DAYS OF SAND -2. Kitap Türkçe Çeviri

pam

Aktif Üye
27 Kas 2009
224
1,860
Merhaba Arkadaşlar...
Geçen hafta ilk bölümünü paylaştığım DAYS OF SAND (KURAK GÜNLER)'in ikinci kitabı hazır. Öykü fotoğrafçılık ve fotoğrafın yansıtabildiği gerçekliğin doğruluğunu temel alan bir ahlaki ikilem ile toz zatürresinin trajik sonuçlarıyla hüzünlü bir noktaya evriliyor.

İlk kitapta olduğu gibi kapakları hazırlayan @veryabsurd üstada çok teşekkür ederim.

Umarım beğenirsiniz. Keyifli okumalar...

Aimee De Jongh - Days of Sand 2. kitap

5eyaehr.jpg

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
473
5,847
Bu sefer kapaklar dışında pek bir yardımım olmadı.
Çünkü sevgili @pam sayfa düzenlenmesi, yazıyı eğip bükme vs. gereken tüm düzenlemeleri kendisi yaptı.
Kapağı da yapmıştı ama benim düzenlediklerimi kullandı.
Balonlama ve grafik düzenlemesi konusunda artık tek başına rahatlıkla çoğu şeyi yapabiliyor.
Ellerine sağlık.

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
382
2,166
İlk kitap gibi yine harika. Ana karakterimizin başta tek derdi çekim planını tamamlamakken bu bölümde yerel halkın çektiklerine empati geliştirmeye başladığını görüyoruz. Karşılaştığı, içlerine dahil olduğu insanlar ve onların hikayeleriyle bir farkındalık kazanıyor. Buna rağmen, meslektaşlarının etkisi göz önüne alındığında, sonda yaptığı seçim bana biraz aşırı gelse de geri dönüp tekrar okuduğumda şimdi yapacağım alıntının her şeyi açıkladığını fark ediyorum. "Bir fotoğrafçı objesine fazla yaklaşırsa odağını kaybeder."