Yeni Mister No Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 127 - Yasak Tapınak

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Lami Tiryaki üstadın burada yorumladığı
müthiş hikaye serisine başladık bile, kaçırmayın:

001_MNo127.jpg

005_MNo127.jpg

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Mister no mevzilenmiş, bekliyor :) harika paylaşiminiz için çok teşekkürler sevgili yeryüzü...

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
385
852
teşekkürler

gelde özleme

bin pırpıra
ac üstünü
seriliklere doğru bütün hızınla uc.
ne ise

serin zaman özlemleri ile

selam

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Eline sağlık sevgili doktorum.:)
Asi pilotla uçalım.
Duyduğuma göre Kanarya Adalarına doğru gidiyormuşsun.:D:D
Harika paylaşım için teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Sabah amazon nehrinin kenarında gezinti,akşam pırpırla güneşin batışına doğru yolculuk.Şu sıcak havalarda ne de güzel giderdi.
Ama olsun,pırpırımız olmasa da macera bizi bekliyor.
Çok teşekkür ediyorum üstadım.Ellerin dert görmesin...

12 Şub 2010
15,006
543,638
Macera başladığında ilk sayıda bitmeyince en fazla ikinci sayıda sonunu okurum diye düşünmüştüm. Sonra baktım ki, lastik gibi uzuyor.
Konu içinde konu, karakterler bir bakıyorsun bir kaç sayı sonra tekrar arzı endam ediyor.

Evet, çok heyecanlı, aksiyon dozu yüksek
Gizli servisler, özgürlük savaşı verenler, mafyanın her çeşidi ve kahramanlarımız...

Macera uzayıp gidince Mister No'nun Japon mafyasıyla yaşadığı o uzun macerayı anımsadım. Muhteşem bir şeydi. Soluğumu kesmişti.

Bu macera o kadar değil ama yine de tekmili birden heyecanlı bir maratona hazır olalım.

Sevgili doktorumuz kuvvetli ilaç yazmış yine
Teşekkür, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
6 ağustosta paylaşmışsınız ben yeni görüyorum.Nasıl kaçırmışım bilmiyorum.Sanırım işlerin yoğunluğuna bu muhteşem paylaşımı göremedim.Çok teşekkürler Cumartesi gecem sayenizde farklı bir anlam kazandı bu Muhteşem Mister No ile.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Macera başladığında ilk sayıda bitmeyince en fazla ikinci sayıda sonunu okurum diye düşünmüştüm. Sonra baktım ki, lastik gibi uzuyor.
Konu içinde konu, karakterler bir bakıyorsun bir kaç sayı sonra tekrar arzı endam ediyor.

Evet, çok heyecanlı, aksiyon dozu yüksek
Gizli servisler, özgürlük savaşı verenler, mafyanın her çeşidi ve kahramanlarımız...

Macera uzayıp gidince Mister No'nun Japon mafyasıyla yaşadığı o uzun macerayı anımsadım. Muhteşem bir şeydi. Soluğumu kesmişti.

Bu macera o kadar değil ama yine de tekmili birden heyecanlı bir maratona hazır olalım.

Sevgili doktorumuz kuvvetli ilaç yazmış yine
Teşekkür, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Siz yazınca bir kez daha eskilere gittim.Japon mafyasıyla geçen uzun macare Mister No nun en iyi maceraları arasındadır benim için.