Deadpool part iki türkçe(çeviri ve balonlama)

fati6334

Yeni Üye
11 Mar 2012
19
20
Arkadaşlar 1 yıl önce çevirdiğim bi deadpool serisi vardı onu paylaşmak istedim.Yanlız şimdiden söyleyeyim çok ktü .DDDD bundan sonra 2-3 tane daha yeni şey paylaşacağım onlar kesinlikle daha güzel olacaktır.Bu benim ilk çeviri ve balonlamamdı berbat olabilir okumak istiyen okuyabilir.Lütfen kusuruma bakmayın

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
Niye kusura bakalım? :D çeviri&balonlama zamanla gelişecek şeylerdir. Ama yazım ve imla hataları almış başını götürmüş. (bunun bahanesi de yoktur.)

Tavsiyem, balonlaman ne kadar kötü olursa olsun Türkçe'ni güzel kullanman. Böyle olduğunda balonlamadaki kusurların daha az göze batacaktır... Dediğim gibi bunlar zamanla yerine oturacak şeyler. (ki 1 yıl kadar önce demişsin çoktan gelişmiştir.) Devamını bekliyorum... Teşekkürler.

fati6334

Yeni Üye
11 Mar 2012
19
20
Şimdi spider-ısland ve bir tane venom serisi koyaağım odna düzeldi o hatalar ama dediğim gibi ilk sayfa ve kapak fotoğrafıın nasıl konulduğunu ilmiyorum :( admin yazsın öğreniyim şunu sonra direk koyacağım siteye

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,553
Midgard
Biraz okuyayım dedim ama olmadı :D Öncelikle bir kaç soru soracağım
-Çeviriler size mi ait?
-Balonlamada kendinizi ne kadar geliştirdiniz?
-Bu işi ne kadar zamanda yaptınız?
Cevaplarsanız bende yardımcı olmaya çalışacağım :)

fati6334

Yeni Üye
11 Mar 2012
19
20
Ya işte dediğim gibi 1 yıl önce yapıştım hiç geliştirmedim .D evet hpsi bana ait.şimdi yeni bir tane çeviriyorum çok özen gsöterdim ona

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,553
Midgard
Aslında bu işleri tek başınıza yapmak zor olur yani forumda mutlaka istekli insanlar vardır onlarla bir ekip çalışması kurarsanız çok daha rahat yürütebilirsiniz işlerinizi :)