SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Storm
Yeşil Cehennem
04

Storm 4 Tanıtım

Splitter Verlag
Hikaye: Dick Matena
Çizimler: Don Lawrence
Çeviri: SenSei
Balonlama: BlackBishop
Yıl: 1980
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 65
Tür: Fantastik, Macera, Bilimkurgu​

Storm ile Kızıl akbabaya benzeyen kuşların saldırısına uğrarlar ve birbirlerinden ayrılarak devasa bir ormanın içine düşerler. Kızıl ilk olarak yeşil mutantların eline düşer. Storm ise bir goril tarafından öldürülmek üzereyken yaşlı bir adam tarafından kurtarılır.
Storm ve kızıl bunu henüz bilmiyorlardı tabi.

h4VS3057509262thlI.jpg

inzS3057509282tWyG.jpg

r6XS3057509342tPNp.jpg

Indirmek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Yok böyle bir şey!..
İnanmayacaksınız belki ama 5-10 dakika evvel Storm'un Çöl Halkı adlı 3. sayısını okudum ve şöyle bir iç geçirdim, "Yeni sayı ne zaman gelir?" diye...
Dememe kalmadı forum ana sayfasındaki listenin en başına Storm 4 konuverdi...

Storm, oldukça ilginç bir atmosfere sahip, büyülü bir bilim-kurgu...
İlk kez okuduğumda, başlarda yavan bulmuştum. Ancak bir de baktım ki yavan-mavan derken kitabın sonuna gelmişim.
Sonra 2, 3 derken şimdi yepyeni bir macera daha...
Ne diyeyim?
Çok teşekkürler emekleriniz ve paylaşımınız için...
Devamını da bekleriz; aman arayı soğutmayın... :)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Yok böyle bir şey!..
İnanmayacaksınız belki ama 5-10 dakika evvel Storm'un Çöl Halkı adlı 3. sayısını okudum ve şöyle bir iç geçirdim, "Yeni sayı ne zaman gelir?" diye...
Dememe kalmadı forum ana sayfasındaki listenin en başına Storm 4 konuverdi...

Storm, oldukça ilginç bir atmosfere sahip, büyülü bir bilim-kurgu...
İlk kez okuduğumda, başlarda yavan bulmuştum. Ancak bir de baktım ki yavan-mavan derken kitabın sonuna gelmişim.
Sonra 2, 3 derken şimdi yepyeni bir macera daha...
Ne diyeyim?
Çok teşekkürler emekleriniz ve paylaşımınız için...
Devamını da bekleriz; aman arayı soğutmayın... :)

Bu tamamen ne kadar temiz kalpli olduğunuzu gösterir. Devamını inşallah fazla bekletmeyiz. Takip ve yorumlarınız için çok teşekkürler. Sevgiler...

ghostofsparta

Yeni Üye
19 May 2014
17
10
Merhaba Swamp Thing serisini çevirmeyi düşünür müsünüz?Hiçbir yayın evinde telifi olmayan bir seridir,düşünür müsünüz?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Merhaba Swamp Thing serisini çevirmeyi düşünür müsünüz?Hiçbir yayın evinde telifi olmayan bir seridir,düşünür müsünüz?

Filmi güzel bir klasik. Severek izlemiştim. Öncelikle almanca kaynaklarına bakmam lazım. Bulamazsam farklı kaynaklar araştırırım. Çevirilir tabi, neden olmasın.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
4. de geldi. Harika çizimler, çok güzel çalışma. Çok sevindim. moralim tavan yaptı. teşekkürler, SENSEİ.:)

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
SenSei üstadım muhteşem bir paylaşım olmuş
büyük keyifle okuycam ilk fırsatta
emekleriniz için çok teşekkürler

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Bu serinin çizimleri muhteşem.
Her sayfa özenle çizilmiş.
Güzel bir klasik.
Teşekkürler.

Büyük bir keyif ile çevirdiğim bir seri. Çevirileri yaparken çoğu karesine dakikalarca baktığım oluyor, o kadar güzel çizimleri. Hikayeler zaten çok özel. Umarım bu seriyi de sevgili BlackBishop ile tamamlamayı başaracağız.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
DON LAWRENCE Çok büyük bir ustaydı, STORM ise bir çizim efsanesi..
SENSEI ise bu güzelliği bize ulaştıran güzel bir insan.. çok teşekkürler...

AZORA

Yeni Üye
22 Nis 2016
48
78
ilk olarak bulvar gazetesi ekinde okumuştum stormu ama erok adıyla çıkmıştı ilk 3 macera yayınlanmıştı yanılmıyorsam 4 kitap vede 0 nolar türkiyede ilk kez siz çevrisini yaparak yayınladınız 4 çıkalı bir ay oldu 5 kitabı merakla bekliyorum iyi yıllar ellerinize sağlık unutulan bir seryi tekrar canlandırdınız

Tuco Ramirez

Yeni Üye
9 Eyl 2009
46
73
Severek takip ediyorum. Benim de çocukluğumda Bulvar Gazetesinden bildiğim bir seriydi. Bize çocukluğumuzu geri getiren herkese teşekkürler.