Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
2nt8b4o.jpg

Hoz Comicleri inşallah tamamlayacağız.Sanırım geriye fazla bir şey kalmadı.Aslında programımda böylesine kalın bir kitabı taramak yoktu ama forumdaki bu durgunluğun giderilmesine katkısı olur diye araya sıkıştırdım.Tüm dostlara iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Teşekkürlerimiz bu harika kitap için kifayetsiz kalır. Emekleriniz için binlerce teşekkür, eksik olmayın...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Emeğe saygı

Selam dostum;
İnan kitabın kapağına bakmak bile çok zevkli,
her bir karakterde geçmişten bir anı var,
Çok özenli taramışsın,
emek vermişsin,
biz var olduğumuz sürece,
site var olduğu sürece
emeğin takdir edilecek,
bazıları kuru bir teşekkür edecek,
bazıları hiç bir şey söylemeden indirecek ama
bir gün biri öyle bir içten
Allah razı olsun diyecek ki
tüm emeklerine değecek.
İki gözümsün.
Sağlıcakla kal.​
...
Seni görüyorum yine İstanbul
Gözlerimle kucaklar gibi uzaktan
Minare minare, ev ev,
Yol, meydan.

Geliyor Boğaziçi'nden doğru
Bir iskeleden kalkan vapurun sesi,
Mavi sular üstünde yine
Bembeyaz Kızkulesi.
...​

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Ellerine sağlık kardeşim, harika bir paylaşımla gecemizi renklendirdin, teşekkür ederim.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Hepinize güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Allah hepimizden razı olsun inşallah.

Kitabı kontrol ettiğimde bazı sayfaların eksik (4 sayfa) olduğunu gördüm.Halbuki hepsini taramıştım ama dediğim gibi zaman darlığından acele edip tarama tam bitmeden bir sonrakine geçmiş olabilirim.Her neyse bunları tespit ederek eksikleri tekrar taradım ve bunları önceki indirdiğiniz dosyanın içine sürükleyip bırakırsanız herbiri olması gereken yere gidecektir.Bu eksiklikten dolayı hepinizden özür diliyorum.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Başlık yeri deği ama dayanamadım hoşgeldin ibarem.
Çok teşekkür ederim sevgili Colinmccay.Bir süre istemedende olsa sizlerden uzak kalmak zorunda kaldım.Unutulmamak çok güzelmiş.Bana bu duyguyu tekrar yaşattığın için bir kez daha yürekten teşekkürler.Sağolasın.

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
Tommiks serilerini tamamladığınız için teşekkür ederim arkadaşlar fakat eksik sayfaların linkleri ölmüş. İlgilenebilir misiniz acaba?