Ultimate Spider-Man #68

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,123
Selamlar herkese. Yeni sayı yepyeni bir hikaye ve tanıdık bir dostla birlikte geliyor. Yaz aylarının iyice kendini hissettirmeye başlaması ve iş yoğunluğu sebebiyle biraz seyrek paylaşmaya başladık gene ama elimizden geldiğince hızla işe devam ediyoruz. Yani vazgeçme gibi bir durum yok. İçiniz rahat olsun.:)
Hepinize şimdiden iyi okumalar. Güzel ve biraz daha serin günler yaşamaya devam etmemiz dileğiyle...:)
8e2uugq.jpg

68.Sayı
Online okumak için

İndirmek için

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,123
Eline emeğine sağlık bende kendimce çeviri yapıyorum çok iyi olduğunu söyleyemem ama eğer yardıma ihtiyacın varsa bana haber ver lütfen, bu serinin sıkı takipçisiyim yaptığın çevirileri keyifle okuyorum
Memnuniyet duyarım. Yardımlaşma ve fikir alışverişine her zaman önem veririm. Siz de dilediğiniz zaman uğraştığınız işlerle ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz. Çok merak ettim. Bu aralar aşırı yoğunum ve süreci oturtmaya çalışıyorum. Gene de bir sorunuz olursa size de yardımcı olmak için elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışırım. Bu işlere girişenler olarak birbirimizi her daim desteklememiz ve şevklendirmemiz gerektiği düşüncesindeyim. İyi günler diliyorum.

Lastspider

Yeni Üye
11 Haz 2023
4
14
Memnuniyet duyarım. Yardımlaşma ve fikir alışverişine her zaman önem veririm. Siz de dilediğiniz zaman uğraştığınız işlerle ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz. Çok merak ettim. Bu aralar aşırı yoğunum ve süreci oturtmaya çalışıyorum. Gene de bir sorunuz olursa size de yardımcı olmak için elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışırım. Bu işlere girişenler olarak birbirimizi her daim desteklememiz ve şevklendirmemiz gerektiği düşüncesindeyim. İyi günler

Memnuniyet duyarım. Yardımlaşma ve fikir alışverişine her zaman önem veririm. Siz de dilediğiniz zaman uğraştığınız işlerle ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz. Çok merak ettim. Bu aralar aşırı yoğunum ve süreci oturtmaya çalışıyorum. Gene de bir sorunuz olursa size de yardımcı olmak için elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışırım. Bu işlere girişenler olarak birbirimizi her daim desteklememiz ve şevklendirmemiz gerektiği düşüncesindeyim. İyi günler diliyorum.
Öncelikle kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm, son zamanlarda yaşadığım yoğunluktan dolayı fazla boş bir zaman aralığım yoktu. Yaptığım birkaç çeviriyi sizinle paylaşabilirim ( amatör bir çeviri olduğu için sizin yaptığınız kadar iyi olmadığını belirtmem gerek)eğer bir öneriniz ya da tavsiyeniz varsa kesinlikle bu yardımınıza açığım. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,123
Öncelikle kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm, son zamanlarda yaşadığım yoğunluktan dolayı fazla boş bir zaman aralığım yoktu. Yaptığım birkaç çeviriyi sizinle paylaşabilirim ( amatör bir çeviri olduğu için sizin yaptığınız kadar iyi olmadığını belirtmem gerek)eğer bir öneriniz ya da tavsiyeniz varsa kesinlikle bu yardımınıza açığım. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Sevgili Lastspider çeviri işi kolay iş değildir. O yüzden bu yolda uğraş veren herkese çok büyük saygı duyuyorum. Amatör olması çok da mühim değil. Önemli olan aşkla yapmak. Lütfen bırakma, gelişmeye bak. Elim rahatladığı anda belki beraber bir iş de düşünebiliriz. Bu arada çeviri dışında balonlama da yapıyor musun merak ettim. Belki değişmeli de çalışabiliriz.

Lastspider

Yeni Üye
11 Haz 2023
4
14
Sevgili Lastspider çeviri işi kolay iş değildir. O yüzden bu yolda uğraş veren herkese çok büyük saygı duyuyorum. Amatör olması çok da mühim değil. Önemli olan aşkla yapmak. Lütfen bırakma, gelişmeye bak. Elim rahatladığı anda belki beraber bir iş de düşünebiliriz. Bu arada çeviri dışında balonlama da yapıyor musun merak ettim. Belki değişmeli de çalışabiliriz.
Sevgili Tarkan88 nasılsın iyi misin, umarım iyisindir ve her şey yolundadır; cevabın için teşekkür ederim dediğim gibi çeviri kısmında ilerlemeye çalışıyorum desteklediğin için teşekkür ederim, balonlama konusuna gelecek olursak daha başlangıç seviyesindeyim ve hala araştırma yapıyorum fakat geliştirmek için uğraşıyorum. Teklifin için teşekkür ederim balonlama da kendimi daha çok geliştirdiğimde kesinlikle değişimli çalışmak isterim geç cevap verdiğim için kusura bakma, tekrardan teşekkür ederim.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,123
Sevgili Tarkan88 nasılsın iyi misin, umarım iyisindir ve her şey yolundadır; cevabın için teşekkür ederim dediğim gibi çeviri kısmında ilerlemeye çalışıyorum desteklediğin için teşekkür ederim, balonlama konusuna gelecek olursak daha başlangıç seviyesindeyim ve hala araştırma yapıyorum fakat geliştirmek için uğraşıyorum. Teklifin için teşekkür ederim balonlama da kendimi daha çok geliştirdiğimde kesinlikle değişimli çalışmak isterim geç cevap verdiğim için kusura bakma, tekrardan teşekkür ederim.
Teşekkür ederim. Umarım sen de iyisindir. Ne demek, birbirimize yardımcı ve destek olmak için buradayız. Balonlama konusunda ilk başladığımda ben de sıfır noktasındaydım. Youtubeda çok bilgilendirici videolar var. Özellikle benim tavsiyem Milyarderdahi kanalına bakman olur. Ben oradan çok şey öğrendim. Sonra zaten deneye deneye gelişiyorsun ve öğrenmeye de devam ediyorsun. Ayrıca ben ve inanıyorum buradaki diğer ustalarım da sorduğun sorularda sana seve seve yardımcı oluruz. Yeter ki öğrenme açlığın hiç dinmesin. Hadi bakalım senden güzel haberler bekliyorum. İnan seninle bir tane bile olsa beraber iş yapmak istiyorum. Çok başarılı olacaksın gibi bir his var içimde. İleride konuşulurken, Lastspider ile beraber bir ara ben de iş yapmıştım demek isterim.:D Profilimdeki mail adresinden bana istediğin zaman ulaşabilirsin hiç çekinme lütfen. Güzel günler seninle olsun. Kendine çok çok dikkat et.