Fiyat: 2 milyon 50 bin TL'dir.OSMANLICA AKBABA DERGİSİ 17. SAYIDAN 207. SAYIYA KADAR

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,071
320,362
sahibinden.com--- 19 agustos----ikinci el

OSMANLICA AKBABA DERGİSİ

17. SAYIDAN 207. SAYIYA KADAR TOPLAM 190 SAYI CİLT İÇİNDE

Fiyat: 2 milyon 50 bin TL'dir.

eski para ile 2 trilyon 50 milyardır.

reklam olmasın diye diger bilgileri açıklamıyorum.

isminin açıklamasını istemeyen Antalyalı bir kolleksiyoncuyla tanışdım,
eger izin verirse ÇİZGİ DİYARINDA,
hiç bir kimseden ,
hiç bir karşılık beklemeden
ÜCRETSİZ PAYLAŞACAGIM.
(kesin degil,bir aksilik çıkmazsa.)
Saygılarımla.​

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,177
6,955
Sadece mizah dergiciliğimizin değil, fakat edebiyat dergiciliğimizin de en önemli yayınlarından biri idi Akbaba dergisi. Böylesine önemli bir derginin kütüphanelerde bile bulunması çok zor olan eski yazı ile yayımlanmış sayılarını tarayıp paylaşabilirseniz, araştırmacılar ve edebiyat severler için muazzam bir hizmette bulunmuş olursunuz, değerli murtaza üstat. Şimdiden teşekkürler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,963
ordu-turkey
eğer sahibi size tarama için verirse muhteşem bir olay olur murtaza üstadım sanma ki seni takdir etmiyorum bu ara annemle ilgili sıkıntılar yüzünden dünyayı unuttum dert bitmiyor ülke zaten rezil halde küfretmediğim gün yok öyle şeyler var ki o kadar doluyum ki yazsam ceza bile alırım 2 özürlü olmasa başımda umurum da olmaz ama elim bağlı tekrar bu harika ve rüya olmamasını dilediğim haber için teşekkürler murtaza usta.

heyula

Yeni Üye
30 Kas 2014
36
146
Akbaba dergisi gerçekten tarihî ve edebî açıdan mühimdir. eski harfli olan altı yüz civarı sayısı indirilebiliyor. On yediden iki yüz yediye kadar olan sayıların tamamını içeriyor sanırım.