Çok Yakında, Çizgi Diyarında...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
merhaba, sevgili honeybadger;
bu değerli çalışmalarınızı bende bekliyorum.
sevgiler, saygılar.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Uzun john un devamının sabırsızlıkla bekliyorum yoksa kaçırdımmı.Diğer süprizleride beklemekteyiz.

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,895
eRohh.jpg

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
Birinci sayıyı taramadan okumutum.
Açıkcası taramasınında çok iyi olduğunu söyleyemiyeceğim.
Fakat, bu haber fevkalade...
Devamını ustaların elinden okumak çok güzel olacak.
Kolaylıklar dilerim.

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,895
Aslında biraz şanssızlık oldu sevgili The_Darkness. 1. ve 2. sayıları birlikte paylaşmaya karar vermiştik. Birkaç gün sonra tarama forumda paylaşıldı.

Eğer şimdiye kadar 1. sayıyı okumayan dostlarımız varsa birşey kaybetmiş sayılmazlar. Bilakis, her iki albümü de sevgili Oguzoguz'un kitaba sadık kalarak hazırlayacağı görsel uygulama ile başka hiçbir kaynaktan bulamayacağınız kadar kaliteli sayfa düzeniyle okuma şansını bulacaksınız.

Ayrıca Avrupa kültürü üzerinde çok büyük izler bırakmış olan bu tarihsel kişilik Lal kitabevi tarafından orijinaline bağlı kalarak ''Attila'' olarak yazılmıştı.
Biz kendi edisyonumuzda ismini kapaklar dahil Türkçe olarak değiştirmeyi uygun gördük. Bu yüzden yeni tanıtım posterini konuya ekledik.

Çok yakında görüşmek üzere...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
çalışmalarınızı takdir ediyor, tüm çizgidiyarı sakinleri adına teşekkür ediyorum. aslında değişik tarz çizgi romanlar okumak hoş olur. lakin gönlüm diyorki keşke arkadaşlar colinmccay'ın paylaşmış olduğu ispanyolcamı, italyancamı artık hangi dilse , paylaşmış olduğu mister no' lara teks'lere el atsalar. sıra sıra mister no'ları gördüğüm ilk zaman sevinçten zıplamıştım adeta,birde yabancı dilde olduğunu gördüğüm ilk andaki hayal kırıklığım... ingilizce conanları hiç söylemiyorum. bana zorla ingilizce, italyanca,ispanyolca öğrendireceksiniz :)

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
mister no' lara teks'lere el atsalar. sıra sıra mister no'ları gördüğüm ilk zaman sevinçten zıplamıştım adeta,birde yabancı dilde olduğunu gördüğüm ilk andaki hayal kırıklığım... ingilizce conanları hiç söylemiyorum. bana zorla ingilizce, italyanca,ispanyolca öğrendireceksiniz :)

Aslında ben dile getirecektim Albay hocam benden önce davranmış.Benim ki belki Teks, conan değil ama ZAGOR'un maceralarına bir iyilik yapılsa.:):):)

Muazzam bir şey çıkar ortaya ama tabi benimkisi hayal.:(:(:(

Her şey için ve özellikle emeğiniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar.

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,895
İtalyanca çizgiromanlar için beklemekten başka bir seçeneğimiz olduğunu sanmıyorum. Eninde sonunda yayınlanacaklar, ama Conan ve Örümcek Adam'ın renkli ve elden geçirilmiş sayfalar üzerine yeniden balonlanmasını çok isterim.

Eski Alfa, Bil-Ka baskılarının ne kadar yetersiz olduğunu hatırlarsak, bunları taramaktan ziyade balonlayıp arşiv haline getirmek benim de çok önceden beri düşündüğüm, hatta dile getirdiğim bir projeydi, ama bunun için gönüllü bulmanın, organize olup, iş bölümü yapmanın o kadar kolay olmadığını gördüm.

Büyük çapta bir ekip/grup çalışmasından ziyade, herkes bireysel olarak birşeyler yapmayı tercih ediyor. Ne de olsa internet demek, biraz da işin kolayına kaçmak, herşeye kolayca ulaşmak ve tüketmek demek.
Böyle olunca haliyle işin üretim tarafı da pratikliğe ve kolaycılığa dayalı oluyor.

Nyo

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
104
69
Merakla bekliyoruz, umarım bir an önce okuma şerefine erişiriz. Kolay gele.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Roma Kartalları ! ilk iki sayısı ile beni mest eden bu eserin devam sayısı ile mesut olacağım :)

Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
kolay gelsin honeybadger ve oguzoguz.
müjdeli haberleriniz beni gençleştiriyor,
bana hırs veriyor.zaten tercüme ve
balonlama çok güzel . değişik kitaplar
da merak uyandırıyor.herzaman takipteyim.
teşekkür ederim.