Ultimate Spider-Man #60

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Yeni bir hafta sonunda tekrardan herkese selamlar. Yepyeni bir sayı ve hikayenin ilk bölümüyle sizlerleyim. Umarım beğenirsiniz. Sizleri bir miktar olsun mutlu edebilirsem ne mutlu bana. Çok çok güzel günler diliyorum herkese. İyi okumalar.:)

hgpbhuf.jpg

60.Sayı

Lodosslu

Yeni Üye
17 Eyl 2022
39
52
TÇRArşiv - İptal Edilen Seriler
Ultimate Spider-Man #51-#52-53 çizgi romana editlenmemiş hali var burada. Bunu çizgi romana editlerye bilir misin?

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
TÇRArşiv - İptal Edilen Seriler
Ultimate Spider-Man #51-#52-53 çizgi romana editlenmemiş hali var burada. Bunu çizgi romana editlerye bilir misin?

Benim yapmaya başladığım 54.sayıya kadar olan sayıları başka bir usta çevirmişti. İnternette ararsanız kolayca ulaşırsınız.

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
Kanka bence sayı, sayı yayınlamak yerine cilt, cilt yayınlarsan daha akıcı okuruz. Hafta da 1 sayı yerine 3 hafta da 1 veya ayda 1 cilt olarak daha güzel olur.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Kanka bence sayı, sayı yayınlamak yerine cilt, cilt yayınlarsan daha akıcı okuruz. Hafta da 1 sayı yerine 3 hafta da 1 veya ayda 1 cilt olarak daha güzel olur.

Yani sizi kırmak istemem ama böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum. Çünkü şu anda tek başıma olduğumdan ve hayat yoğunluğumdan dolayı haftada bir sayı çıkarmak bile beni zorlamaya başladı. Ama elimden geldiğince hafta sonunda yetiştirmeye çalışıyorum. Açıkçası her hafta bir sorumluluk hissetmem devam etmem için motivasyon sağlıyor. O yüzden cilt cilt çıkarırsam her cilt 6 sayı olduğundan 2 aya yakın sürer ve bana bu hoş gelmiyor. En azından bu seri için böyle düşünüyorum. Umarım beni anlayışla karşılarsınız. Teşekkürler.:)

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
Yani sizi kırmak istemem ama böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum. Çünkü şu anda tek başıma olduğumdan ve hayat yoğunluğumdan dolayı haftada bir sayı çıkarmak bile beni zorlamaya başladı. Ama elimden geldiğince hafta sonunda yetiştirmeye çalışıyorum. Açıkçası her hafta bir sorumluluk hissetmem devam etmem için motivasyon sağlıyor. O yüzden cilt cilt çıkarırsam her cilt 6 sayı olduğundan 2 aya yakın sürer ve bana bu hoş gelmiyor. En azından bu seri için böyle düşünüyorum. Umarım beni anlayışla karşılarsınız. Teşekkürler.:)

Hocam niye kırılayım ki, açıkçası seriye sizin devam etmeniz bile benim için çok büyük bir lütuf, sizin için hangisi kolaysa öyle yaparsanız. Ayrıca sayı da mükemmel olmuş ellerinize sağlık.:d

ekolos

Yeni Üye
16 Nis 2023
7
15
umarım devamını getirirsin üstad.cidden yalnız kalmış bir seri.çok teşekkür ediyorum çeviri için.devamını merakla bekliyorum.emeğine sağlık