TOLGA - Brahna'nın Gözleri (Raca'nın Kızı) -TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,438
00fwf.jpg

01ozo.jpg

!

Brahna'nın Gözleri (Raca'nın Kızı) Tolga'nın orjinal sıralamada 10.macerasıdır.Karamurat ve tolga fasikül derlemelerinden TAM TACERA oluşturulmuştur.
Keyfli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,709
Arşivimde "vefalı" isimli bir dosya oluşturdum
ve sizin harika paylaşımlarınızı orada topluyorum.
Hepsi de gerçekten emek isteyen güzel paylaşımlar...
Teşekkür ediyor,
herşeyin güzel gönlünüzce olmasını diliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
544,254
Gerçekten de arşivlik paylaşımlar. Benim gibi arşivci olmayan biri için bile bazı paylaşımlar özel dosyalık.

Tam macera Tolga'lar bu paylaşımlardan.

Sevgili vefalı dostum, çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,303
4,530
Aslında sevgili Sarkomer kardeşiminki iyi fikir,ben de öyle yapacağım.
Canım kardeşim,tam maceraların için sevgiler ve çok çok teşekkürler sunarım,en iyi akşamlar dilerim.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,962
Yeni 1001 Romanda az buçuk okumuşluğum vardı Tolga'yı. Sevgili Vefalı'nın paylaşımı olduğunu görünce indirmemezlik edemedim. İlk indirdiğim ve baştan sona okuyacağım Tolga olacak bu :) Teşekkürler Sevgili Vefalı.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,150
4,544
Kimisi arşiv için indirir kimisi neden indirdiğini bile bilmez kimiside alır burdan bir yerlerde paylaşır tatmin eder egosunu ...olsun her paylaşım, arşiv, çizgiroman adına bir artıdır.Ben geçmişimi anımsarım paylaşımlarda .İlk kez nerde nasıl okudum diye zorlarım belleğimi.Aklıma ilklerle karıştırırım biraz .Bir kaçamak belki anneden,babadan ...Sahi nereye gizlemiştik çizgiromanlarımızı ;yakalanmamak için ne yollar bulmuştuk..İşte öyle bir şey...Satır satır okumuştum oysa zagorları, kızılmaskeleri ,tarkan, karaoğlan ve texleri ve...Diğerlerini ...Her paylaşım sinema şeridi gibi beni hüzünlendirir.Gevezeliğim tuttu ...Bilirim ortak noktamız budur.Teşekkürler 'vefalı'...Teşekkürler H.D.bey

sevgi & saygıyla.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,453
7,077
ben bekliyorum artık tam macera olsunda okuyalım diye :) emeklerinize teşekkurler.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,309
Müthiş bir çalışma. Sonsuz şükran ve saygılarımı sunarım.