Hellboy: Gazap - İlk Sayı

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
205
3,208
81IvQ42Hk8L._SL1500_.jpg

Kader anı gelmeden önce Hellboy dünyadaki son mücadelesini yapmak üzeredir.

Not: Bu hikaye Hellboy'un "Vahşetin Çağrısı", "Vahşi Av" ve "Fırtına" serilerinden sonra gelmektedir (wayback ile türkçizgiden indirebilirsiniz). Hemen ardından bu seri ile "Cehennemde" serisi ile devam etmektedir (Türkçizgiden kalkmasına rağmen ilk cildi tekrar eklediler hala mevcut bizde 2. cildi ileride burada sunacağız) .

Link:

Wayback Kullanma Rehberi: https://www.cizgidiyari.com/forum/k/kapanan-site-ve-arsivlere-ulasma-rehberi-wayback-machine.176191/

Son düzenleme:

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
205
3,208
Çok sağolun efendim. Hellboy ana hikaye eksiklerini ve B.P.R.D'nin kuruluş yıllarını anlatan üçleme 1946, 1947 ve 1948 sayılarına ağırlık vereceğiz. Güzel haber ise 1946 serisinin çeviri ve balonlaması bitti🙂

connor

Çeviri & Balonlama
25 Tem 2023
212
1,587
81IvQ42Hk8L._SL1500_.jpg

Kader anı gelmeden önce Hellboy dünyadaki son mücadelesini yapmak üzeredir.

Not: Bu hikaye Hellboy'un "Vahşetin Çağrısı", "Vahşi Av" ve "Fırtına" serilerinden sonra gelmektedir (wayback ile türkçizgiden indirebilirsiniz). Hemen ardından bu seri ile "Cehennemde" serisi ile devam etmektedir (Türkçizgiden kalkmasına rağmen ilk cildi tekrar eklediler hala mevcut bizde 2. cildi ileride burada sunacağız) .

Link:

Wayback Kullanma Rehberi: https://www.cizgidiyari.com/forum/k/kapanan-site-ve-arsivlere-ulasma-rehberi-wayback-machine.176191/
Vahşetin çağrısı değil ki o karanlığın çağırsı 😳 vahşet de iyimiş fury ye güzel giderdi.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
833
1,636
Bu arada İthakinin yıllar önce bastıklarından 4. ve 5. ciltler ile "Fatik Kurtçuk" piyasadan tükendi. Kurtçuk aldım ve 4-5.ciltler hiç yoktu. Taranıp foruma atılsa iyi olur.

residentevil5

Yeni Üye
22 Ara 2021
26
198
@CZN kral rahatsız ediyorum istek çeviri alıyor musunuz veya alan biri var mı grupta günah şehri serisine biri el atar mı diye soracaktım

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,291
5,606
Hellboy cehennemde serisinin 2.cildinin geliyor olması ve hikayelerin yarım kalmaması çok güzel çok teşekkür ederiz. Benimde karanlığın çağrısı 4.sayı ve fırtına sayılarına ihtiyacım var arşivinde olan gönderirse çok mutlu olurum... mykrain74@gmail.com

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
833
1,636
Sin City'nin 13 sayılık ana serisi yapıldıydı. Arşivlere bakmak lazım diğer yan sayılar belki çok ilerde düşünebiliriz. Şu anlık mignolaverse evrenine odaklandık.
7 kitaplık seriyi yıllar önce -2005 ilk kitabın çıkışı- arkabahçe basmıştı. en son 2 sene önce son kalanlardan 1. ve 7. kitabı alabildim. Sonra onlarda bitti. Yüksek teliften dolayı basmayacaklarını söylediler. Yapsanız fena olmaz Sin City. :)

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
205
3,208
7 kitaplık seriyi yıllar önce -2005 ilk kitabın çıkışı- arkabahçe basmıştı. en son 2 sene önce son kalanlardan 1. ve 7. kitabı alabildim. Sonra onlarda bitti. Yüksek teliften dolayı basmayacaklarını söylediler. Yapsanız fena olmaz Sin City. :)
Aslında diyar sakinlerinde vardır o güzelim ciltler. Birde Hellboy-Fatih Kurtçuk ile birlikte tarayıp hediye etseler. Bayram sabahında ki çocuk kadar mutlu ederler bizi.