'Yabancı Film' isteklerinizi buraya yazın lütfen!

bilginefe

Yeni Üye
8 Tem 2021
5
8
Değerli arkadaşlarım, 1975 yapımı Strongest Man in the World (Dünyanın En Güçlü Adamı)
filminin Türkçe dublajı veya Türkçe ses dosyasına ihtiyacım var. Sizlerde var ise paylaşabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bilginefe

Yeni Üye
8 Tem 2021
5
8
The Million Dollar Duck

The Million Dollar Duck - 1971

Değerli arkadaşlarım. Bu filmin türkçe dublajı veya türkçe ses dosyası var ise paylaşır mısınız?

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Sevgili arkadaşlar,
1980 yapımı Şamatacılar Sınıfı (Les Sous-doués) filmini Türkçe dublaj ya da Türkçe alt yazılı olarak arıyorum. Film ülkemizde Kasım 1985'de oynamış. Teşekkürler.

amatac-lar-S-n-f-1980.png

yusufyuzlum25

Yeni Üye
3 Tem 2020
6
6
S.A. Hayırlı kandiller.

Sizde 'Terminatör 2'nin ilk sesi var mı acaba? Yani dublajı...

SkyLıne

Yeni Üye
11 Ağu 2021
5
2
Selamün aleyküm, hayırlı akşamlar herkese.

The Prophet (1999) filmini 'Türkçe dublaj' olarak arıyorum. Elinde olan paylaşabilirse müteşekkir olurum.

lutfi84

Yeni Üye
7 May 2013
19
12
Son düzenleme:

Borarenan

Kıdemli Üye
24 Şub 2022
133
362
1988 - Watchers (Nöbet)

Selam. Dean R. Koontz'un aynı isimli romanından uyarlanan bu filmi arıyorum. Türkçe dublaj da olur, Türkçe altyazı da olur. Hiçbiri yoksa web'den izleme linki bile olur. Romanı güzeldi, tavsiye ederim. Ama filmini bir türlü bulamadım. Ücretli vip üyelik isteyen forumlarda vardı sadece.

Borarenan

Kıdemli Üye
24 Şub 2022
133
362
Aradığınız filmin Türkçe altyazısı var.

Online olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. İDM ile indirirseniz altyazısını da eklersiniz.

Teşekkürler. Elinize sağlık.

Bende muazzam bir film arşivi var ve hepsi seçme, kaliteli filmler, seriler. Beğenmediklerimi silerim, arşivlemem. Birkaç harici diskte Terabayt'larca var. Ama upload hızım çok yavaş, 0,7 Mbps. Oturduğumuz yerde Telekom'un altyapısı sorunlu. Yine de benden bir film istenirse bir şekilde yollamaya çalışırım. Forumdaki bu konuya abone oldum. Film isteği yapan arkadaşların mesajlarını boş bir zamanda okurum, bulabildiklerimi haber ederim.

Borarenan

Kıdemli Üye
24 Şub 2022
133
362
Baltimora: Türkçe altyazı indirme sitelerinde bu filmin Türkçe altyazısı yok. Geçmişte dublaj yapıldı mı bilmem. Bir sitede İngilizce altyazısı var. O altyazı indirilip çeviri yapılabilir. Veya İngilizce bilenler İngilizce altyazı ile izleyebilirler. İngilizce altyazısı şu sitede:

Filmin orijinal dilde (Fransızca) indirme linkini torrent olarak buldum. 2.66 GB boyutunda. uTorrent gibi bir torrent programıyla indirebilirsiniz. Link:

Bu film benim de ilgimi çekti. Hababam Sınıfı serisi gibi galiba. Severim bu tür filmleri.

Edit: Torrent'ten filmi indirdim ama yukarıda linkini verdiğim İngilizce altyazı uymadı. 24 fps bizdeki video. Başka bir siteden 24 fps'sini bulup altyazı programında senkronladım. İndirme linki:

...

yusufyuzlum25: "İlk ses"ten kastınız nedir? Filmin Türkçe ses dosyası mı? Bende filmin Türkçe dublajı var. Ondan ses dosyasını çıkarabilirim. Size hangi ses formatında lazım?

Edit: Film ses dosyaları genelde ".AC3" uzantılı olurlar. Demin bendeki Türkçe dublaj filmden sesi o uzantıda çıkarıp internete yükledim. Audacity isimli yazılımı kullandım. 211.4 MB boyutunda. İşinizi görürse buyurun link:

Dosyanın adı: Terminator.2.Judgement.Day.1991.Directors.Cut.REMASTERED.1080p.BluRay.H264.DUAL.TR.ENG -HDBİ

..

arap27: 1997 - La vita è bella (Hayat Güzeldir) filmini kastediyorsanız "Full İndirsene" isimli bir sitede 1080p kalitesinde buldum. 2.1 GB boyutunda. Link çalışıyor ama indirip denemedim. Bazı siteler aldatıcı oluyorlar, bilmem. Bu filmin Türkçe dublajı bende de var ama upload hızım yavaş. Yine de bulamazsanız boş bir zamanda yüklerim, artık kaç saatte yüklenirse. Bahsettiğim link:

Aynı siteden alternatif link:

Son düzenleme:

SkyLıne

Yeni Üye
11 Ağu 2021
5
2

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Baltimora: Türkçe altyazı indirme sitelerinde bu filmin Türkçe altyazısı yok. Geçmişte dublaj yapıldı mı bilmem. Bir sitede İngilizce altyazısı var. O altyazı indirilip çeviri yapılabilir. Veya İngilizce bilenler İngilizce altyazı ile izleyebilirler. İngilizce altyazısı şu sitede:

Filmin orijinal dilde (Fransızca) indirme linkini torrent olarak buldum. 2.66 GB boyutunda. uTorrent gibi bir torrent programıyla indirebilirsiniz. Link:

Bu film benim de ilgimi çekti. Hababam Sınıfı serisi gibi galiba. Severim bu tür filmleri.

Edit: Torrent'ten filmi indirdim ama yukarıda linkini verdiğim İngilizce altyazı uymadı. 24 fps bizdeki video. Başka bir siteden 24 fps'sini bulup altyazı programında senkronladım. İndirme linki:
Alakanız için çok teşekkür ederim Sevgili Borarenan. Hemen indireceğim. Bana da 'Hababamvari' geldiğinden uzun zamandır izlemek istiyordum.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,865
Osmaniye
Alakanız için çok teşekkür ederim Sevgili Borarenan. Hemen indireceğim. Bana da 'Hababamvari' geldiğinden uzun zamandır izlemek istiyordum.

Filmin İngilizce altyazısını bu sitede bende bulmuştum, ancak filmin tamamını bulamadım. Ayrıca aynı filmin bir Şamatacılar tatilde isimli devam filmi de mevcut.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,865
Osmaniye
Arkadaşlar benim şu an istediğim bir film ya da dizi değil. Şu sıralar Bloomberg HT kanalında Cumartesi akşamları saat 22:00 yayınlanan "The Sixtiens" yani "Altmışlar" isimli belgesel var. internetten aradım ancak bulamadım, bir sitede var o da paralı üyelik istiyor. Türkçe alt yazı ve Türkçe seslendirmeli. Bulan olursa bildirirse çok sevinirim.

Borarenan

Kıdemli Üye
24 Şub 2022
133
362
Arkadaşlar benim şu an istediğim bir film ya da dizi değil. Şu sıralar Bloomberg HT kanalında Cumartesi akşamları saat 22:00 yayınlanan "The Sixtiens" yani "Altmışlar" isimli belgesel var. internetten aradım ancak bulamadım, bir sitede var o da paralı üyelik istiyor. Türkçe alt yazı ve Türkçe seslendirmeli. Bulan olursa bildirirse çok sevinirim.

İnterneti altüst ettim ama ne dublajı ne de Türkçe altyazısı yok. Sadece Patreon vasıtasıyla ücretli üyelik isteyen bir belgesel sitesinde Türkçe altyazılısı vardı. Bu belgesel 2014'de yayınlanmasına rağmen ülkemizde pek ilgi görmemiş ama şu anda Bloomberg HT'de yayınlanıyorsa belki zamanla dublajı, altyazısı internete düşer.

Rarbg sitesinde İngilizce orijinallerini torrent olarak buldum. 15.82 GB boyutunda. Çat pat İngilizceniz varsa İngilizce altyazı ekleyip izleyebilirsiniz. Yoksa internete düşmesini beklemek gerek.

Rarbg linki:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,865
Osmaniye
İnterneti altüst ettim ama ne dublajı ne de Türkçe altyazısı yok. Sadece Patreon vasıtasıyla ücretli üyelik isteyen bir belgesel sitesinde Türkçe altyazılısı vardı. Bu belgesel 2014'de yayınlanmasına rağmen ülkemizde pek ilgi görmemiş ama şu anda Bloomberg HT'de yayınlanıyorsa belki zamanla dublajı, altyazısı internete düşer.

Rarbg sitesinde İngilizce orijinallerini torrent olarak buldum. 15.82 GB boyutunda. Çat pat İngilizceniz varsa İngilizce altyazı ekleyip izleyebilirsiniz. Yoksa internete düşmesini beklemek gerek.

Rarbg linki:

Çok teşekkür ederim dostum, sağolasın. Aramaya devam. Bu belgesel blutv'de de yayınlanmış.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir

Bulamadım.

Son düzenleme:

yusufyuzlum25

Yeni Üye
3 Tem 2020
6
6
Hani film çıktığı yıllarda kullanılan ses yani eski dublaj 'Terminatör 2' varsa iyi olur.

yusufyuzlum25

Yeni Üye
3 Tem 2020
6
6
Son Durak / The Last Stop (2000) DvDRiP TR-ENG bu filmin linki çalışmıyor yardımcı olur musunuz?

yusufyuzlum25

Yeni Üye
3 Tem 2020
6
6
Manhattan Chase (2000) filminin dublajını verseniz ve biz de indirsek ne güzel olurdu..

esmile

Yeni Üye
11 May 2020
49
132
Merhabalar,

Eski tv logolu western filmleri bulma şansımız olabilir mi sizce? Nostalji tadında izlemek isterdim.

esmile

Yeni Üye
11 May 2020
49
132
Bu arada önceki sayfaları yeni okuma fırsatı buldum. Artık hemen hemen tüm filmlerin İngilizce altyazılarını, Türkçe'ye çok rahat çevirebilirsiniz.

"R" proglama dili ile parse edilerek hazırlanan bir uygulama keşfettim ve birçok eski yabancı dizi ve eski filmleri denedim ve çok başarılı çeviriyor.

İngilizce Altyazıyı doğrudan sürükle bırak ile upload edip, ardından çeviri dillerini seçerek çok kısa sürede çeviri sağlanıyor;

Tavsiye ederim..

Borarenan

Kıdemli Üye
24 Şub 2022
133
362
Son günlerde film isteği yapan arkadaşların istedikleri filmler arşivimde yoktu. İnternette aradığımda da bulamadım. O yüzden şimdilik yardımcı olamadım.

Bu arada önceki sayfaları yeni okuma fırsatı buldum. Artık hemen hemen tüm filmlerin İngilizce altyazılarını, Türkçe'ye çok rahat çevirebilirsiniz.

"R" proglama dili ile parse edilerek hazırlanan bir uygulama keşfettim ve birçok eski yabancı dizi ve eski filmleri denedim ve çok başarılı çeviriyor.

İngilizce Altyazıyı doğrudan sürükle bırak ile upload edip, ardından çeviri dillerini seçerek çok kısa sürede çeviri sağlanıyor;

Tavsiye ederim..
Güzel bir noktaya değinmişsiniz, teşekkürler. Ben de bir ara buna benzer bir şey yazacaktım ama bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Google çeviri, Yandex çeviri, Bing çeviri gibi bazı çeviri uygulamaları var. Bunların içinden Yandex ve Google'da direkt bir metin dosyasını çevirebiliyorsunuz ama bazen sorunlar çıkabiliyor. Örneğin alt yazı çok uzunsa yarısını çeviriyor, yarısını çevirmeyebiliyor. Her kısmı ayrıca çevirip bir alt yazıya dönüştüreyim derken işler karışabiliyor, senkron kaymaları falan olabiliyor. Bir de çeviriler vasat sayılır. Birçok yerde çeviri hataları/eksiklikleri oluyor. Ama zamanla bu uygulamalar gelişecektir, bu sorun gitgide düzelecektir. Sizin önerdiğinizi hiç denemedim, İngilizcem iyi sayılır, İngilizce alt yazı izleyebiliyorum ama diğer dillerde işime yarayabilir. Tekrardan teşekkürler.

Edit: Bugün boş vakitte inceledim, bu da o çeviri uygulamaları üzerinden çeviriyormuş. Google translate vs... Yani bahsettiğim çeviri sorunları bunun için de geçerli. Avantajı ise direkt alt yazı formatında çevirebilmesi. O açıdan bile işe yarar.

Son düzenleme:

gümülcine

Yeni Üye
29 Ağu 2019
5
5
Merhabalar.
Sizden ricam "Geçmişin Külleri (Kaybolan Yıllar) Stealing Home (1988)" Filminin Türkçe ve İngilizce "Dual" 1080p olarak bulabilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
'Best Of The Best 3-4' Türkçe dublaj. The Green Hornet Bruce Lee'nin oynadığı film Türkçe dublaj elinizde varsa yüklerseniz çok makbule geçer.

lutfi84

Yeni Üye
7 May 2013
19
12
Merhabalar.
Sizden ricam "Geçmişin Külleri (Kaybolan Yıllar) Stealing Home (1988)" Filminin Türkçe ve İngilizce "Dual" 1080p olarak bulabilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar
Bendeki film internette var ses dosyasını yüklemiştim vazgeçtim.

Son düzenleme:

alperen11

Yeni Üye
13 Tem 2020
4
3
90'ların klasik çocuk-komedi film serilerinden spor temalı "Küçük Şampiyonlar - The Mighty Ducks" serisini elinde olan varsa türkçe dublaj paylaşabilirse çok makbule geçer.

edit: mucize eseri nete düşmüş dublajı. Sanırım bir dizisini yapmışlar IP'nin. O bahaneyle film serisini de sanırım d.plus yaptırmış. artık nette bulunabiliyor.

Ekli dosyalar

• merge_from_ofoct.jpg
    merge_from_ofoct.jpg
    107.9 KB · Görüntü: 10
Son düzenleme:

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
Operazione San Gennaro (1966).1080p sadece Türkçe ses dosyasını bu siteye veya ulozto.net sitesine değerli üstatlarımızdan birisi yükleyebilirse sevinirim. klasiktr.blogspot.com sitesinde bulunan bu film hatalı yükleme yapıldığı için indiremedim. Teşekkürler.

tayyib5731

Yeni Üye
17 Mar 2021
6
6
Türkçe dublaj film isteği..

1983 yapımı 'Kadınlar hapishanesi'(Chained Heat) filmini Tombul Albert (Fat Albert) filmlerini Türkçe dublaj olarak yeniden koyun lütfen..