Tex Willer Renkli : 001 Ölü Veya Diri!

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,053
75,809
hiçbiryerde :)
Herkes gibi ben de çok sevindim.
Hatta ne yalan söyleyeyim, paylaşımdan
çok bir dostun mesajını almak daha
mutluluk verici oldu. Tabii kitabı açtığımda
gördüğüm okunmayı bekleyen iki yüz elli
küsür sayfalık genç Tex'in kökenlerini
anlayacağımız önemli serinin ilk macerası
keyfimi katladı.
Ben de uzun yıllar sonra geçen yıl ara ara
dizi izlemeye başladım ama her zaman
olmuyor, okumanın yeri ayrı. Bize bu
olanağı sunduğunuz, emekleriniz için
teşekkür ederim, elinize sağlık üstadım.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,657
İzmir
İnanıyorum ki, paylaşım yapmaktan büyük zevk aldığınız tek çizgi roman Teks. İnsan en sevdiği yemeği yemekten bıkmaz. Siz de yine bu harika seriye devam etmekle bunu gösterdiniz.
Yine aramıza geldiğiniz ve o güzel Teks maceralarına sayenizde kavuştuğumuz için teşekkürler.

pepito128

Yeni Üye
9 Ağu 2009
3
5
Sayın Daltas, değişik bir konuda soru sormak istiyorum. 16 TB müzik arşivimi düzenledim. 20 kadar TV dizisinin 1000 kadar bölümünü izledim. 150 kadar Film izledim diye yazmışsınız. Türleri merak ettim. 25 TB. civarında 50's-60's Oldies, Jazz Rock, Jazz Fusion, Blues, Electric Blues, Blues Rock music, 1960-1970 ve 1980 yıllarına ait Türkçe Dublaj Polisiye, suç ve komedi dizileri ve filmleri elimde mevcuttur. Bilgilerinize. İyi günler.

Müzikler; biraz 60'lar, 70'ler, ağırlıklı olarak 80'ler. Rock, Pop, Disco (Italo & Euro - Amerikan disco değil) (NO rap-RNB).
Diziler: Orginal İngilizce, genelde Full HD'ye dönüştürülmüş Star Trek (TNG.- Vogager - Enterprice - Discovery), The X-Files, Fringe, Breaking Bad, Dexter, Millennium... gibi gizem , fantazi, Bilimkurgu türü diziler.
Filmler: İngilizce, Türler karışık. Salgınla ilgili yapılmış bütün filmler. Robert De Niro, Clint Eastwood...Vs. bazı artistlerin tüm filmleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

polat39

Yeni Üye
13 Mar 2020
47
127
istanbul
Hoş geldiniz üstadım.
Bu sayı ve diğer paylaşımlarınızdan 383....392 arası ( sayıları dahil ) açamıyorum.
diğer sayılarla ilgili cbr dosyalarında problem yok.
Destek olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Çeşitli nedenlerle uğradığım bazı dosya kayıpları üzerine Şubat 2018'den sonra hazırladığım ve
yayınladığım kitaplarda "%3 recovery - kurtarma bilgisi" bulunmaktadır. Sorunla karşılaştığınız
arşivleri Winrar seçeneklerini kullanarak kendiniz tamir edebilirsiniz. Arşivler Winrar 5 Formatındadır.
Bu nedenle en son sürüm sıkıştırma (winRar - winZip) proğramlarını ve
CDisplay Ex ( ) kullanmanızı öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

secret1250

Yeni Üye
12 Şub 2019
3
7
Merhaba daltas, emeklerinize sağlık gerçekten bize çok güzel bir çalışma armağan ettiniz. Benim sizden ricam, 530 sonrası ve Maxi serisinin devamını eklemeniz. Tekrar teşekkür ederim.

ftekke

Kıdemli Üye
18 Ocak 2010
114
123
çok duygulandım. gözlerim nemlendi yeminle. dursun bey hoş geldiniz, safalar getirdiniz. tekrar döneceğinize ilişkin umutlarımızı boşa çıkarmadınız ya, daha ne diyeyim. Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin.
yeniden hoş geldiniz ve hoş geldiniz ve de hoş geldiniz...

işin aslı şu ki hislerimi anlatmam mümkün değil. aklıma grup gündoğarken'in "ankaradan abim geldi" şarkısı geldi. yani o kadar sevindim. sizin gelişiniz şerefine herkese hediye olsun.

www.youtube.com/watch?v=CQCoWPXN_mw&ab_channel=KervanPlakçılıkKasetçilik

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
üstat tekrar teşekkürler bugun tekrar okudum macerayı tercümenizde sayfa bır gol bır olmuş

tatliseytan7

Yeni Üye
29 Kas 2023
4
8
Tex Willer Renkli : 001 Ölü Veya Diri!

kMNdbO.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 252 (Tam Macera)

Çeviri, Balonlama ve bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır.

16 TB müzik arşivimi düzenledim.
20 kadar TV dizisinin 1000 kadar bölümünü izledim.
150 kadar Film izledim... v.s.... v.s....

Eh!... Yine buradayım.

Ama alıştığınız gibi hergün bir kitap beklemeyin...!

Bu ilk deneme ve kolaj. Belki zamanla eski hızıma yaklaşabilirim.

İYİ EĞLENCELER!!!​
Eline emeğine sağlık kardeş. ben aranıza yeni katıldım. Eskiden bu çizgi romanları çok okurdum. 300 - 400 arası kitap vardı. Annem kızardı bana ne yapacaksın bunları diye.
Hepsini ben askere gidince yakmış yada kağıtçılara vermiş.