Karaoğlan-Yeşil Ejder Renklendirme

Karaoğlan-Yeşil Ejder Renklendirme

Karaoğlan

Like Tree462Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.Mayıs.2017, 20:18   #1
Onursal Üye

sali38tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 177633
•Rep Seviyesi :
sali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond repute
Standart Karaoğlan-Yeşil Ejder Renklendirme
Arkadaşlar Yeşil Ejder macerasını renklendirmeye de amatörce başladım yaklaşık 145 sayfa şu an 8 sayfa oldu detaylar fazla olduğu için tek sayfa 2,5- 3 saatde bitiyor önerilerinizi bekliyorum birde Karaoğlan’ın bu macerada giydiği elbisenin rengi konusunda yardım bekliyorum renkli kapaklarda griye yakın renklendirilmiş açık mavi.yeşil.gri.kırmizı hangi renk örnek renklendirmeye yakışır sarıya yakın uyarmı son sayfada başındaki börkün rengi uygunmu şimdiden teşekkürler.Ayrıca altay1944 dostumuz bir sayfanın eksik olduğunu bir yorumunda yazmış 14-11 numara orijinal sıralamada elinde olan varsa ekleyelim iyi yorumlarınızı bekliyorum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
sali38tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2017, 20:45   #2
TOY
Aktif Üye

TOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90
•Rep Seviyesi :
TOY will become famous soon enough
Bence buda diğerleri gibi süper ötesi... Kolay gelsin..
TOY isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2017, 20:46   #3
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1320861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Dostum kesinlikle çok güzel bir çalışma...
Çok büyük bir emek, umarım kolaylıkla bitirirsin.
Şimdiden teşekkürler.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2017, 21:01   #4
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Ben çok beğendim.
Uzun sürecek, ama buna değecek eminim.
Renk konusunda size nasıl güzel görünüyorsa öyle yapın derim.
Sonra başka sayılarda o renklere uyarız diye düşünüyorum.
Kolay gelsin, selamlar.
Alt 15.Mayıs.2017, 21:36   #5
Süper Üye

bes5uc3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 39257
•Rep Seviyesi :
bes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond repute
Dostların düşüncesine katılıyorum. Siz bu işi bir çizgiye oturtacaksınız. Renklendirme canlı ışıl ışıl renkler olmadığı sürece, örnek çalışmanız hayli zarif ve güzel görünüyor. Keşke Yalaz üstadın değerlendirmelerini de duyabilsek. Karaoğlanın giysilerini renklendirmede desizin renklendirme izlenimizdeki değer kriterleri sizi bir noktaya taşır umarım.

Sevgiyle kalın.
bes5uc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2017, 22:07   #6
Onursal Üye

atsinaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 157532
•Rep Seviyesi :
atsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond repute
Ben de çok beğendim.Ortada ciddi bir emek var. Elinize sağlık. Umarım en kısa zamanda bitirirsiniz. Kolay gelsin.
Alt 15.Mayıs.2017, 22:07   #7
Aktif Üye

tahsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85
•Rep Seviyesi :
tahsin will become famous soon enough
üstadım renklendirmen çok doğal,uyumlu ve çok başarılı olmuş.ellerine sağlık. allah kolaylık versin sonuçlanmasını heyecanla bekliyorum.
tahsin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2017, 23:21   #8
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 172092
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Naçizane fikrim; çok güzel olduğu yönünde. Başarılar ve uzun uğraşlar için sabır diliyorum, değerli dostum.
Dindar Diker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2017, 01:03   #9
Çeviri Balonlama

extreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 135392
•Rep Seviyesi :
extreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond repute
Önce cok güzel oldugunu bende söyleyeyim, sonra tabletsiz elle tek tek resmen posteki saydigini belirteyim. Uygun bir tablet alip onla calismayi ögrenirsen cok daha hizli yaparsin, hatta resim falan ciziyorsan illustrasyon calismalarida yapabilirsin. Bu sekilde gercekten cok buyuk emek ve zaman harciyorsun.
extreme isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2017, 09:37   #10
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

yaşlıkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 865439
•Rep Seviyesi :
yaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond repute
Harika, mükemmel çalışma. Bundan ötesi yok.
Büyük uğraş gerektiren böyle zorlu bir işe kalkıştığın için tebrikler.
Yavaş yavaş, ne kadar uzun sürerse sürsün böyle güzel renklendirilmiş
bir Karaoğlan'ı beklemeye değer, aylarca sürse de.

Saygılar, başarılar...
yaşlıkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil