Yakın zamanda beklemeyin ama...

12 Şub 2010
15,006
543,793
file

file

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,883
52,474
Kendi Koltuğunda
Bırakınız Yandım Aliyi..
Ben yandım,forum yandı..
Rüyadamıyız acaba..
Yoksa.. gerçekten üstadımın zaman makinesi mi var..
Bu paylaşılanlarda ,Paylaşılacak olanlarda kurtlar kuzuya döndü yaşlıkurtlar gençlik iksiri içti.
Uçamayan tavuklar uçtu.Çizgi roman denilince miki maus kediye kafa tuttu.Kör kılıçlar keskinleşti.
Bayram oldu seyran oldu.

AKINCILAR

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik

Haykırdı, ak tolgalı beylerbeyi "İlerle!"
Bir yaz günü geçtik Tuna'dan kafilelerle

Şimşek gibi atıldık bir semte yedi koldan
Şimşek gibi Türk atlarının geçtiği yoldan

Bir gün yine doludizgin atlarımızla
Yerden yedi kat arşa kanatlandık o hızla

Cennette bu gün gülleri açmış görürüz de
Hâlâ o kızıl hâtıra gitmez gözümüzde

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik

Yahya Kemal BEYATLI

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Üstad ard arda yapılan ve yapılacağı duyurulan paylaşımlar, adeta ringde grogi duruma düşmüş boksöre döndürdü bizi. ama buna sevinç sarhoşluğu diyebiliriz. ellerine sağlık üstad.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Haluk Bey saygılar siz şimdi bizi alıştırdınız ya bizde artık daha fazlasını ister olduk.Acaba takvimdeki semerkant casusu ve altaydan gelen yiğit maceralarının devamı gelecek mi birde bayboranın oğlu vardı yine takvimde yayınlanan.Ayrıca küçük bir isteğim olacak taramalarda önceliği Durakoğluna verirseniz sevinirim .Hatırladığım kadarıyla o maceranın sonu apar topar bitiriliyordu.Durakoğlu ve arkadaşı Kandemir öldürülüyordu diye bilyorum.Emeklerinize şimdiden teşekkur ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Suat yalaz çizgilerine olan hayranlığımı her fırsatta söylüyorsam da bu kez sayın Ragıp derin ustaya öncelik vermenizi istirham edeceğim.Bu şu günlerde sağlık sıkıntısı çeken üstada moral olur.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
YANDIM ALİ'nin dışındakileri uzun zaman bekleyebilirim. Nasıl olsa yaşım genç.
Amma Yandım Ali'yi ilk sıraya koyarsanız çok makbula geçer.
Zaten Usta'nın isteğide bu yönde.

Yandım Ali'yi bende severim. Yıllar önce gazeteden takip ederdim.
Tabi şimdiki aklımız olmadığı için saklayamadık.
Yakında kavuşacağız.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,770
İstanbul
Merhabalar üstadım bu siteye yeni katıldım ve sizin sayenizde yandım ali hasan tahsin ilk kursun ve ustura Kemal'i okuma şansım oldu lakin attığınız linkler açil mıyor lütfen tekrar atarmisiniz

Sevgili @Yandım ali, Diyar'a hoş geldiniz. Umarım burada keyifli zamanlar geçirirsiniz.

Mesajınızdan tam anlamıyorum ama bu konunun ilk mesajına atıfta bulunarak linklerin açılmadığından bahsediyorsanız bu konuda link bulunmadığını iletmiş olayım. Her zaman sevgi, saygı ve özlemle andığımız Haluk Abi'miz sonraki günlerde paylaşacağı eserlerin görsellerini yerleştirmişti ve nitekim daha sonra bu eserleri paylaştı. Bu konunun görselleri de postimage platformuna yüklendiği ve bu platform Türkiye'de yasaklı olduğu için VPN uygulaması olmadan erişilemez durumdalardı. Bu vesileyle görselleri başka bir platforma, Mediafire'a taşıdım. Onun başına bir şey gelinceye kadar erişilebilir durumda olacaklar.

Haluk Abi'mize minnettarız. Yeri asla doldurulamayacak.