarak kaldığınız yerden devam edin derim. İyi istirahatler.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Üstat her şey için canı gönülden teşekkürler, Allah sağlık sıhhat versin seni tekrar aramızda görmek dileğiyle......

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,412
İzmir
Dile kolay... Tam 100 cilt.
Bir insan ömrü boyunca okusa, tadına doyamayacağı 100 cilt.
Yapmış olduğunuz tüm fedakarlıklar için canı gönülden teşekkürlerimi
arz ediyorum, değerli üstadım. Ellerine, yüreğine sağlık.
Emekliliğinizin güzel günlerle geçmesi temennisiyle...

faqeacc

Kıdemli Üye
24 Tem 2019
187
465
Güzel insan çizgi diyarı sakinleri yokluğunu iliğine kadar hissetmekte. Gözlerimiz yollarda....