Mickey Mouse Kısa Hikayeler (İlk Çevirim)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,589
Gotham

Evet dostlaaar işte size ne zamandır bahsettiğim ilk çevirim. Daha yeni yeni olduğundan dolayı kolay bir çeviriden başlamak istedim ve o yüzden bu basit ama neşeli kitabı seçtim. Bundan sonraki çevireceğim eserler karışık olacak daha çok Frankofon üzerinde duracağımı düşünüyorum. Tabii duruma göre seriler de olacak. Çevirme yapmamda bana yardımcı olan Shoryuken dostuma ve yardımlarının üstüne bir de balonlayan sevgili uzung abime sonsuz teşekkür ediyorum. Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,369
141,840
Beğenmemek ne demek kardeşim, emek vermişsin, emek verilmiş, ortak paslaşmalar yapılmış, daha ne olsun. Hep daha iyi nasıl yapabiliriz düşüncesinde olan arkadaşlarımızın artması çizgiseverlerin kazancı olacaktır.

Emekleriniz için hepinize teşekkürler.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,365

Sizi candan tebrik ediyorum sayın "TARDİS". Balonlama çalışmalarının ÇD'nın en çok emek verilen ve mesai harcanan bölümü olduğunu biliyorum, ancak öncelik verdiğim diğer bölümlerden bir türlü onlara sıra gelmedi. Aslında vakit bulabilsem ben de bu alanda birkaç örnek sunmak isterdim. İlk çalışmanız olmasına rağmen "Mickey Mouse Kısa Hikayeler"in çok profesyonelce bir görünümü var.Fontlar çok yerinde seçilmiş ve balonların tam ortalarına orantılı ve mükemmel bir biçimde yerleştirilmiş. Tarama da kusursuz gözüküyor. Bu arada size yardımcı olan sayın "Shoryuken" ve "uzung"a da teşekkür etmek gerekiyor.Başarınızın devamını dilerim.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,895
5,231
Sayın TARDİS ;
Sayın uzung ;
Sayın sohoryuken ;

İlk günden beri bir şeyler yapmak isteyen bir tutum içindesin. Bu ne kadar övgüye değer bir tutum bilemezsin…
Yardımlaşma içinde ( biz buna eskiden “imece” = “kolektif çalışma” derdik ) bu işi bitirmek te bu ruhu ( “yardımlaşma ruhu” ) taşımakta en az yapılan iş kadar önemlidir.

Emeğinize ve paylaşım isteğinize teşekkür ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,062
75,994
hiçbiryerde :)
Bu azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz.
Çeviri- Balonlamada tecrübeli arkadaşları
takip ettikçe daha ne güzel işler çıkarırsın umarım.
Sevgi ve saygılarımla.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
Sizin çevirilerinizlede arşivimiz zenginleşecek inş.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
Emeği geçen Shoryuken, Uzung ve Tardis dostların eline sağlık. Bir ilk çalışma için bence de son derece başarılı.

İşin niteliği elbette önemli ama asıl önemli olan buradaki imeceye katılma isteği. Teşekkür ederiz.