MetaBaron Sayı1

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,837
Ankara, İstanbul, İzmir
51WGZGvxKHL.jpg

Daha evvel paylaştığım Metabarons'ların devamı gibi olan MetaBaton serisi de sizlerle paylaşmak isterim. Size tavsiyem Metabarons'ları okumadan bu seriye girmeyin, yoksa hikayeden kaybolabilirsiniz.

Yalnız bu seri hala devam etmekte olduğundan (sanırım son 2 sayısı daha kaldı: toplam 8 bölüm olacak sanırım) sizlerle aylık olarak paylaşacağım. Requiem Vampir Şovalyesi gibi (onun da son 2 sayısı eksiktir). Böylelikle eksik sayılar çıkana kadar vakit doldurmuş oluyoruz :rolleyes:
Not: Requiem vampir'ler ay başı gibi, Metabaron serisi ise ay ortası gibi paylaşılacak.

Sayıya bıradan ulaşıp online okuyabilir yada indirebilirsiniz:

Tüm sayılar yayınlandığında toplu indirme linki verilecektir.
İyi eğlenceler

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Ben şahsen bu hayranlık veren seriyi biriktirip ara vermeden okumak gerektiği kanaatindeyim.
Çalışmalarınız için çok teşekkür ederim üstadım.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Emeğiniz ve gayretiniz için çok teşekkürler. En başından bir Incal evreni okuması yapma isteği uyandı sayenizde. Bu vesileyle uzun zamandır ertelediğim Incal'ın siparişini de vermiş bulundum. :)

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
Emeğiniz ve gayretiniz için çok teşekkürler. En başından bir Incal evreni okuması yapma isteği uyandı sayenizde. Bu vesileyle uzun zamandır ertelediğim Incal'ın siparişini de vermiş bulundum. :)
Bende metabaronu okumaya başlar başlamaz sipariş ettim. Umarım yayın evleri bu karşılıksız paylaşımların çizgi roman sektörüne verdikleri katkının farkındadırlar.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,322
31,670
İzmir
Toplu indirme linkini bekleyeceğim üstad...
Kafam karışabilir ve bu seriyi kaçırabilirim endişesi ile....

AUMURG

Çeviri & Balonlama
17 Ara 2018
122
3,837
Ankara, İstanbul, İzmir
Bende metabaronu okumaya başlar başlamaz sipariş ettim. Umarım yayın evleri bu karşılıksız paylaşımların çizgi roman sektörüne verdikleri katkının farkındadırlar.

Anladığım kadarıyla yayın evleri, kar (kazanç) dışında başka şeylerin farkında değiller, yoksa benden önce çoktan bu çizgiromanları çevirmiş olurlardı.

Gönül isterdi ki, iyi bir yayın evi altında, güzel ciltlerle bu nadide eserleri okuyucuya ulaştırabilseydik. Ama belki sizler benden daha iyi bilirsiniz: ne fantastik/çizgi edebiyatta ne de çevirmenlikde para var. tüm bu işsizlik ve ekonomik krizde don kişot gibi olduk :rolleyes: