The Phantom Hermespress yayınları no 06 Türkçe Final sayısı

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ve bu sayıyla film bitiyor. İlk sayıda da bahsetmiştim, bu öykü çok eski zamanlarda yayınlanan bir maceranın günümüz versiyonudur. Daha sonraki sayılarda B'WANA ile tekrar ortak maceraları oldumu ben bilmiyorum.
Bu serininde hakkından geldiğimize göre artık yenisine başlarız diye düşündüm.:)
Çeviri benden, düzenleme-balonlama Lotoloto ustadan.
İyi seyirler.

dgsjq1c2rclr6bw1g.jpg

dgsjrd8226m6ds0z8.jpg

Eski sayılara bakmak isterseniz

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Son sayı geldiğine göre, emeği geçen herkese teşekkür etme vakti gelmiştir. :) Fantom'un bu tarz değişik versiyonlarını umarım daha çok görme şansımız olur. Bize böyle güzel bir biçimde ulaşmasını sağlayan herkese çok teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Valla ben bunu saymammmm benim dişimin kovuğuna yetmedi.Şöyle frew seri falan olursa belki.Tabii ki şakasıydı.Ama izmirli dostların ithafına da bayıldım.Helal olsun sizlere.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Diana adam dövdü...
Köpek adamın kolunu kopardı...
Sarı kafa birilerini patakladı...
Yani herkes kerkesi dövdü..
Arkadaş fantom denen hayalet kod adlı delikanlı birine bir fiske bile vuramadı...
Koyayım o kafaya bi'odun.
Teşekkürler dostlar.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Phantom'um dövemediğini bize yolla Ali Bey, toplantıda hep beraber biz döveriz.
Bu seri için Ali Bey ve Haluk Bey'e teşekkürler.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Son sayı da geldiğine göre, hepsini bir klasörde toplayıp arşivleme zamanı gelmiştir. Seri boyunca verdiğiniz emekler için size ve Sayın lotoloto'ya çok teşekkürler.

Bu renkli "Fantom"lar, bende çocukluğumdan bildiğim siyah-beyaz "Fantom"lar kadar büyük bir etki bırakmasa da, çeviri ve balonlamanın güzelliği bir katalizör görevi yaparak, okumaktan aldığım zevki arttırıyor.

Ellerinize sağlık...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Bunada şükür..
Olanı bu kadar..
Var olupta paylaşmıyor değilsiniz ki..
Haftaya Pazar ikinize birer çay benden..
Çok teşekkürler..Görüşmek üzere..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Tamamlanmış serileri çok severim.
Genelde hikayeleri biriktirip cilt mantığı ile okurum.
Bu sayı ile uzun bir aradan sonra tekrar The Phantom okuyacağım.
Sevgili Ali ve Haluk ağabeylerime teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,642
İzmir'li dostların şahane bir mini dizisi sona erdi. Alışageldiğimiz Fantom'lardan farklı, yeni kuşak bir Fantom macerasıydı.

Malum eski maceralarda öyle kopan eller, kanlı sahneler olmazdı. Ama gerek İzmir'li dostların ve evvelce sevgili Raven'in paylaştığı yeni kuşak maceralarda Amerikan komikslerinin etkisi var.

Sanırım editörler, yeni kuşak çizgi roman severlerin tercihinin bu yönde olduğunu düşünüyorlar. Eski köye yeni adet geliyor ve biz eski kuşak buna karşı tavır alamıyoruz. Çünkü sesimiz gittikçe daha az çıkıyor.