Pencerenin Ardından Kadın Masalları (Çizgi Roman)

cagan73

Onursal Üye
17 Kas 2013
333
7,632
Beni hüzne boğan bu yaşanmış hikayeyi ilgilerinize sunarım:
Çizer: Edanur KUNTMAN
wg4aik3f6s66jn27g.jpg

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,009
5,962
Çok değişik bir çizim tarzı . Bir bakıma alışagelmişin dışında , modern tarz diyebilirim. Edanur Kuntman'ın çizimleri , bir an illustrasyonlu çocuklara ait masal kitaplarının resimlemesini hatırlattı . Netice olarak çizerini not aldım !! Eğer bu sanatçının bir '' ilk eseri '' ise , senaryo yapısı da hiç fena değil . Bu tür çizgi romanlara Avrupa'da daha çok rastlıyorum . Olursa , sanatçının sonraki çalışmalarını izleyeceğim. Teşekkürler @cagan73

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,190
8,099
Çok değişik bir çizim tarzı . Bir bakıma alışagelmişin dışında , modern tarz diyebilirim. Edanur Kuntman'ın çizimleri , bir an illustrasyonlu çocuklara ait masal kitaplarının resimlemesini hatırlattı . Netice olarak çizerini not aldım !! Eğer bu sanatçının bir '' ilk eseri '' ise , senaryo yapısı da hiç fena değil . Bu tür çizgi romanlara Avrupa'da daha çok rastlıyorum . Olursa , sanatçının sonraki çalışmalarını izleyeceğim. Teşekkürler @cagan73
Çizimler bana birazcık manga türü gibi geldi.
Hatta ilk sayfalarda şal örten minik kız Haidi'yi çağrıştırdı.
Çizim de renkler de anlatım da çok hoş.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,133
20,711
Hüzünlenmemek elde değil. Evlilik resimlerinde kadın önde erkek arkada poz verir. Ama yaşantıda böyle mi?.. Yan yana, gönül gönül e, sevgiyle, saygıyla ne zaman yürüyeceğiz. Bunun için kafa yapımızı ne zaman değiştireceğiz. O günlerin gelmesi dileğiyle annelerimiz, kadınlarımız, kızlarımız, evlatlarımız önünde saygıyla eğiliyorum. Ayrıca bu güzel kitabı paylaşan arkadaşa da teşekkür ederim.