Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 461- Gizli Mahzen

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
bszgm6mm9eiv8fx5q.jpg

İyi akşamlar...
Bu akşamki azımsanmayacak sayıdaki paylaşımlarımı dostlar yanında, paylaşımlardan pay almakla birlikte bugüne kadar herhangi bir nedenle yorum yazmamış, yorumlarını esirgemiş ya da yorum yazmaya fırsat bulamamış değerli tüm üyelerimize de hediye ediyorum.
Bu son grup üyelerimizden kendilerine hediye edilen bu paylaşımlara da yorum gelmezse bir süre paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum.
Keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Paylaşım 8

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
ışıl ışıl parlayan bir kapak,nefis bir kitap..daha ne isteyelim.. yüregine saglık arkadaşım..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Zagor'un hangi sayısı olursa olsun,isterse önceden birkaç kez okumuş olayım yine de okumaktan asla bıkmıyorum.Sizlerin paylaşmaktan bıkmadığınız gibi.Elinize sağlık,çok çok teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Zagor denince hemen okumak geliyor içimden,ne güzel bir paylaşım emekleriniz ödenmez.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bazılarımız kitap taramayabilir,
bazılarımız çizgi roman sevmeyebilir
bazılarımız uzun boylu olabilir
bazılarımız yakışıklı
bazılarımız göbekli
bildiğim bir şey varsa bu diyardaki herkes
çok iyiniyetli..
bazılarımız da yazmayı sevmiyor..
olsun..
Bir gün severler..
Sağolsunlar..

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Teşekkür bu müthiş çalışmaların karşılığı olmasa da,elimizde şimdilik başka bir şey yok,teşekkürler

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Hafta sonlarını merakla bekler olduk, Sarkomer dostumuz bize ne sürprizler yapacak diye :) Ellerine sağlık

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sarkomer dostumuz yapmış yine yapacağını haftasonumuzu şenlendirecek bizleri okumaya doyuracak kitapları koymuş foruma.
Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır.
Ellerin dert görmesin. Sağolsın sarkomer.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Bir Teşekkür yazayım dedim, mesaj altına mesaj, in in bitmedi dipsiz kuyu gibi.
Teşekkürler, ellerine sağlık.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Kapak resminin canlılığı,bakınca insanı sıkıntılarından uzağa götürecek kadar güzel.Allah razı olsun kardeşim...

baltalıserhad

Yeni Üye
3 Eki 2011
4
0
Öncelikle bu güzel paylaşımlar için çok teşekkür ediyorum. Ben bu sitede yeniyim, bu 465'lik fasikülleri hayal meyal hatırlıyorum,şimdi birini indirdim. Haddim olmayarak birşey sormak istiyorum, o zamanlar bu sayfa sayıları bu kadar azmıydı? Başına ve sonuna baktım,eksik yok tabii ki bu paylaşımda. Fakat 35 sayfa bana çok az geldi. Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum,bu bilgisizliğimi mazur görün lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
Emeğinize sağlık üstad. Zagor'u yeniden okumak (kitabı elime alıp okumak kadar zevkli olmasa da) muhteşem bir duygu...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sevgili sarkomer;
zagorun seveni çok , mesaj yazanı yok gibi.
sen tara ,ben hergün yazarım.mesaj , tarayana
bir moral alkışı gibidir.lütfen mesaj yazmayanlar
mesaj yazsın,ustamızın da eli, kolu dinlensin.
teşekkürler, sarkomer.