Maskeli Kadın Bilka Yayınları Özel Sayı 01

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,495
by7tv8941166nbquy.jpg

Paylaşıma devam...
98 sayfa ve 5 macera; keyifli okumalar...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
544,031
Hafta sonları bu saatler geldiğinde sarkomer dostun paylaşımları gelecek diye alıştım artık:)

Teşekkürler ve saygılar

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,632
metu
Nereden temin ediyorsunuz bu romanları,ellerine sağlık sayın sarkomer .Büyük bir araştırmacı olduğunuz inancındayım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,739
44,188
denize sıfır
bu sağ yumruğun ardından sol geliyor ve...nakavt..:)
neyse gözlük kurtulmuş görünüyor.)
eline sağlık güzel insan.:)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,139
Sarıyer
Özel istek üzerine özel özel "ender bulunur" paylaşım, bunu yapabilecek hepsi de çizgidiyarında mevcut 3-5 kişiden biri olan sayın Sarkomer ile aynı ortamı paylaştığım için onur duyuyuyorum.

Teşekkür ederim.

PS. Yine birileri bunlar birbilerine gaz veriyor diyecektir, lütfen aldırmayınız. Her şey ortada, fazla lafa gerek yok.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,495
Özel istek üzerine özel özel "ender bulunur" paylaşım, bunu yapabilecek hepsi de çizgidiyarında mevcut 3-5 kişiden biri olan sayın Sarkomer ile aynı ortamı paylaştığım için onur duyuyuyorum.

Teşekkür ederim

Rica ederim kardeşim; "Diyar"daki tüm dostlarımdan kaynalanan o onur ve gurur bana ait.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,602
Verdiğiniz emekler için teşekkürler saın sarkomer.

Benim dikkatimi çeken 42. sayfadaki yeni maceranın altındaki Halim imzası atılmış.

Kitabı çizenin kim olduğuna ait bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Tekrar teşekkürler.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,506
acaba örümcek kadın mı bu köstümünü ona benzettim çok sağol

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,655
İzmir
Sevgili Hocam,
Yine fevkalade güzel bir paylaşım yapmışsınız.
Elinize sağlık.
Teşekkür ederim.

çilginçocuk

Kıdemli Üye
16 Mar 2011
198
43
Kitabı çizenin kim olduğuna dair bilgisi olan yok mu.

Başlangıç sayfalarında Halim ismi var sadece.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,556
Sevgili dostum ,
Eşi bulunmaz nadir kitapları sayenizde okumaya o kadar alıştık ki , böyle tarihi kıymeti bulunan eserler bile şaşırtamıyor artık beni.
Çok teşekkürler.
Ellerinize sağlık.

ganimurat

Yeni Üye
30 Eki 2011
94
37
Çok sürükleyici kurgu ve çizimlere sahip değil diye düşünüyorum bu çizgi romanın. O nedenle de bağımsız olarak yayınlanamamasına şaşırmadım.
Çizimleri soran arkadaşa "marvel comics"e ait çizimler olduğu söylenmişti. Yerli çizim değil.
Paylaşım için teşekkürler.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,086
acaba örümcek kadın mı bu köstümünü ona benzettim çok sağol

Evet,Örümcek Kadın o.exodus'un belirttiği gibi Marvel yayınlarında Spider-Woman olarak geçer.Bilka yayınları Maskeli Kadın olarak tercüme etmiş.

Maskeli Kadın'ın kendi serisi tutmayınca maceraları Örümcek Adam'ın içinde devam etmişti...

Evet ,tanıtım amaçlı olarak yayınlanan ilk sayıdan sonra diğer maceraları Bilka Örümcek Adam'ın içinde devam etmiş.
Maskeli Kadın'ın yayınlandığı tüm Bilka Örümcek Adam sayıları şunlardır:

Sayı 73,74,75,76,77,79,80,82,84,89,90 ve cilt 33 ek macera.

Verdiğiniz emekler için teşekkürler saın sarkomer.

Benim dikkatimi çeken 42. sayfadaki yeni maceranın altındaki Halim imzası atılmış.

Kitabı çizenin kim olduğuna ait bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Tekrar teşekkürler.

Bilka yayınlarında bir dönem Örümcek Adam'ın orjinal çizgiromanı, Türk çizerler tarafından (birebir kopyası gibi) çizilerek yayınlanırdı.Bu çizgiromanda imzası olan Halim de o çizerlerden biri olmalı.

İlk yayınlanan Örümcek Kadın maceraları Carmine Infantino tarafından çizilmiştir.Çizer hakkında aşağıdaki linke bakabilirsiniz:

Paylaşım için teşekkürler.Kitapta 5 macera bulunmaktadır:

Diskodaki Kadın
Derisi Akan Adam
Artık Çok Geç
Ölmesine İzin Veremem
Gecelerin Meleği

Ölmesine İzin Veremem adlı macerada Peter Parker,görevi gereği Daily Globe gazetesi tarafından Los Angles'a gönderilir,burada Maskeli Kadın ile karşılaşır.Ayrıca devamı için,Bilka sayı 19 Dansöz Makabra adlı maceraya bakınız.

beats

Yeni Üye
3 Ağu 2009
35
37
Baba yıl 2012 ilk defa örümcek kadın olarak izledim maskeli kadını maskeli kadın altın da bir romanı olduğunu bilmiyordum ellerinize sağlık star trek i de bulabilirseniz çok çok teşşekkürlerimi sunacağım sizlere :)