bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
01002geg.jpg

blade.gif

BLED - JOSİE HARPER'IN ÖLDÜĞÜ GECE (BLADE-THE NIGHT JOSIE HARPER DIED!), Marvel Preview-3; Yazan: Chris Claremont, Çizen: Tony DeZuniga
BATAKLIK CANAVARI (THE BOG BEAST), Weird Tales of the Macabre-2; Yazan: Gabriel Levy, Çizen: Badia Romero
VAMPİRİN SEVGİLİSİ (BLOODY MARY), Dracula Lives-13; Yazan: Rick Margopolous, Çizen: George Tuska&Virgilio Redondo
DR. MERCURIO'NUN GÜNLÜĞÜ (DR. MERCURIO'S DIARY), Weird Tales of the Macabre-2; Yazan: Al Moniz, Çizen: Xirinius
TAHTA MERMİ (BOUNTY FOR A VAMPIRE), Dracula Lives-13; Yazan: Tony Isabella, Çizen: Tony DeZuniga
ŞÖHRETLİ ÖLÜM (OF DEATH AND DISTINCTION), Vampirella (Warren)-48; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Joaquim Blasquez
ZOMBİ-SİMON GARTH TEKRAR YAŞIYOR (SIMON GARTH LIVES AGAIN), Tales of the Zombie; Yazan: Tony Isabella, Çizen: Virgilio Redondo&Alfredo Alcala

12 Şub 2010
15,006
543,719
Pazar sabahı gözümü açar açmaz Vampir Katili ile burun buruna geldim. Mahmurluk falan kalmadı. Akşama kadar zımba gibiyim kaptanın sayesinde:D
Bıçak kolleksiyonunu üzerinde taşıyor adamım. Çizmelerinde ve sırtında da kesin bıçak saklıdır. Saçında, kulak arkasında çakı falan mutlaka vardır. Çok karzimatik, çook, bayıldım valla.

Vampirin Sevgilisi macerasının orijinal ismi dikkatimi çekti. Bloody Mary; votka, domates suyu, limon, karabiber ve tuzla hazırlanan bir kokteyl olup çarptığı ve afrodizyak olduğu söylenir. Vampir sevgilisine uygun bir isim.

Tahta mermi de iyi fikirmiş, teknolojinin bir nimeti. Vampire karşı ağaç yontup kazık hazırlamak ve Thor'un çekici gibi kocaman demir nesne taşımaktansa tahta mermi büyük kolaylık.

Diğer öykülere de eyvallah, ama Vampirella kadar sevdiğim Simon Garth da bu sayıda yer alıyor.

Sabah korkusu için çok teşekkürler duayenimiz, büyük ustamız bakunin, sağol.

:31:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,646
Kasımpaşa
Sayın üstadım profesör,
üstad bakunin ve korku dergisi için
ne söylemişse katılıyorum.
Söz gümüşse sükut altındır.
Su küçüğün söz büyüğün..
Birde molla, alim sözcüklerinin geçtiği bir atasözü vardı, anımsayamadım..
Neyse ben gideyim..
Evvela mahsus selam eder,
küçüklerin gözlerinden
büyüklerin ellerinden öperim..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Meşhur Blade bir Creepy karakterimiymiş meğer? İlk defa haberim oluyor bu Korku paylaşımı sayesinde. Öğrenmenin yaşı yok, belli.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Üstat Bakunin yine bizi bu hafta da korkusuz bırakmadı.
Haftasonu korkalım diye sabah erkenden bizlerle yeni bir kitap paylaştı.
Teşekkürler Kaptan. Herşen gönlünce olsun.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Gayet güzel vampir hikayelerinin yanında, Dr. Mercurio'nun Günlüğü gibi standart korku öykü kalıplarının dışında da bir hikaye içeriyor bu sayı. Korku'nun en başarılı sayılarından biri diyebilirim.

Teşekkürler üstad.