Ultimate Spider-Man #64

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Sevgili Diyar dostları lütfen kusuruma bakmayın. Son birkaç haftadır hem fiziksel hem ruhsal olarak zorlu ve yoğun bir süreçten geçiyorum ve bu süreç bir süre daha böyle devam edecek gibi görünüyor. Sizleri merakta bırakmak istemezdim fakat inanın bu işlerle uğraşmaya ve siteye uğramaya pek mecalim olmuyor. Takdir edersiniz ki çeviri ve balonlama işinde tek başıma çalışıyor olmam da bu duruma iyi anlamda katkı sağlamıyor. O yüzden şimdilik 1 sayı yetiştirdim ve onu paylaşıyorum. Birkaç hafta sonra 1 sayı daha paylaşacağımı umuyorum. Şimdiden tüm yorumlarınız ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. Güzel günler hepimizin olsun. İyi okumalar.:)

c3lzgr6.jpg

64.Sayı

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
48,010
Çok geçmiş olsun Tarkan88, önemli olan sağlığımız.
Birde ne kadar paylaştığın yada kaç gün aralıklarla
paylaşılacağının hiç önemi yok. Önemli olan aynı şeyleri
seven insanların birarada olması. Güzel paylaşımların
için çok teşekkürler, iyileşene kadar ne olur kendini yorma..

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,994
8,415
Üstadım, öncelik sağlığınızdır. Size sağlıklı ve mutlu güzel bir ömür dilerim. Değerli paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

LeBeau

Çeviri & Balonlama
1 May 2020
193
4,329
Sevgili Tarkan88,

Sayılarını takip ediyorum ve baya iyi iş çıkarıyorsun. İstersen sayıların çevirisi konusunda yardım edebiliriz.

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
Kanka yeni çıkardığın sayı için teşekkür ederiz ama, hiçbir şey senin ruhsal veya fiziksel sağlığından daha önemli değil. Çok geçmiş olsun, lütfen bizi endişede bırakma, Allah'a emanet ol.

isimsiz

Yeni Üye
7 Mar 2022
49
135
Çok geçmiş olsun. Önemli olan sizin ruhsal ve fiziksel sağlığınız. Kendinizi çok zorlamayın, en önemlisi sağlığınız. Allah'a emanet olun. Yeni sayı için teşekkür ederiz

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,672
hiçbiryerde :)
Kusur ne demek, tüm emekleriniz için biz minnetarız size.
En kısa zamanda daha iyi şartlarda olmanızı umuyorum.
Bu sayı için de teşekkürler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Herkese tek tek desteği için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah ileride çok daha iyi işlerle geleceğim .:)

ekolos

Yeni Üye
16 Nis 2023
7
15
geçmiş olsun dostum.sayende carnage ı ultimate spiderman serisinde nasıl yapmışlar konu olarak merak ediyordum okudum ve mutlu oldum açıkcası.acele edip kendini yorma.zor iş neticede.