Tecavüz - Mehmet Bal ( Bulvar Gazetesi )

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
Bir zamanlar facede verdiğiniz bu eser arşivimde mevcut.ama şimdi tekrar okuyup arşivde güncelleme yapacağım.maceranın sonunu daha güzel bağlayabilirdi yazar ama demekki öyle uygun görmüş..saygılar..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Yeşilçam film afişlerinin bir çoğunda imzası olan Mehmet Bal üstadı öncelikle rahmetle anıyorum.
Her bir sayfası film afişi tadında olan ve konusuyla da öne çıkan bu harika çizgi romanı paylaşıma açan Sayın "Kolibri"ye de teşekkürlerimi iletiyorum.
Selamlar ve saygılar...

NZNODa.jpg
rOpJ53.jpg
p6kG5o.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
bir akrabamdan istemiştim.. (her akrabamdan değişik çizgi roman isteklerim olurdu!..) biriktirdiği gazete kupürlerinin olduğu sayfaları daha dün gibi hatırlıyorum.. kupürleri kesişim.. özenle zımbalayışım.. ama tabii herkes kolibri değil bugüne kadar getirebilsin.. sevgi ve saygılarımı iletiyorum sayın kolibri..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Çizgi Diyarı sayesinde daha önce tanımadığım, bilmediğim çok şey öğrendim, öğrenmeye devam ediyorum.
Afişlerine binlerce kez baktığımız onlarca film afişinde imzası olan Mehmet Bal da onlardan biri...
Teşekkürler kolibri.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,005
Ne eserleri sayende gördüm dostum,hala da görmeye devam ediyorum.Benim için gayet güzel,gayet keyifli bir süreç.
Çok teşekkür ediyor,kolaylıklar diliyorum üstadım...