Ultimate Spider-Man #62

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Selamlar. Yepyeni bir sayıyla tekrar sizlerleyim. Lafı fazla uzatmadan, bilmeyenler için şaşıracakları bir sayı olan 62. sayıyla sizleri baş başa bırakayım. Herkese iyi okumalar ve güzel günler dilerim:)

or6hspw.jpg

62.Sayı

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
Bu sayıda Gwen'in öleceğini zaten biliyordum ama yine de okurken üzücüydü, eline sağlık, yine döktürmüşsün.

isimsiz

Yeni Üye
7 Mar 2022
49
135
Elinize sağlık,güzel çeviri olmuş. Hem Ultimate hem Marvel'ın ana evreni Earth-616 da öldü.Yazık oldu kıza, çok sevdiğim bir karakterdi. Ne kadar kişilikleri farklı olsa da. Geri dönecek seriye Gwen merak etmeyin.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Elinize sağlık,güzel çeviri olmuş. Hem Ultimate hem Marvel'ın ana evreni Earth-616 da öldü.Yazık oldu kıza, çok sevdiğim bir karakterdi. Ne kadar kişilikleri farklı olsa da. Geri dönecek seriye Gwen merak etmeyin.

Yani Ultimate evrenindeki Gwen'i karakter işlenişi olarak ben de daha çok seviyorum ama bence bu seride ana karakterlerle olan ilişkisi yeteri kadar gelişemeden ölümü aceleye getirilmiş. Gerçekleri son bir kaç sayıda öğrendi. Bu sayıda da biraz MJ ile dertleştirerek ilişkilerini derinleştirmeye çalışmışlar. Herhâlde ölümü vurucu olsun diye yazmışlar o diyalogları ama işte dediğim gibi son sayı olunca çok aceleye geldi. Sevdiğim bir karakter olmasına rağmen ölümü beni yeteri kadar derinden etkileyemedi. Neyse bakalım, ileride hikâye nerelere bağlanacak hep birlikte görelim.

Son düzenleme:

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39

Evet seriye tekrar dönüyor ama klon destanı 3. sayı yani 99. sayı da Peter'in klonu olarak, dirilmiyor yani. Bir de bütün seriler de Gwen ölüyor mu? Ölmediği bir seri var mı?

ekolos

Yeni Üye
16 Nis 2023
7
15
üstad eline emeğine sağlık tekrardan.cidden ne kadar teşekkür etsem az. bu seriyi bi yerle anlaşıp kendimiz için bastırsak mı böyle fikri olan var mı

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
üstad eline emeğine sağlık tekrardan.cidden ne kadar teşekkür etsem az. bu seriyi bi yerle anlaşıp kendimiz için bastırsak mı böyle fikri olan var mı

Bunu yapman için telif hakkı'nı satın almalısın, telif hakları da arkabahçe yayıncılığa ait.

RANTAN RA RR

Yeni Üye
25 Şub 2023
10
12
Git kırtasiyenin bir yerinde bastır arkabahçe yıllar önce basmış seriyi bence şu anda telif hakları bitmiş dediğim gibi yap bence.

isimsiz

Yeni Üye
7 Mar 2022
49
135
Evet seriye tekrar dönüyor ama klon destanı 3. sayı yani 99. sayı da Peter'in klonu olarak, dirilmiyor yani. Bir de bütün seriler de Gwen ölüyor mu? Ölmediği bir seri var mı?

Biliyorum bu seride klon olarak döneceğini,sadece spoiler vermek istemedim.Türkçe çevirileride yapıldı 99-105 sayıları İnternette bulursun.EARTH - 65 te hayatta Spider Gwen (Ghost Spider) olarak örümcek adam rolünü üstleniyor.