Lobador&Aniror Çeviri ve Balonlama Yeni Seriler!

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Değerli dostlar,

Elde olmayan sebeplerden dolayı çeviri ve balonlamalarımıza yaklaşık bir sene ara vermek zorunda kaldık.

Daha önce bahsettiğimiz gibi işle ilgili bazı karışıklıklar vardı ve bu bir sene içinde bir şekilde karışıklıklarımızı halletmeye çalıştık. Ama bu bir sene içinde sizleri de çok özledik!

Ben ara sıra da olsa çizgi diyarını ziyaret edip değerli arkadaşlarımın değerli paylaşımlarını arşivime katmaya devam ettim ama eminim arada kaçırdığım bir sürü şey var! Ne diyelim, umarım bundan sonra daha yoğun bir şekilde çizgi diyarına katılmaya devam ederiz :)

Uzun lafın kısası; belki eskisi kadar düzenli olamayacak ama yine de yakında tekrar paylaşımlarımızla geri dönmek istiyoruz bilgisini vermek için bu başlığı açtım.

Kısmetse yarım bıraktığımız seri Esteban'ı tamamlayacağız yakında. Sonra da Thorgal severler için bir müjdemiz var, hatta iki!! Thorgal'ın iki yan serisini daha çeviri listemize aldık.

ile Thorgal'ın kızıyla tanışacağız, ile Thorgal orjinal seri, 9. sayıda tanıştığımız, Thorgal'ın en çetin düsmanlarından birisinin hikayelerini okuyacağız.

Umarım yakında görüşürüz dostlar, kendinize çok dikkat edin.

Sevgiler, Saygılar.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili Lobador ve Aniror,
Sizleri uzun bir aradan sonra tekrar aramızda ,paylaşımlarınızla görebilecek olmamız gerçekten harikulade...Heyecanla yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Müjdeler için şimdiden çok teşekkür ederim değerli dostlarım.
Sabır içinde sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Tekrar hoşgeldiniz, sevgili dostlar Lobador&Aniror.
Özlenmiştiniz. İşlerin biraz toparlanmasına sevindim.
Şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar
dilerim.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,275
5,545
Daha önce paylaşmış olduğunuz serilerden dolayı çok teşekkür ederim ve kolaylıklar dilerim