CONAN THE BARBARIAN Titan Comics

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,238
Titan Comics, lisans Marvel'dan ayrıldıktan sonra Heroic Signatures ile ortaklaşa 2023'te Conan çizgi romanlarını yayınlamaya başladı.

rE8bqt.jpeg

Conan the Barbarian #1 - Titan Comics

Robert E. Howard'ın efsanevi Conan'ı, yeni bir cesaret ve kahramanlık öyküsüyle geri döndü! Venarium savaşından yıllar sonra, yorgun Conan dinlenme ve yalnızlık aramak için memleketine döner. Ancak gizemli bir izci, Pictish vahşi doğasından gelen yürüyüşte yaklaşan bir tehdide karşı Kimmerleri uyarmak için gelir. Conan ve yeni müttefiki, bu yeni istilacı sürüsünü durdurabilecek mi?

www.youtube.com/watch?v=7i78aOvWpkg&t=145s

BU SERİ KİTAPLARININ LİNKLERİNE ULAŞABİLEN OLUP BİLGİ VEREBİLİRSE SERİ İLE İLGİLENECEĞİM. TEŞEKKÜR EDERİM.

certem

Yeni Üye
22 Ağu 2011
68
326
Sayın TOY öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyor ve emeğinize ellerinize sağlık diyorum.
TC,nin çıkarmaya başladığı Conan,ın çizimleri muhteşem.
şu ana kadar çıkmış olan Altı sayının linkini aşağıya kopyalıyorum. Yeni sayı çıktıkça bu linke ilave oluyor;

Arayıp bulamadığınız herhangi bir Amerikan veya Frankofon çizgiroman olursa bana DM yazarsanız ya linkini, ya da wetransfer ile kendi arşivimden size yollayabilirim.

Tekrar emeğinize teşekkür ediyor, isteklerinizin gerçekleştiği aydınlık bir yıl diliyorum.