Conan - Derleme

scorpion

Süper Üye
13 Eki 2009
523
2,657
77765929.jpg
47120252.jpg

Mhk Tarafından derlenmiştir.

12 Şub 2010
15,006
543,719
mhk nikli arkadaşı tanımıyorum

Muhteşem bir derleme yapmış, son zamanlarda en keyif verici bir çizgi romanı okumuş oldum

Derlenen sayılar arasındaki boşluk doldurulur ve derleme yeniden yapılırsa olağanüstü olur

Conan'ın her sayısı bağımsız macera gibi

Ama çok uzun soluklu maceralar var ve her biri şaheser

Hayali bir çağda geçen çok çok sağlam bir kurguyla ve gerçek bir edebi üslupla kotarılan senaryolar, dünya çapında usta çizerlerin katkısı ile tüm çizgi roman severlerin gönlünde taht kurmuş Conan doğmuş

Parça parça yayınlanmasına, karmakarışık edilmiş yayın periyodlarına, kötü baskılarına, küçüklü büyüklü, orta boylu inceli kalınlı, renkli, siyah beyaz baskılı kitaplara karşın cazibesini asla yitirmeyen sihirli bir çizgi roman ve büyücülerden, iblislerden nefret eden büyülü bir kahraman Conan

Bu derlemeyi yapan ve paylaşanlara teşekkür ediyorum

Conan maceraları içinde sadece Belit'li maceralar ayrı bir seri olarak yayınlandı, kesintisiz okuması büyük zevk

Kral Conan ve İmparator Conan da kısmen birbirini izleyen ve bir bütünlük içinde okunabilen seriler

trutalbruth ve albay dostlarımız Tetra'lı maceraları paylaşmakta çok mesafe aldılar

Yayınevlerimizin istikrarsızlıkları, uzun ömürlü olamamaları ve bilmediğim nedenlerden dolayı şöyle ağız tadıyla gerçek sıralı Conan maceralarını hala okuyamıyoruz.

Hoz Comics sayesinde yıllar sonra essegesse Teksas ve Tommiks'i gerçek orijinal sırasıyla ve tümüyle okuyabildik

Darısı Conan'ın başına

Conan maceralarını belki de çizgi roman forumları sayesinde daha bir ağız tadıyla okuma şansımız olabilir

Bir de bu kitabın tek sayfa olarak düzenlenmesi fena olmayacak

Emek veren Conan severlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum

Saygılarımla

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Derlendiği döneme göre güzel bir derleme olmuş. Mhk dosta teşekkürler.
Tabi, köprünün altından çok su geçti, bu derlemede yer alan maceralar dostlarımız tarafından yeniden renkli ve tek sayfa olarak balonlandı. İçerikte yer alan 187, 188, 191, 192, 199 nolu maceralar aşağıdaki CTB listesinden indirilebilir.

http://www.cizgidiyari.com/forum/co...a/52589-conan-barbarian-sirali-liste-b-c.html

Yine derleme içeriğinde bulunan Kral Conan - Ölüm verici macerası aşağıdaki listeden indirilebilir:

http://www.cizgidiyari.com/forum/kr...89371-kral-conan-macera-dizisi-balonlama.html

Ben olsam sıralı olarak indirir ve okurum, orası ayrı mesele :)