önemli: hırvatistan çizgi roman indirme sitesi

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
bu sitede tüm hırvatça ve italyanca çizgi romanları bulabilirsiniz. öncelikle siteye üye olmak gerekir. hatırlamıyorum ama belki e-mailkinize aktivasyon linki gelebilir. gelirse tıklayıp aktif edersiniz. eğer siteye kayıt olmakta zorlanırsanız, bildirin bana daha açıklayıcı yazarım bu konuda. çok basit. stripovi başlığı altında hırvatça ve sırpça çizgi roman bölümüne girersiniz. worldcomics başlığı altında italyanca ve ingilizce çizgi roman bölümüne giriş yaparsınız.

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
bu hırvat forumunda tüm renkli tex, zagor ve mister noı serilerini takip edebilirsiniz. ayrıca bu linkleri foruma eklemeye çalışacağım

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
çizgi diyarı gücü ekibi olarak yaptığınız iş gerçekten takdire şayan. başarılarınızın ve özverilerinizin devamını diler, böyle bir projeye kalkıştığınız için gerçekten yürekten sizi tebrik ederim

en içten saygılarımla...........

11 Nis 2010
594
585
Çok güzel link ler bulmussun arkadaşım
üyelik istiyor mynet posta adresinide kabul etmiyor sanırım.

Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:
14 Ağu 2012
108
664
Renkli Zagor sayı 1 den itibaren,
Renkli Mister No sayı : 1 den itibaren foruma link olarak yüklersen,
Renkli Teks...393-399 arası

Biz balonlamalarına başlarız hemen,

Teşekkürler.

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
öncelikle şunu belirtmek istiyorum. zamanında ben de hangi mail hesabıyla kayıt olduğumu hatırlamıyorum ve kayıt olurken ben de zorluk çekmiştim. tahmini olarak mail.ru veya yandex.ru veya ttmail.com sitelerinden mail hesabı alıp öyle bu siteye kayıt olursunuz diye düşünüyorum. eğer yanılıyorsam bu konuyu en kısa zamanda çözüme kavuşturup öyle tam kesin ve detaylı bilgi vericem. lütfen haberimi bekleyiniz. ayrıca bulabildiğim tüm renkli tex zagor ve mister no linlerini eğer bulabilirsem,ayrıca foruma linkleri yüklüycem

saygılarımla..............

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
önemli başlığı altında konu açtım bir tane daha. bir hırvatistan çizgiroman sitesi yani forumu daha ekledim. buraya problemsiz üye olursunuz diye düşünüyorum. aynı tarama ve paylaşımlarda oluşan bir forum.göz atmanızda fayda var çünkü çok şey var. anasayfada en aşağılara doğru stripovi-yani çizgi roman kısmına tıklayıp çizgi roman bölümüne giriliyor. yine de burda linki veriiim en güzeli. link şöyle:

saygılarımla........

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
buraya "mail.ru" sitesinden üye oldum. heralde problemsiz normal mail hesabınızdan üye olabiliyorsunuz. kayıt oluyorsunuz. kayıt olurken size ayrı bir soru sorulluyor. doğru cevap vermek gerek. google çeviri kısmında hırvatçada türkçeye çeviriyi seçip soruyu anlayıp cevap verebilirsiniz. bana darkwoodlu kahraman kimdir sorusu vardı zagor dedim ve üye oldum. mailinize aktivasyon linki gelicek. tıklayıp aktif oluyorsunuz ve gelen sayfada üyelik bilgileriniz adını ve şifrenizi yazıp giriyorsunuz. çıkan sayfada üstteki forum başlığına tıklayınca bonelli başlığı altındaki çizgiromanlar gözükecek. bu sitede de aynı süper kalite taramalar var. burayı da alternatif olarak takip edebilirsiniz
forum linki şöyle:

Stripotekaforum - Index

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
arkadaşlar yandex olmadı derken hangi siteye?? stripzona-mı? yoksa crosatellite-mı???crosatellite forumu ise yandexten olması lazım. olmaması imkansız. şöyle bir durum olabilir. yandexin türkçe sitesi değil. googla yandex.ru yani rusya olanını aratıp bulun ve girin ve öyle kayıt olun. çünkü bu hırvatlar Rusya'ya izin verip Türkiyey'yi yasaklamış olabilirler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,881
İstanbul
Sevgili devrim, heyecanın ve foruma-çizgi romana katkı sağlama çaban için çok teşekkür ederim. Eminim pek çok arkadaşımızın ilgisini çekecek ve işlerine çok yarayacaktır. Bu heyecanının hiç eksilmemesi dileğiyle senden bir ricam olacak;

Lütfen aynı konuyu birden fazla başlık altında açma. Buna gerek yok. Bunun hem faydası yok, hem de giderek takip etmesi zor bir hale gelecek. Senin açtığın konu zaten son mesajlar sıralamasında gözüküyor. İlgilenen arkadaşlar aradıklarını kolayca bulurlar, endişe etme.

Sevgiler.

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
ya hakikatten kafayı yedim. doğru söylüyorsunuz. o kadar çok bilgisayarın başında kalmışım ki artık ne yaptığımı bile bilmiyorum.