Red kit ciltleme

huysuz rıdvan

Yeni Üye
31 Ara 2023
2
2
Dostlar selam.
Piyasada ki eski red kit fasiküllerini toplamak ve ciltlemek istiyorum. Bunun için en uygun yayınevi hangisidir? Hangisi en uzun süre devam etmiştir?
Şimdiden teşekkürler...

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,279
4,105
Osmaniye
Dostlar selam.
Piyasada ki eski red kit fasiküllerini toplamak ve ciltlemek istiyorum. Bunun için en uygun yayınevi hangisidir? Hangisi en uzun süre devam etmiştir?
Şimdiden teşekkürler...
Sayın huysuz rıdvan; yazdıklarınızı okudum, bir daha okudum, sonra bir daha okudum inanın anlayamadım. Tam olarak istediğiniz nedir? Piyasadaki eski Red Kit fasiküllerini toplamaktan kastınız şu an elinde eski basımları bulunduran üyelerden satın alıp kendiniz için ciltli hale mi getirmek istiyorsunuz? Ayrıca yayınevleri ile ilgili yazdıklarınız da pek anlaşılır değil. Bilmiyorum en azından ben anlayamadım. Kusura bakmayın biraz anlayışım kıt ama daha açık yazmanız iyi olmaz mı?
Teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,465
8,741
İzmir
Eski siyah beyaz fasiküller ve ciltler için ŞİLLİLER YAYINEVİ ilk tercihiniz olsun.
Ama piyasada şu an ciltleri 200-300 TL bandında Facebook gruplarında.
Kaldı ki tüm sayılar basılmadı zamanında. Hep tekrar maceralar...
Astarı yüzünden pahalıya gelir size.
Benim naçizane önerim, Yapı Kredi Yayınlarından çıkan renkli,
kuşe kağıt, kronolojik sıralı Red Kit Toplu Albümler ciltlerini
satın almanız olacaktır.
Şimdilik 16 cildi çıktı. Ara ara devamı geliyor.
İdefix vb sitelerden temin edebilirsiniz satışta olan ciltleri.
Olmayanlar için Nadir Kitap ya da Facebook gruplarına bakabilirsiniz.

huysuz rıdvan

Yeni Üye
31 Ara 2023
2
2
Sayın huysuz rıdvan; yazdıklarınızı okudum, bir daha okudum, sonra bir daha okudum inanın anlayamadım. Tam olarak istediğiniz nedir? Piyasadaki eski Red Kit fasiküllerini toplamaktan kastınız şu an elinde eski basımları bulunduran üyelerden satın alıp kendiniz için ciltli hale mi getirmek istiyorsunuz? Ayrıca yayınevleri ile ilgili yazdıklarınız da pek anlaşılır değil. Bilmiyorum en azından ben anlayamadım. Kusura bakmayın biraz anlayışım kıt ama daha açık yazmanız iyi olmaz mı?
Teşekkür eder kolaylıklar dilerim.
hocam isteğim eskiden çıkmış fasikülleri satın alıp ciltlemekti. bunun için en uzun süre redkit basan yayınevini arıyordum. ancak hakkınız var biraz daha açık yazmalıymışım

zorboy

Yeni Üye
23 Ara 2009
58
490
İZMİR
Dostlar selam.
Şimdiden teşekkürler...
Elimdeki en eski renkli red kit fasikülleri milliyet yayınevinin ve 1988 yılında basılmışlar. safaflarda belki bulabilirsin.