Sevgili dostlar; kansere yakalanmış bulunuyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,472
27,212
Çok geçmiş olsun üstadım. Acil şifalar diliyorum.
İnşallah en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz. Bir arada kaldığımız yerden devam ederiz.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,907
5,305

Sayın Otacı ;

Can dostum , kardeşim ...

Tüm iyi dileklerimiz seninle ...

Moral çok önemli !!!!!

Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşursun ....

Sevgimiz seninle , iyi dileklerimiz seninle ......

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,136
20,732
Geçmiş olsun, arkadaşım. Kanser artık tedavi edilebiliyor. Hatta yok edilebiliyor. Sağlığınıza kavuşursunuz. Bol çizgi romanlı yıllar diliyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,370
141,951
Sevgili kardeşim, Allah'tan acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun. Bir ihtiyacın olursa daima burdayız.

orgunvaran

Onursal Üye
15 Şub 2016
753
1,528
Sevgili kardeşim Allah şifa versin. Bir an evvel dön sağlığına.

Moderatör tarafında düzenlendi:

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,340
32,817
İzmir
Çok geçmiş olsun. "Geçmiş olsun" diyorum çünkü geçeceğine inanıyorum.
Tıbbi tedaviye inanın, güvenin ve moralinizi bozmayın. Moral, en büyük desteğiniz olacaktır.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,063
2,797
Çok geçmiş olsun üstadım. Acil şifalar diliyorum. Yaklaşık 1 yıl önce babam da .... ameliyat oldu, ciğer ve böbreğinden bir parça aldılar. Şu an iyi çok şükür, size de başarılı ameliyatlar dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,709
Geçmiş olsun değerli kardeşim;
en kısa zamanda sağlığınıza kavuşacağınızdan ve bizlerle birlikte olacağınızdan eminim.
Biraz moral, biraz inanç, biraz da inat...
İfadenizden anladığım kadarıyla metastaz da yok; bu çok güzel...
Şifalar diliyor, selam ve saygılarımı iletiyorum kardeşim...

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,182
5,072
Geçmiş olsun, gelecekte de hiç olmasın, bunu yenebilirsiniz, inadına direnmeniz gerek. Bizim arkadaşımız, bizim dostumuzsunuz, gönülden yanınızdayız, sizin ne için yapabiliriz lütfen bildirin.İnanın; geçmiş olacak!

Son düzenleme:

denekcan

Yeni Üye
20 May 2013
50
118
Acil şifalar diliyorum kardeşim, Çok geçmiş olsun.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,966
Şifa diliyorum sevgili Otacı. Moral durumunun bu hastalıkla mücadelede ne kadar önemli olduğunu sen herkesten çok bilirsin... Kısa zamanda sağlık haberlerini almak dileğiyle, geçmiş olsun.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,185
31,760
Geçmiş olsun.Tedavinizi aksatmayın ve asla moralinizi bozmayın. Sizi sevenler için, yaşanacak güzel günler için, okunacak kitaplar ve çizgi romanlar için, yapılacak işler için, herşeyden önemlisi kendiniz için sıkı sıkı sarılın hayata ve yenin bu illeti.

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,232
9,195
Üstadım geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa nasip etsin, sağlığınız bizler için daha önemli moral ve huzur sağlığınıza iyi gelecektir. Dualarım sizinle sevinçli haberiniz tez zamanda bizlere ve sevdiklerinize duyurulmasını beklerim. Sağlık sıhhat ve mutluluk sizlerle olsun..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,998
84,003
Kasımpaşa
Sevgili dostlar; kansere yakalanmış bulunuyorum. Önce babam sonra annem şimdi de ben. Henüz bölgesel aşamada... bayram öncesi ameliyat olacağım bu nedenle bir süre paylaşım yapamayacağım. Az da olsa bir olasılık bir daha hiç paylaşım yapamayabilirim. Gelecek ay görüşmek üzere hoşça ve kitaplarla kalın.

Acil şifalar diliyorum, inşallah iyileşmiş bir şekilde aramızda olacaksın sevgili Bayhun.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,263
7,538
Değerli Otacı,
Çok geçmiş olsun, şifalar diliyorum size. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmuş olarak tekrar aramızda olursunuz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,164
hiçbiryerde :)
Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Hayat zaten bir mücadelededir.
Hastalıklar da bunun bir parçası.
Doğa bizi eleyip yeni olanları alma
yolunda, biz de biraz daha var olma
mücadelesindeyiz... Umarım her şey
olumlu gider sizin için. Yapabileceğimiz
bir şey olursa yazın lütfen.

siryok

Süper Üye
12 Haz 2009
16
25
Çok geçmiş olsun sayın Otacı. İnşallah kısa zamanda iyileşeceksiniz. Tedavinize devam ediniz. Acil şifalar diliyorum...

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
363
1,874
Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah sıhhatinize kavuşursunuz. Dualarımız sizinle.

godes

Aktif Üye
26 Kas 2013
298
1,610
Geçmiş olsun. Bu mübarek Ramazan ayının hürmetine Yüce Allah'tan acil şifalar diliyorum.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,445
3,135
Geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcınız olup, bir imtihandan geçtiğimiz şu mübarek günlerde dualarım sizinle.