Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 210 - Kayalıktaki Kale

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,105

İyi okumalar...

file

hegel

Yeni Üye
5 Ağu 2023
3
10
yardımcı olabilir misiniz? içerisinde jpg resimler barındıran bir çok rar dosyasını indirip açtıktan sonra jpg sayfaları boş görüyorum.bu daha evvel sitede gündeme getirilmişti, çözümüyle birlikte. ama şu an bulamıyorum :(

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
yardımcı olabilir misiniz? içerisinde jpg resimler barındıran bir çok rar dosyasını indirip açtıktan sonra jpg sayfaları boş görüyorum.bu daha evvel sitede gündeme getirilmişti, çözümüyle birlikte. ama şu an bulamıyorum :(

İndirdiğiniz dosyanın rar olan uzantısını basitçe cbr olarak değiştirirseniz ve bu cbr uzantılı dosyayı CdisplayX, Gonvisor, vs... gibi bir programla açarsanız sorununuz çözülecektir.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Altan üstadım, kalenin burçlarına bayrağı dikmiş. Halka çizgi romanları dağıtarak gönül güzelliğini sergiliyor. Teşekkürler üstadım. Sağlıklı günler dileklerimle.

mehmetkocacik

Yeni Üye
11 Tem 2020
9
8
klasör içinde klasör açtıkları için sorun oluyor sanırım. masaüstüne klasör açıp tüm resimleri bu klasörün içine taşı ben sorunu böyle çözdüm...