Ultimate Spider-Man #67

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Herkese iyi akşamlar dostlar. Ufak bir aradan sonra paylaşımı tekrar ben yapıyorum. Wolverine hikayesi bu sayıyla devam ediyor ve neyse ki bu sayıyla da bitiyor. Ne yalan söyleyeyim açıkçası yazarın da pek memnun olmadığı gibi ben de bu iki sayılık hikayeyi çok heyecanla okumadım.:d Neyse ara doldurma hikayesi olsa da hiç yoktan biraz eğlenceliydi. Sizler de umarım en azından biraz tebessüm ederek okursunuz.:) Önümüzdeki sayı yeni bir hikaye başlayacak ve ondan epey umutluyum. Neyse biliyorsunuz artık Ücra ekibiyle birlikte çalışıyoruz. O yüzden iki ayrı link paylaşacağım. Biri benim kendi linkim ve oradan indirebilirsiniz. Diğer link de siteden online okumak isteyen arkadaşlar için. Destek için ikisine de tıklarsanız çok memnun olurum. Keyifli okumalar diliyorum. Görüşmek üzere. Güzel günler sizlerle olsun.:)

8h8rvi5.jpg

67.Sayı
Online okumak için

İndirmek için

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,994
8,415
Yüreğine sağlık üstadım. Sizleri takipteyim, Emekleriniz ve paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler. Size ve Ekip arkadaşlarınıza sevgiler saygılar Başarılarınızın daim olmasını, kolaylıklar dilerim.